Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Taban Puanları & Başarı Sıralamaları 2019

0

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler taban puanları. 2018 – 2019 yerleştirme sonuçlarına göre Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanları

2019 Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları Başarı Sıralamaları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler bölümüne ait olan taban puanları büyükten küçüğe doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler


2018 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler taban puanları büyükten küçüğe doğru sıralı halde yer almaktadır. 2019 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı / Bölümü / Puan Türü / Öğr. Şekli / Kont. / Taban Puanı / Başarı Sıralaması

ORTA DOĞU TEKNİK Ü. (ANKARA) Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) UOLP-SUNY Binghamton) / TM / %50 İnd. / 1 / 338,21581 / 91422

ORTA DOĞU TEKNİK Ü. (ANKARA) Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) UOLP-SUNY Binghamton) (Ücretli) / TM / Örgün / 14 / — / —Bir Yorum Yazmak İster misiniz?