Komrat Devlet Üniversitesi 4 Yıllık Bölümleri Taban Puanları 2021

0
Advertisement

Komrat Devlet Üniversitesi 2021 eğitim yılı için 4 yıllık bölümlerinin, fakültelerin taban puanları, başarı sıralamaları ve  kontenjanları listesi.

2021 Yılı Komrat Devlet Üniversitesi Taban Puanları ve Kontenjanları

2020 yılında yapılan YKS sınavı ile ortaya çıkmış olan Komrat Devlet Üniversitesi 4 yıllık bölümlerin taban puanları, genel kontenjan bilgileri, yerleşen öğrenci sayısı gibi 2021 yılında yapılacak olan sınavda işinize yarayacak tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır. Ayrıca puan türlerini de aşağıdaki tablomuzda bulabilirsiniz.

Taban Puanları

YÖK Atlas verileri ile oluşan Komrat Devlet Üniversitesi 4 yıllık tüm taban puanları aşağıdaki gibi oluşmuş olup 2021 yılında yapılacak olan YKS sınavına girecek olan tüm yeni ve eski öğrenci adaylarının aşağıda yer alan taban puanları tablosunu göz önüne alarak hem çalışmalarını başlatmaları hem de tercih listelerini oluşturmaları gerekmektedir.

Üniversite Adı / Bölüm / Puan Türü / Kontenjan / Taban Puan / Başarı Sıralaması

  • Komrat Devlet Üniversitesi (Komrat) (Yabancı) / Rus ve İngiliz Dilleri ve Edebiyatları (Ücretli) / DİL / 10 / Dolmadı /
  • Komrat Devlet Üniversitesi (Komrat) (Yabancı) / Rus ve İngiliz Dilleri ve Edebiyatları (Ücretli) / DİL / 10 / Yer.Olmadı /

Advertisement

Komrat Devlet Üniversitesi

60%
60%
Awesome

Komrat Devlet Üniversitesi — Avtonom Territorial Bölümlüü Gagauziya Moldova nın Gagavuzya Özerk Bölgesinin başkenti Komratta 11.02.1991 yılında Süleyman Demirel in katkılarıyla kurulmuş bir devlet üniversitesidir. Eski adı Gagavuz Üniversitesidir.

  • Eğitim Kalitesi
    6

Leave A Reply