Laura’nın Yıldızı Boyama Sayfaları – Okul Öncesi Çizgi Film Boyama Etkinlikleri

0
Advertisement

Okul öncesi çocuklar için Laura’nın Yıldızı isimli çizgi filmin boyama sayfaları, çizimleri. Laura’nın yıldızı boyama etkinlikleri.

Laura’nın Yıldızı Boyama Sayfaları

Laura’nın Yıldızı çizgi filmini sevenlere müjde. Laura’nın Yıldızı çizimlerini indirip, boyayabilir ve eğlenebilirsiniz.

Laura’nın Yıldızı, yapımcılığını ve yönetmenliğini Thilo Rothkirch’in yaptığı bir Alman animasyon filmidir. Klaus Baumgart’ın çocuk kitabı Lauras Stern’e dayanmaktadır. Warner Bros. Pictures’ın Alman dağıtım birimi tarafından piyasaya sürüldü. Film, Alman grup Wonderwall’un “Stay” ve “Touch the Sky” şarkılarını ve Hans Zimmer ve Nick Glennie-Smith’in bir film müziklerini içeriyordu.

Laura'nın Yıldızı Boyama Sayfaları

Laura, ailesiyle birlikte büyük bir şehre yeni taşınmış yedi yaşında bir köylü kızı. Yeni mahallesindeki ilk gecesinde, Dünya’ya düşen bir kayan yıldız görür. Laura yıldızı bir parkta bulur ve onun yaşayan bir varlık olduğunu keşfeder.

Advertisement

Laura'nın Yıldızı Boyama Sayfaları

Yıldız, çarpışma sırasında yaralanmıştır. Laura, ucunu bir yara bandıyla yeniden birleştirmek için yıldızı eve götürür. Laura ve küçük kardeşi Tommy, küçük yıldızın süper güçlere sahip olduğunu ve harika şeyler yapabildiğini keşfederler.

Laura'nın Yıldızı Boyama Sayfaları

İnsanları uçurmak ve cansız nesnelere hayat vermek gibi güçleri vardır. Ancak zamanla ikisi de yıldızın Dünya’da ne kadar uzun süre kalırsa o kadar zayıflayacağını fark eder. Güçleri azalırken rengi yavaş yavaş soluyordur.

Advertisement

Laura'nın Yıldızı Boyama Sayfaları

Kardeşler ve yan komşuları Max, sonunda küçük yıldızı uzaya geri göndermenin bir yolunu bulur. Yıldız daha sonra Laura’nın bazı şeylerini anlattığı bir dost olur.

Laura'nın Yıldızı Boyama Sayfaları

Çizgi filmin ana karakteri Laura’dır. Laura’nın en yakın arkadaşının ismi ise Sofy’dir. Laura’nın kendisine yardım eden bir de erkek kardeşi vardır. Erkek kardeşi Laura’dan 1-2 yaş daha küçüktür ve erkek kardeşinin adı ise Tommy’dir. Laura’nın bir diğer arkadaşı Harry’dir. Ayrıca Moffy adında oyun oynamayı çok seven bir de köpekleri vardır. Laura’nın annesi ise çello vitüözüdür.

Advertisement

Laura'nın Yıldızı Boyama Sayfaları

Film, 2004 yılında en popüler animasyon filmlerinden biriydi ve tüm Alman film tarihinin en başarılı animasyon filmi haline geldi. Warner Bros ayrıca filmin Birleşik Krallık’ta gösterime giren İngilizce versiyonunu da yaptı ve Aynı yıl Amerika Birleşik Devletleri’nde, şimdiye kadar İngilizce dublajı yapılan tek Laura’nın Yıldızı filmi oldu.


Leave A Reply