Korumak İle İlgili Cümleler

0

Korumak ile ilgili cümleler. Korumak kelimesi içeren “Korumak” kelimesinin kullanılmış olduğu örnek Türkçe cümlelerin yer aldığı sayfamız.

Korumak İle İlgili Cümleler

 1. *** II. Louis’nin ölümünden sonra, dul karısı Aragonlu Yolande, Anjou’yu İngiliz saldırılarına karşı korumaya çalıştı.
 2. *** Sınırlarımızı daha iyi koruyabilmek için güçlü bir ordumuzun olması gerekmektedir.
 3. *** Bahtiyari halısı, İran’ın orta kesiminde, İsfahan’ın güneybatısındaki Şehar bölgesinde bulunan bazı köylerde Bahtiyarilerin koruması altında üretilen el dokuması, havlı döşeme yaygısıdır.
 4. *** Yarışmacılar koruyucu başlık takar ve can yeleği giyerler.
 5. *** En az türü ilgilendiren bir koruma en dar kapsamlı sayılır.
 6. *** Llano yükseltisi ise Texas’taki İç Güneybatı alanlarının korunmasına katkıda bulunmuştur.
 7. *** Kanada koruma programlarına önem vermiş ve göllerle akarsuların kirlenmesinin önüne geçmek için yasal düzenlemelere başvuran ilk Kuzey Amerika ülkesi olmuştur.
 8. *** Meksika’da da küçük ama etkili bir koruma hizmeti oluşturulmuştur.
 9. *** Pas önleyici, antioksIdan olarak da bilinir, metal malzemelerin yükseltgenmesini ya da paslanmasını önlemek üzere yüzeylerine sıvanan koruyucu film.
 10. *** Paschalis, Charlemagne’ın oğlu ve ardılı I. Ludwig’e (Sofu) karşı Roma piskoposluğunun bağımsızlığını, kilise devletleri üzerindeki süzerenlik hakkını ve Romalıların seçme özgürlüğünü korudu.
 11. *** Her gün günlük olarak kullanıldığında Bioderma Sensibio temizlik ürünlerini teninizde oluşabilecek kir yağ ve bakterilere karşı özel bir cilt koruması sağlar.
 12. *** Bu kart kredi kartına ve kişisel bilgilere ihtiyaç duymayan aynı zamanda kendi kişisel bilgileriniz koruma altına almak suretiyle alışveriş yapma imkanı sunar.
 13. *** Aynı zamanda darbeleri emen ve nefes alan yüzeyi sayesinde CAT botlar, ayak sağlığını koruyan yapısı sayesinde de ayaklarınızı korumanıza yardımcı oluyor.
 14. *** Pilates ve yoga yapmaktan hoşlanan Organik Emocan doğayı ve insanı her zaman koruyor.
 15. *** Tasarım ve üretim aşamasından tüketiciye ulaşana kadar olan süreçte, her aşamada müşteri memnuniyetini ön planda tutan marka, ürün kalitesinde mevcut çizgisini korumak için her geçen gün daha da fazla çalışıyor.
 16. *** Uzun süre dayanıklı yapısını korur.
 17. *** Bu denli kıymetli bir telefon olması koruma içgüdüsünü de beraberinde getiriyor.
 18. *** Yumuşak formları sayesinde oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olan bu kılıfları, değerli cihazlarınızı çizilmelere karşı koruyabilir.
 19. *** Ancak koruma alanına ekran girmeyecektir.

Advertisement

Leave A Reply