Koç Burcunun Sağlık Durumu

0
Advertisement

Koç burcu hangi sağlık problemlerini yaşayabilir? Koç burcunun sağlık sorunları, hastalıkları, güçlü olduğu noktalar nelerdir?

Koç Burcu ve Sağlık

Koç burcu vücudun baş bölgesini yönettiğinden baş ağrısı, migren ve yüksek ateş koçlarda en sık görülen rahatsızlıklardır. Koçların salgı bezleri tehlike anında adrenalin salgılar. Bu salgının kana karışması ile beden enerji ve coşkuyla canlanır. Bu da koçların temel özelliğidir.

Yükseleni koç olan kişiler orta boylu, oldukça zayıf, uzun yüzlüdürler. Kolları, bacakları güçlüdür. Esmer, kaba ve kıvırcık saçlıdırlar. Sağlıklı bir ciltleri vardır.

Hareketli ve enerjik koç insanları kazalara yatkın olduklarından çok dikkatli olmalıdırlar. Baş ve yüzleri kazalardan en çok zarar gören bölgeleridir.

Sinirleri bozulunca mideleri etkilenebilir. Atılgan dik kafalı ve enerjik oldukları için dinlenmeden çok çalışırlar ve endişe yüzünden yatağa düşebilirler. Koçlar hastalanmaktan nefret ederler. Ufak rahatsızlıkları önemsemediklerinden, hastalığın kendi kendine geçeceğini umarlar. Kötü bir hasta olur, doktor arkasını döner dönmez yataktan çıkarlar. Fiziksel yapılarının sağlam oluşu hastalıkları kolay atlatmalarına, ciddi bir hastalığa yakalamalar bile çabuk iyileşmelerine yardımcı olur. Koçlar, dinlenmeye özen göstermeli, çok çalışmamaya ve endişeye kapılmamaya çaba harcamalıdırlar. Meyve ve sebze koç burcu insanları için çok yararlıdır.

KOÇ BURCU İÇİN BESLENME

Advertisement

Leave A Reply