Kumsalda Hamile Karısının Fotosunu Çeken Eşi Fotoyu Sonra Görünce…

0
Advertisement

Angeline hamileliğinin son haftasında biraz temiz hava almak için eşi Bill’le sahile gitmeye karar verdi.

Bill, bebeğini kucağına almadan önce Angeline’in karnını belki de son kez görüntüleyebilecekti. Eve döndükleri zaman çektikleri fotoğraflara tekrar bakarken, internette viral olacak o eşsiz detayı fark ettiler…

Kumsalda Hamile Karısının Fotosunu Çeken Eşi Fotoyu Sonra Görünce...

Angeline ve Bill, dünyaya bir bebek getireceklerini öğrendiklerinde bunu coşkuyla karşıladılar. İlk çocukları olacağı için bu konu hakkında fazla bir şey bilmiyorlardı ve tüm süreç onlara yeniydi. Bu nedenle sonsuza kadar hatırlamaları için bu harika sürecin her anını fotoğrafladılar ancak bu fotoğraflardan bazılarının pek çok kişiye ulaşacağını o sırada tahmin etmiyorlardı…

Çift kısa süre önce Florida eyaletinin Jacksonville şehrine taşınmıştı. Bu mekanda hamilelik dönemine dair müthiş fotoğraflar çekmek istiyorlardı. Hamileliğin son haftasında sahilin çok harika bir ortam sağlayacağına karar verdiler. Önce profesyonel bir fotoğrafçı tutalım dediler ama sonra bunun pek de olmadığına kanaat getirdiler çünkü çektikleri son kareler tek bir küçük detay nedeniyle tüm dünyanın ilgisini çekti…

Kumsalda Hamile Karısının Fotosunu Çeken Eşi Fotoyu Sonra Görünce...

Sahilde fotoğraf çekimi fikri kısmen Angeline’in kız kardeşine aitti. Çünkü o da hamileliği sırasında sahilde poz vermişti ve ortaya çok güzel kareler çıkmıştı bu nedenle Bill ve Angeline sahilde birkaç fotoğraf çekmek için kolları sıvadılar. Ancak ortaya çıkan fotoğrafları yalnızca güzel diye nitelendirmek haksızlık olurdu. Bu fotoğrafların eşi benzeri yoktu.

Advertisement

Bill ve Angeline, fotoğraf çekimi için hava koşullarını takip ettiler. O gün hava muhteşemdi. Erkenden sahile gittiler böylece arka planda diğer insanların olmasını engellemeyi umdular. Fakat fotoğraf arka planında yine de müthiş bir detayın olacağını o sırada bilmiyorlardı.

Çift ilk olarak sahilde dolanıp güzel bir yer bakmaya başladı. Tehlikeli deniz canlılarının olduğunu söyleyen birkaç tabela gördüler ama kum üzerinde geçirdikleri keyifli zamanı engelleyecek herhangi bir şey yoktu nihayetinde suya girmeyeceklerdi.

Kumsalda Hamile Karısının Fotosunu Çeken Eşi Fotoyu Sonra Görünce...

Yürüyüşlerine devam ederken aniden bir çığlık duydular. Ayaklarını suya sokan bir çift bir hışımla okyanustan uzaklaşmaya başladı. Bill ve Angeline neler olduğunu anlayamadan bu yabancı çift panik içinde oradan kaçtılar…

Sonra bir sürü insan gelmeye başladı, hepsi suyu işaret ediyordu. Angeline ve Billy yakından bakınca suyun içinde büyük siyah bir silüet gördüler.

Advertisement
Bu gölge sahile doğru yaklaşıyordu, bu yüzden suda olan herkes hızlıca dışarı çıkıyordu!

Angeline su yakınında kendini artık rahat hissetmediği için sahilden biraz uzaklaştılar. Kısa süre sonra sahilde çok fazla insanın olduğuna kanaat getirip ilk geldikleri yere gitmeye karar verdiler. Neyse ki ilk geldikleri anda nasılsa hala öyleydi burası, sakin ve huzurlu… Bu nedenle artık fotoğraf çekmeye başlayabilirlerdi.

Angeline poz vermeye hazırdı. Bill makinesini hazırladı, fotoğrafları çekti. Zaten karısı fotojenik olduğu için fotoğraflar muhteşem görünüyordu. Eve gittikleri zaman Bill makineyi bilgisayara bağladı. Ekranı biraz büyüttüklerinde ise mükemmel bir zamanlamayla eşi benzeri olmayan bir fotoğraf çektiğini anladı!

Bill fotoğrafları tam çekerken, okyanustaki yunus su yüzüne çıkmıştı! Suda gördükleri siyah silüet tam da buydu! Makinedeki “hareketli” seri çekim fonksiyonu sayesinde görüntü kalitesi de oldukça iyiydi. Fotoğraf için sonraki sayfaya bakın!

Kumsalda Hamile Karısının Fotosunu Çeken Eşi Fotoyu Sonra Görünce...

Angeline ve Bill fotoğraflara tekrar baktığında bu görüntüyü insanlarla paylaşmaları gerektiğine kadar verdiler. Elbette bu müthiş kare internette viral oldu, binlerce beğeni ve paylaşım aldı.

Advertisement
Yorum yapanlardan biri ise harika bir şeye dikkat çekti…
Kumsalda Hamile Karısının Fotosunu Çeken Eşi Fotoyu Sonra Görünce...

Fotoğrafta poz veren yunus Dusty olarak bilinen bir türdü ve yıllardır Jacksonville Sahili’nde görülürdü. Sahile yakın bir şekilde yüzdüğü biliniyordu ama doğru zamanda suda zıplaması inanılmaz eşsiz bir andı! Peki ya o sırada annesinin karnında olan bebek ne durumda?

Bu harika fotoğraf çekildikten bir kaç gün sonra oğulları Thomas dünyaya geldi. İlk çocuklarıyla yaşadıkları deneyim, bu inanılmaz fotoğraf sayesinde daha da özelleşti. Ayrıca tüm dünyayla paylaştıkları bu fotoğrafın yeri onlar için artık kalplerinde bambaşka şekilde saklı. Bu muhteşem ailenin şimdiki halini sonraki sayfada görebilirsiniz!

Kumsalda Hamile Karısının Fotosunu Çeken Eşi Fotoyu Sonra Görünce...

Hamilelik fotoğraflarının mükemmel olması için birkaç girişimde bulunan ama sonunda tüm dünyaya yayılan ve sonsuza kadar müteşekkir kalacakları bir kare yakalamayı başaran Bill ve Angeline çiftine biz de buradan sevgilerimizi gönderiyoruz!

Advertisement


Bir Yorum Yazmak İster misiniz?