Komrat Devlet Üniversitesi 4 Yıllık Bölümleri Taban Puanları 2020

0
Advertisement

Komrat Devlet Üniversitesi 2020 eğitim yılı için 4 yıllık bölümlerinin, fakültelerin taban ve tavan puanları, kontenjanları listesi.

2020 Yılı Komrat Devlet Üniversitesi Taban Puanları ve Kontenjanları

2019 yılında yapılan YKS sınavı ile ortaya çıkmış olan Komrat Devlet Üniversitesi 4 yıllık bölümlerin taban puanları, genel kontenjan bilgileri, yerleşen öğrenci sayısı gibi 2020 yılında yapılacak olan sınavda işinize yarayacak tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır. Ayrıca puan türlerini de aşağıdaki tablomuzda bulabilirsiniz.

Taban Puanları

YÖK Atlas verileri ile oluşan Komrat Devlet Üniversitesi 4 yıllık tüm taban puanları aşağıdaki gibi oluşmuş olup 2020 yılında yapılacak olan YKS sınavına girecek olan tüm yeni ve eski öğrenci adaylarının aşağıda yer alan taban puanları tablosunu göz önüne alarak hem çalışmalarını başlatmaları hem de tercih listelerini oluşturmaları gerekmektedir.

Üniversite Adı / Fakülte / Bölüm Adı / Puan Türü / Kontenjan / Yerleşen / Taban Puan / Tavan Puan

KOMRAT DEVLET ÜNİVERSİTESİ (KOMRAT-MOLDOVA) / Milli Kültür Fakültesi / İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları (Öğretmenlik) (Ücretli) / DİL /. 15 / 1 / 252,80803 / 252,80803

Advertisement

KOMRAT DEVLET ÜNİVERSİTESİ (KOMRAT-MOLDOVA) / Milli Kültür Fakültesi / Rus ve İngiliz Dilleri ve Edebiyatları (Öğretmenlik) (Ücretli) / DİL /. 10 / 0 / — / —

Komrat Devlet Üniversitesi

60%
60%

Komrat Devlet Üniversitesi — Avtonom Territorial Bölümlüü Gagauziya Moldova nın Gagavuzya Özerk Bölgesinin başkenti Komratta 11.02.1991 yılında Süleyman Demirel in katkılarıyla kurulmuş bir devlet üniversitesidir. Eski adı Gagavuz Üniversitesidir.

  • Eğitim Kalitesi
    6

Leave A Reply