Kardeşe Doğum Günü Mesajları – Uzun Kısa Resimli Doğum Günü Kutlamaları

0
Advertisement

Kardeşe doğum günü mesajları. Canımız kanımız ve hayat boyu yoldaşımız olan kardeşimiz ablamız abimiz için kullanabileceğimiz doğum günü mesajları.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Hayatın tatlı anlar, mutlu gülümsemeler ve keyifli anılarla dolu olsun. Bu gün sana yaşamda yeni bir başlangıç versin. Mutlu yıllar sevgili kardeşim.

Kardeşlik dünyadaki başka hiçbir duyguya benzemez, ondan kopmak eti tırnaktan ayırmaya benzer… Seninle hiç ayrılmamak ümidiyle canım kardeşim, doğum günün kutlu olsun…

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

 • Biliyor musun, senin gibi bir kardeşe sahip olmaktan gurur duyuyorum. Sen benim en iyi arkadaşımsın. Bu özel günde bunları bilmeni istedim, mutlu yıllar kardeşim.
 • Kardeşlik sözlerde biten bir cümle değil kalpte atan bir sevgi çemberi olmalıdır. Seni seviyorum canım kardeşim nice nice yaşlara.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

 • Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun. Kardeşim Nice nice doğum günlerine hep birlikte ulaşmak dileğiyle…
 • Senin gibi bir erkek kardeşe sahip olmak, göklerin bir nimetidir. Doğum günün kutlu olsun canım. Hayattaki en tatlı şeylerin seninle olması dileğiyle.
 • Kardeşim doğum günün kutlu olsun, Eve gelirken 2 ekmekle yumurta al, ha bir de pasta al da kutlama yapalım ağız tadıyla.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Advertisement

Yeni yaşını kutlarken her mumun için ayrı ayrı dilek tut canım kardeşim ve hepsi için bambaşka çiçekler açsın yeryüzünde, hepsi senin için açsın çiçeklerin… Doğum günün kutlu olsun, güzel günler ve mutlu yarınların olsun canım kardeşim…

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Bugün sana aradığın mutluluğu getirsin. Mutlu yıllar sana kardeşim. Bu günün tadını sonuna kadar çıkar.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Mutlu, güzel, sağlıklı ve bol şanslı yeni yaşlarına canım kardeşim.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Doğum günün kutlu olsun sevgili kardeşim! Bu yıl hayatına en güzel şeyleri getirsin, gerçekten hak ediyorsun!

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara kardeşim.

Advertisement
Doğum günün sana bol şans, sağlık ve zenginlik diliyorum. Seni seviyorum kardeşim.

Sevgili kardeşim, herkesin sahip olmak istediği en havalı ağabey olduğun için teşekkür ederim. Mutlu yıllar.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

 • İyi bir arkadaşa ihtiyacım olduğunda seni hatırlıyorum. Bütün sıkıntılarımda kalkan oluyorsun. Sevecen bir kardeş olduğun için teşekkürler. Seni çok seviyorum ve keyifli bir gün diliyorum.
 • Şimdiye kadar omuzunda en çok ağladığım ve sevinçten birlikte havalara uçtuğum en güvenilir dostumsun sen canım abim. İyi ki doğmuşsun, mutlu yıllara…

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

 • Hayal kur, ne hayal kurmak istersen. Gez, nereye gitmek istersen. Ol, ne olmak istersen. Çünkü senin bir tane hayatın olacak ve sadece bir şansın var bütün bunları yapabilmek için seni çok seviyorum bir tanecik kardeşim nice yaşlara.
 • Bence sen dünyanın en iyi kardeşisin. Sen hayatımda harika bir arkadaş, rehber ve öğretmensin. Harika bir kardeş olduğun için teşekkürler. Bu özel günde “Mutlu Yıllar” diliyorum.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

 • Dünyaya geldiğin günden beri senin hayallerin, benim hayallerim oldu. Sen, dünyamın en değerlisisin canım kardeşim. Doğum günün kutlu olsun nice güzel senelerin olsun.
 • Ne kadar uzakta olursam olayım ben hep senin yanında, seni korumaya devam edeceğim canım kardeşim. Tüm dileklerinin gerçeğe dönüşmesi ümidiyle… Doğum günün kutlu olsun, nice güzel senelere…

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu geleceğin sana güzellikler getirmesini diliyorum.

Sana mutlu bir doğum günü ve keyifli bir yıl diliyorum. Canım kardeşim, mutlu bir ömür diliyorum.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

 • Dünyada senden daha sevimli, eğlenceli ve sevecen kimse yok. Hayatına bir yıl daha eklerken sıcak dileklerimi sunuyorum. İyi ki doğdun!
 • Her zaman benim için ilham kaynağı oldun. Başka hiç kimse beni senin gibi anlamıyor. Doğum günün kutlu olsun. Önünde neşeli bir hayat olsun!
 • Hayatıma varlığınla değer katan biricik kardeşim, doğum günün kutlu olsun…

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Herkes doğum gününde kaç tane hediye geldiğine bakar. Ben ise senin gelip gelmediğine bakarım. Benim en büyük hediyem sensin kardeşim. İyi ki doğdun. İyi ki varsın.

Ailemizin en özel kişisine mutlu yıllar! Seni çok seviyoruz!

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara. Seni çok seviyorum canım kardeşim.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Advertisement
 • Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama kardeşlik ne solar ne de kırılır. Doğum gününü kutlarım canım kardeşim…
 • Dünyanın muhteşem kız kardeşi için mutlu yıllar. Bu günün neşeli ve mutlu olsun!
 • Bir kardeşten daha fazla, senin içinde gerçek bir arkadaş buldum. Beni hep üzüntülerden ve sıkıntılardan korudun. İyi ki doğdun!

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

 • Gururlu ve şanslı hissediyorum çünkü senin gibi bir erkek kardeşim var. Dünyadaki her erkek kardeş için bir rol model olmalısın. iyi ki doğdun!
 • Aman Allah’ım! Kardeşim bir yaş daha mı büyümüş! Sen büyüdükçe ne de güzelleşiyorsun öyle! Seni seviyorum benim biricik ve bir tek kardeşim. Nice güzel yaşlara, nice güzel yıllara.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

 • Dünyanın en güzel kardeşi doğum günün kutlu olsun. İyi ki kardeşimsin, nice güzel yıllarda hep birlikte.
 • Eğer bugün yanında olsaydım sana sıkıca sarılır, yanağına kocaman bir öpücük kondurur ve gözlerindeki ışıltının hiç bitmemesini dilerdim. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

 • Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum.
 • Hayattaki en iyi şeyleri hak ediyorsun ve bunu başarmana yardımcı olmak için her zaman yanında olacağım. Günün kutlu olsun, kardeşim.
Seninle büyümek harika bir deneyim oldu sevgili küçük kardeşim. Doğum günün kutlu olsun!

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

 • Ailenin en sevimli ve özel kişisisin. Doğum günlerin de özel olmalı. Doğum günün kutlu olsun sevgili kardeşim!
 • Senin için yepyeni bir 365 gün daha başlıyor ve yeni hayallerin de onunla birlikte geliyor. Öyle büyük ve güzel hayaller kur ki hepsi gerçekleşsin ve ömrün güzelleşsin canım kardeşim nice güzel senelere…
 • Her zaman ifade edemeyebilirim, ama çocukluğumu seninle paylaştığım için çok şanslı hissediyorum. Bu yıl keyifli bir doğum günü geçir.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Kaç doğum gününü kutladığınız önemli değil; asla benden daha genç olamazsın ablacım. Bu düşünce doğum gününün tadını çıkar.

Doğum günlerin özel çünkü sen özelsin. Mutlu yıllar canım kardeşim.

Kalbimin yıldızı kardeşim, doğum günün kutlu olsun.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

 • Sağlık, mutluluk, huzur ve başarı kapıdan eksik olmasın canım ablacım. Bu hayatta dilediğin her şeyin olması dileklerimde, doğum günü kutlu olsun.
 • Biz seninle hep aynı şeylere güldük aynı şeylere ağladık, yıllarca canımızı yakan şeyler hep aynı oldu canım kardeşim. Bundan sonra hep birlikte gülmek ümidiyle, yeni yaşın şans getirsin…
 • Seninle aynı anneyi ve babayı paylaşmak benim için hep onur oldu. Başarılarını hep kendi başarım gibi gördüm ve mutluluğun benim mutluluğum oldu. Önümüzdeki senenin de bol başarılı, sağlıklı ve huzurlu bir yıl olmasını diliyorum. Mutlu yıllar canım kardeşim…


Leave A Reply