Kurban Bayramı Mesajları, Sözleri

0
Advertisement

Mübarek Kurban Bayramı münasebeti ile yakınlarınıza sevdiklerinize gönderebileceğiniz yazılı en güzel Kurban Bayramı mesajları / sözlerinin yer aldığı sayfamız.

Kurban bayramının hem sizlerin hem de sevdiklerinize hayır ve mutluluklar getirmesini yüce Rabbimden niyaz eder küçüklerin gözlerinden büyüklerimin de ellerinden öperim. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun!

Evinize gul kokusu essin kalplerinize Allah iyilik versin bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Kurban Bayramınızı kutlarım…

Mubarek kurban bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı gunde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

Hayırlı dualarım tum Muslumanlara bu guzel ayda bitti sonunda, gelecek Kurban Ayı’nda da sizleri görmekten mutluluk duyarım her seferinde bayramınız mubarek olsun.

Bu mubarek bayramda kalplerinizde barış gözlerinizde umut etrafınızda sevgi olsun Kurban Bayramı’nız mubarek olsun.

Advertisement

Kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin rabbi yuce Allah’a sonsuz şukurler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluguyla gelsin, tum insanlık icin hayırlara vesile olsun

Kurban bayramında bir ekmegi paylaştık sizinle şimdi kurban bayramında da yine sizlerle olmanın mutlulugu icindeyim Allah hepimize uzun ömurler versin ve nice kurban aylarına ve bayramlarına birlikte girelim amin…

Kurban geldi evimize bereket getirdi sofralarımıza yine, kurban bitse de bu ay, bayramda yanınızdayız her an, kurban bayramınızı kutlarız.

Huznumuzu, acımızı, yalnızlıgımızı paylaştıgımız; birlik ve beraberligimizi, kardeşlik ve dostlugumuzu en sıcak şekilde hissedecegimiz mubarek kurban bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Kardeşligin dogdugu, sevgilerin birleştigi, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

Bugun sevinc gunu, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Bayramı doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan yuce Allah, bizleri, dogru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli iyi bayramlar dilegiyle.

Advertisement

Bayramınız kutlu, yureginiz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutlulugunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrunuz bahtlı olsun.

Bir avuc dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönulleri, bir sıcak gulumseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun… Kurban Bayramı’nız bereketli olsun!

Her şeye kadir olan yuce Allah, bizleri, dogru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli kurban bayramları dilegiyle…

Bugun Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dagıtılacak herkese. Yurekler bir olacak gönullere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yagmurlar boşaltacak yeryuzune. Bugun hepimizin yuregi şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun.

Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşce kucaklaştıkları gunlerdir. Kurban Bayramı’nız mubarek olsun.

Her ilkbaharda gelinciklerin en guzel başlangıcları mujdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dilegimle. Kardeşligin dogdugu, sevgilerin birleştigi, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.

Kuskunlerin barıştıgı, sevenlerin bir araya geldigi, rahmet ve şefkat dolu gunlerin en degerlilerinden olan mubarek Kurban Bayramı’nız kutlu olsun.

Bir bayram guluşu savur göklere, eski zamanlara gulucukler getirsin, öyle icten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessume cevirsin yuregine damla damla umut, gunlerine bin tatlı mutluluk dolsun sevdiklerin hep yanında olsun, yuzun ve gulun hic solmasın kurban bayramın kutlu olsun.

Benim ömrumde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yuzdurdugum, benim ömrumde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı gecince uzuldugum. Kurban bayramın mubarek olsun.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar gecirmek dilegiyle, Kurban Bayramı’nız kutlu olsun! Mubarek Kurban Bayramı tum ulusumuza kutlu olsun. Allah tum inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Yuregine damla damla umut, gunlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yuzun ve gulun hic solmasın. Kurban bayramın mubarek olsun. İyi bayramlar.

Advertisement

Her şeye kadir olan yuce Allah, bizleri, dogru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli bayramlar dilegiyle.

Yuregine damla damla umut, gunlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yuzun ve gulun hic solmasın. Kurban Bayramın kutlu olsun…

Mubarek Kurban Bayramı sana ve ailene bol mutluluk bol huzur ve refah bir hayat getirsin, bu bayramın guzelligini ve bereketini evine getirsin kalbine iman nefesine guc versin. Kurban Bayramı’nız mubarek olsun.

Bugun dualarınızı her zamankinden daha cok yapın, koruyucu meleklerini avuclarınızın icine cicekler döksun, kalplerinize bedeninize ilham versin, bayramları en hayırlı şekilde gecirmeyi nasip etsin bizlere, Kurban Bayramınızı kutlarım efendim.

Sevinc ve huzur dolu bir umutla geldi Kurban Bayramı, bu guzel ayın mubarek bayramı bizlere mutluluk, huzur, guzellikler nasip etsin, butun Muslumanlara hayırlı Kurban Bayramı diliyorum.

Mutluluk, huzur, hayırlarla dolu bugunden daha guzel yarınlar diliyorum mubarek Kurban Bayramınızı kutluyorum.

Benim ömrumde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yuzdurdugum, benim ömrumde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı gecince uzuldugum. Bayramınız mubarek olsun!

Yazın zaman icinde eski kurban sofralarında yeniden göruşmek dilegi ile 11 ayın sultanı Kurban ayınızın size guzellikler ve bereketler getirmesini ve bayramda mutluluklar icinde yogunlaşmanızı diliyorum.

Soguk evimize kurban girdi ısıttı icimizi ısıttı sofralarımızı, kurban bitti bayramı geldi evimiz mutlu ve sevinc dolu Kurban Bayramınızı kutlarız.

Kurban geldi evimize bereket getirdi sofralarımıza yine, kurban bitse de bu ay, bayramda yanınızdayız her an, Kurban Bayragımızı kutlarız.

Dualarım sizinle bir daha ki Kurban Bayramında guzel anılara imza atmak dilegi ile Kurban Bayramı’nız hayırlı olsun.

Advertisement

Guzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha guzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Buyuklerimizin ellerinden kucuklerimizin gözlerinden öpuyoruz.

Meleklere her zaman sizinle olsun bu mubarek ayda mubarek bayramınız hayırlı olsun Kurban Bayramı’nız kutlu olsun.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar gecirmek dilegiyle, Kurban Bayramı’nız kutlu olsun! Mubarek Kurban Bayramı tum ulusumuza kutlu olsun. Allah tum inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Gönuller bir olsun bu mubarek ayda duşuncelerimiz hem fikir olsun Allah’ın yolunda, hayırlara vesile olsun bu mutlu gun tum Muslumanlara Kurban Bayramı’nız mubarek olsun canım dostlarıma.

Bugun sevinc gunu, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan yuce Allah, bizleri, dogru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dilegiyle…

En guzel anıları birlikte paylaşmak dilegi ile en guzel hatıraları bu bayramda tazelemek dilegi ile mubarek kurban bayramınızı kutlarız.

Gulerek bitti mubarek kurban ayı, şimdi ellerim havada dua ediyorum yaratanıma bu mubarek kurban bayramında herkes mutlu olur inşallah dualarım Allah’ıma.

En guzel anıları birlikte paylaşmak dilegi ile en guzel hatıraları bu bayramda tazelemek dilegi ile mubarek kurban bayramınızı kutlarız.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın Nur’a dönuşup rabbimize ulaşması dilegi ile kurban bayramın kutlu olsun.

Öyle bir bayram guluşu savur ki göklere, eski zamanlara, gulucukler getirsin. Öylesine icten samimi, gözyaşlarını bile tebessume cevirsin. Mutlu bayramlar.

Bayramlar, milli ve dini duyguların, inancların, örf ve adetlerin uygulandıgı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendigi, kuvvetlendigi gunlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar gecirmek dilegiyle.

Advertisement

Kurban Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tum ailenizi sevince bogup evinize bereket getirmesi dilegimizle… İyi bayramlar!

Bu kurbanda birlikte aynı sofrada yer almasak da bayramda yanınızda olacagız mutlaka. Kurban Bayramı’nız mubarek olsun.

Evinize gul kokusu essin kalplerinize Allah iyilik versin bu bayramda da erlerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Kurban Bayramınızı kutlarım


Leave A Reply