Komrat Devlet Üniversitesi Taban Puanları 2019

0

Komrat Devlet Üniversitesi taban puanları tablosunun yer aldığı sayfamız. Komrat Devlet Üniversitesi 2019 dönemi için 4 yıllık bölümlerin taban puanları ve kontenjan bilgileri..

2018 yılında yapılan YKS sınavı ile ortaya çıkmış olan Komrat Devlet Üniversitesi taban puanları, genel kontenjan bilgileri, yerleşen öğrenci sayısı gibi 2019 yılında yapılacak olan sınavda işinize yarayacak tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır. Ayrıca bu sene yeniden düzenlenen puan türlerini de aşağıdaki tablomuzda bulabilirsiniz.

2018 yılında ilk defa yapılan YKS sınavı ile oluşan Komrat Devlet Üniversitesi 4 yıllık tüm taban puanları aşağıdaki gibi oluşmuş olup 2019 yılında yapılacak olan YKS sınavına girecek olan tüm yeni ve eski öğrenci adaylarının aşağıda yer alan taban puanları tablosunu göz önüne alarak hem çalışmalarını başlatmaları hem de tercih listelerini oluşturmaları gerekmektedir.


2019 Yılı Komrat Devlet Üniversitesi Taban Puanları ve Kontenjanları

4 Yıllık Bölümler

ÜNİVERSİTE FAKÜLTEBÖLÜM ADIPuan
Türü
Genel
Kont.
YerleşenTaban Puanları
KOMRAT DEVLET ÜNİVERSİTESİ  (KOMRAT-MOLDOVA)Milli Kültür Fakültesiİngiliz  ve Rus Dilleri ve Edebiyatları (Öğretmenlik)  (Ücretli)DİL150
KOMRAT DEVLET ÜNİVERSİTESİ  (KOMRAT-MOLDOVA)Milli Kültür FakültesiRus  ve İngiliz Dilleri ve Edebiyatları (Öğretmenlik)  (Ücretli)DİL100Bir Yorum Yazmak İster misiniz?