Kova Burcu Kadınının Özellikleri

0
Advertisement

Kova burcu kadınının genel özellikleri nelerdir? Kova burcu nasıl bir annedir? Kova kadınında cinsellik ve diğer tüm özellikler.

Kova Kadını

Özgürlük isteği onu bağlanmaktan alıkoyar. Hiç kimseye ait olmak istemez, herkesle birlikte olmayı tercih eder. Ancak özgürlük isteğine müdahale etmeyen biri ile yapabilir ve sonsuza kadar da o kişiye bağlı kalır. Erkeklerin parası onu ilgilendirmez, entelektüel başarılar daha önemlidir.

Toplumun kuralları onu bağlamaz, değişik de olsa kendi kuralları vardır, insanlara zaman ayırır, inceler ve özgürlüklerini sonuna kadar kullanır. Zarif ve zekidir. Herkese ve her ortama hemen uyum sağlar. Kendi özel düşüncelerini saklayıp, yanıltmaktan hoşlanırlar. Hatalarında inat ederler.

Giyinişleri ve görünüşleri enteresandır, kılık kıyafette çılgınlıklar yapabilirler. Saçlarına verdiği absürd şekiller sadece bir kısmı. Çekingen ve çekici tavırları vardır. Dikkate değer konuşmalar yapar, lafını kesmenize içerleyebilir.

Kıskançlıktan hoşlanmaz, kendisine sahip çıkılmasını istemez. Yargıları ileriye dönük olduğundan doğruluğunu görmek için zaman tanımak gerekir. Sezgileri kuvvetlidir. Arkadaşlık ve aşk arasında çok ince bir çizgi vardır onlar için. Duygularını açıkça ifade edemeyebilir ama kendine uygun insanı bulduğunda örnek bir beraberlikleri olur.

Kova Kadını İçin Cinsellik

Advertisement

Kova kadını bağımsızdır. Bir gecelik aşklar, evli erkekler, sıradışı kişiler ilgisini çekmesine rağmen seks objesi olarak algılanmaktan nefret eder. Özgürlüğe olan düşkünlüğü ve birilerine bağlanmak istememesi yüzünden soğuk, mesafeli ve ulaşılması zor gibi algılanmak isterler.

Seks kova kadını için özgürlüktür, klasik pozisyonlardan, monotonluktan hoşlanmaz. Yaratıcı olduğundan partnerini sürekli şaşırtır. Acele etmekten hoşlanmaz. Tek gecelik gözü ile bakılmasına tahammül edemez. Çekici, akıllı ve güzel olmasına karşın inatçıdır. Dostluğa, arkadaşlığa önem verir. Yaptıklarının takdir edilmesi hoşuna gider.

Kova Burçlu Anneler

İlk önceleri annelik onları şaşırtır. Kendini o küçük insana adamak zor gelebilir. Kendini ona adaşa bile biraz mesafeli davranır. Çocukların üstüne aşırı düşmezler. Çocukların yaptığı her şeyi doğal karşılar, pek cezalandırmaz. Sevgi gösterileri yapan bir anne olmayacaktır ama her davranışta kusur da aramayacaktır. Arkadaşça konuşacak, davranışlarıyla örnek olacaktır. Ev ödevlerine yardım eden eğlenceli bir annedir.

Kova Burcunun Saç Rengi

Açık sarı saçları severler. Yoğun ve net kızıllar, kova kadını ile bütünleşir.

Advertisement

Kova Burcu Kadınını İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi


Leave A Reply