Kadir Gecesi Mesajları

0

Kadir gecesi mesajları. Bin aydan daha hayırlı bir gece olan kadir Gecesi ile ilgili olarak kullanabileceğiniz mesajlardan seçmelerin yer aldığı yazımız.

Kadir Gecesi Mesajları

Kadir Gecesi Mesajları

Avuçların semaya açıldığı ve gözlerin duygu dolu bir şekilde yaşardığı, ilahi esintilerin kalplere huzur bıraktığı anın bir ömre bedel olduğu bu mübarek gece de dualarda birleşmek ve huru bulmak dileklerimle hayırlı kandiller. Kadir Geceniz hayırlara vesile olsun.

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla’ya ac, bugün günahlardan olabildigince kac, bugün en gizli incilerini onun icin sac. Kadir Geceniz Mübarek Olsun.
Kadir Gecesi Mesajları
Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler gecirdigimiz; fakat gelecek adına umutla dolu oldugumuz su dönemlerde yeniden bir uyanısa vesile olur. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Dertlerimiz kum tanesi kadar kücük, sevinclerimiz Nisan yagmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kadir Geceniz Mübarek Olsun.
Kadir Gecesi Mesajları
Borclarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak icin bu gece dua edelim Allah affeden ve bagıslayandır, unutmayalım Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinc yaslarıyla dolacak Kadir Geceniz mübarek, dualarınız kabul olsun.

Kadir Geceniz Mübarek Olsun

Kadir Gecesi deger gecesidir, Allah tarafından degerli kılınmıs bir gecedir Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır Ellerin acıldıgı, gözlerin dualarla yasardıgı, kalplerin oksandıgı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklasıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın.
Kadir Gecesi Mesajları
Gece boyunca melekler, Rablerinin izniyle ölü canlara hayat tasımak icin bölük bölük inerler; her cesit barıs, huzur, saadet ve güven tasırlar? Ta safak sökünceye dek! Bu mübarek Kadir Gecesinde Allah dualarınızı kabul etsin.

Allah’ü Teâla iki cihanda cümlemizi aziz ve bahtiyar eylesin. Cennetiyle, cemaliyle müserref eylesin. Rıdvan-ı Ekber’ine vasıl eylesin. Kadir geceniz mübarek olsun…
Kadir Gecesi Mesajları
Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde, kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin Rabbi bagıslayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Kadir Gecesi Mübarekleri

Kim erdemine inanarak ve sevabını umarak Kadir Gecesini ihya ederse Allah onun bütün gecmis günahlarını bagıslar? Hadis-İ serif
Kadir Gecesi Mesajları
Kuran’ın nazil oldugu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam âlemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum Kadir geceniz mübarek olsun.

Oruclu olan kimse, bir kimsenin aleyhinde bulunmadıkca veyahut eza ve cefa yapmadıkca, ta orucunu bozuncaya kadar ibadettedir. Kadir Geceniz Mübarek Olsun.
Kadir Gecesi Mesajları
Size karanfilin sadakatini, sümbülün baglılıgını, meneksenin tevazuunu, lalenin gururunu, leylegin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kadir Geceniz mübarek olsun.

Hayırlı Kandiller

Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır hacdan döner gibi, Mirac’tan iner gibi gel gel bekliyoruz yıllardır kadir geceniz mübarek olsun!
Kadir Gecesi Mesajları
Bu gece kulun yalvarıs ve yakarıslarını Yüce Mevla’ya sunacagı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliginden bol bol yararlanacagı umut, huzur ve müjde gecesidir Kadir geceniz hayırlı olsun!

Kadir geceniz mübarek olsun! Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir sekilde yasamayı nasip etsin. Hayırlı Kandiller…
Kadir Gecesi Mesajları
Yagmur yüklü bulutlar gibi gelen, etegindeki hayır cevherlerini basımıza bosaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dilegiyle Nice Kadir gecelerine insallah…

Kulun Rabbine yakın oldugu gecelerin en önemlisi. Kendisine dua edenleri geri cevirmeyen, günahları bagıslayan, her seyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.
Kadir Gecesi Mesajları
Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreginde sevgi, tüylerinde nur var. Senin de kalbin nurla dolsun Kadir Gecen mübarek olsun.

Yüzünden gülücük, kalbinden sevgi, bedeninden saglık, cevrende dostluk, ömründen huzur ve nese eksik olmasın! Hayırlı Kandiller.
Kadir Gecesi Mesajları
Bugün ettiginiz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize saganak gibi yagsın insallah. Kadir Geceniz mübarek olsun.

En Güzel Kadir Gecesi Dilekleri

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set cekmisse ne cıkar, dualarda birlesen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.
Kadir Gecesi Mesajları
İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun Makamınız cennet Hz. Muhammed komsunuz olsun günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun Kadir Geceniz mübarek olsun!

Varlıgı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri cevirmez Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kadir Geceniz mübarek olsun.

Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle carpsın, gönüllerimiz bir olsun. Kadir Geceniz mübarek olsun…
Kadir Gecesi Mesajları
Binlerce cicek var, ama gül baska. Milyonlarca insan var, ama dost baska. Milyarlarca gün var, ama bugün baska, Kadir Geceniz mübarek olsun.

Kul bittim dedigi anda Rabbi yettim der. Dermanı kulda aramamak, ellerimizi hep ona acmak ve dualarda unutulmamak dilegiyle Kadir geceniz mübarek olsun.

Kadir Gecesi Duaları

Bin geceden hayırlı olan bu gece hürmetine Kuran-ı Kerim’in gönlümüzün nuru olması dilegiyle, Kadir Geceniz mübarek olsun.

Oruclu icin iki sevinc vardır: Biri, orucu actıgı zamanki sevincidir; digeri de Rabbi ‘ne kavustugu zamanki sevincidir. Oruclunun agzından cıkan koku, Allah indinde misk kokusundan daha hostur. Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Mübarek Kadir Gecenizi kutlar, her seyin gönlünüzden gectigi gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun.

Allah’ın askıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, su fakiri de an bu gece. Kandiliniz kutlu olsun.

Günes gecer gece gelir. Yasam biter, ölüm gelir. Unutuldugunu sansa da insan, her önemli günde akla ilk yürekten sevilenler gelir. Yüzünde nur, aklında ilim, kalbinde
Allah, La ilahe illallah. Kadir geceniz mübarek olsun.

İlahi Esintilerin kalpleri oksadıgı, bir anın bir asra bedel oldugu bu gece dualarda birlesmek dilegiyle, Kadir gecenizi kutlarım.

Kandiliniz kutlu olsun

Tövbe güvercini kalbe konsun af dalgalar saadet kervana gelip kapında dursun. Bütün Melekler sizinle, dualarınız kabul Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Gecenin güzel yüzü yüregine dokunsun, seytan senden uzakta, melekler basucunda olsun, günes öyle bir geceye dogsun ki duaların kabul Kadir Geceniz mübarek olsun!

Bir damla umut serpilsin yüregine, bin tatlı umut dolsun günlerine, hayallerin gercekleri bulsun, bütün duaların kabul, Kadir Gecen mübarek olsun!

Allah’ın nimet, rahmet ve magfiretinin müminlere bol bol ihsan edildigi gece manasına gelen Kadir Gecesi’nde, yüreklerimiz ibadetle carpsın, gönüllerimiz bir olsun Kadir gecesiniz mübarek olsun!

Sade duygular yükselsin göklere, yükseklerde hafakan, gözlerde yaslar, ona susamıs dudaklar kadar, acılan eller var. Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül günesiniz hic solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Bazen yenik düstük zamana, esiri olduk anlamsız kosturmaların ve fakat adını yüregimize yazdıgımız dostlarımızı hic unutmadık. Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Günler bize dostların güzelligi ile geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Günesin güzel yüzü, yüregine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler basucunda dursun. Günes öyle bir geceye dogsun ki, duaların kabul, Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Gül bahcesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kâinatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun bu gece. Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Kalpler vardır, sevgiyi yasatmak icin, insanlar vardır, dostlugu paylasmak icin, mübarek günler vardır, beraberce kutlamak icin Kandiliniz Mübarek Olsun.

Hayırlı Kadir Geceleri

Bugün ellerinizi her zamankinden daha cok acın Avucunuza melekler gül koysun, yüreginiz cossun Kadir geceniz hayırlara vesile olsun.

Bin damla serilsin yüregine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gercek olsun, duaların Kabul olsun bu gece Kadir gecen mübarek olsun.

Allah’ın nimet, rahmet ve magfiretinin müminlere bol bol ihsan edildigi gece manasına gelen Kadir Gecesi’nde, bir yıllık yasantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düsünecek ve ona göre hayatımıza cekidüzen vererek samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine girecegiz. Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle carpsın, gönüllerimiz bir olsun. Kadir geceniz mübarek olsun…


Leave A Reply