Kova Burcu Erkeğinin Özellikleri

0
Advertisement

Kova burcu erkeğinin genel özellikleri nelerdir? Kova burcu nasıl bir babadır? Kova erkeğinde cinsellik ve diğer tüm özellikler.

Kova Erkeği

Güvenilir bir arkadaş, yüksek idealleri olan kibar biridir. Herkesle arkadaştır. insanlara genel bir sevgisi vardır. Basit ya da bencil değildir. Kendi duygularını göstermek istemese de başkalarının duygularını anlamaya çalışır.

Kendilerinden gizlenenleri öğrenmedikçe uyku uyuyamazlar. Ne kadar sakin, kibar, sevimli görünürlerse görünsünler bu görüntünün altında ne yapacağı belli olmayan biri vardır. Temizlik konusunda titizdirler.

Evlenmekten hoşlanmazlar, kaçamadığı zaman evlenmek için iyi arkadaş oldukları kızları seçerler. Kendisinden fazla romantik beklentileri olmayan kızlar onun için idealdir. Aşklarını fiziksel olarak ifade etmekte güçlük çekerler. Kıskanç değildir, karakterinizi iyice analiz ettiğinden size güvenir, zaten kıskançlık duysa da belli etmez. Sadakatsizlik ona göre değildir.

Kıyıda köşede muhakkak paraları vardır. Biriktirirler, cömertlikte pek ileri gitmezler. Gerçekçi olmasına rağmen ilk aşkını unutamaz. Ya yıllarca sonra ilk aşkıyla evlenir ya da bu hayali hep taşır. Kendisini iyi bir eş ve anne olmaya adamış birini isteyebilir. Etrafında pervane olacak birine ihtiyacı var.

Advertisement

Kova Erkeği İçin Cinsellik

Kova erkeği için seks arkadaşlıktan sonra gelir. Kova erkeğinin bir kadınla seks yapabilmesi için öncelikle onunla arkadaş olması, ona saygı duyması gerekir. Zaten cinsellik onlar için o kadar da önemli değildir. Herhangi bir kadınla sevişebilir ve bunu hemen unutabilir. Zeki, güçlü ve çevresindekilere hakim olan kadınlar ilgisini çeker.

Kendisi pasif ve utangaç olduğundan ilk adımı kadından bekler. Romantizm ve sevgi gösterileri ona göre değildir. Fakat e-tik filmler, fotoğraflar, seks objeleri ve sanal seks hoşuna gider. Bir kova erkeğinin sevdiği şeylerden biri de araştırmak, çözmektir. Bu nedenle onu elde etmek için gizemli olmakta, onun partnerini araştırıp çözmeye çalışmasında yarar vardır.

Kova Burçlu Babalar

İyi bir dinleyicidir. Çocuklarının problemleri ne kadar çocuksu ve hayal ürünü olursa olsun onlarla ilgilenecektir. Çocukların matematik dersleriyle başları belada olmayacaktır çünkü problemleri çözecek bir babaları olacak.

Kova Burcu Erkeğini İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Advertisement


Leave A Reply