LG T315i ve Özellikleri Nelerdir? LG T315i Modeli İçin Teknik Bilgiler

0
Advertisement

Yeni LG T315i, sahip olduğu Wi-Fi bağlantısı ile her an her yerden internetin keyfini yaşatıyor; SNS özelliği ile Facebook, Twitter gibi sosyal ağlara kolay ve hızlı erişim sağlıyor.

LG T315i

Mobil iletişim sektörünün küresel lideri ve teknoloji önderi LG Electronics (LG), geliştirdiği yeni cep telefonu LG T315i ile daha hızlı ve kolay bir mobil yaşamın kapılarını açıyor. Yeni LG T315i, teknolojisi ve tasarımı ile kullanıcılarını yepyeni bir cep telefonu deneyimine davet ediyor.

Wi-Fi ile her zaman her yerde bağlantıda kalın

LG T315i, mobil yaşamın çok daha keyifli, hızlı ve kolay olmasını sağlıyor. Cihaz sahip olduğu Wi-Fi bağlantısı ile her an her yerden internetin keyfini yaşatıyor. LG T315i, SNS özelliği ile Facebook, Twitter gibi sosyal ağlara kolay ve hızlı erişim sağlıyor.

Cihaz ayrıca sahip olduğu Bluetooth teknolojisi sayesinde uyumlu multimedya cihazlarla kolayca veri alış verişi yapabiliyor.

Sanal Qwerty Klavyenin keyfini yaşayın

LG T315i’nin Sanal Qwerty klavyesi, kullanıcıların arkadaşlarıyla son derece hızlı ve kolay mesajlaşmalarına imkan tanıyor.

Advertisement

Müzik her yerde yanınızda

LG T315i, MP3 Çaları ile sevdiğiniz şarkıları telefonunuza yüklemenin ve istediğiniz an onları dinlemenin keyfini yaşatıyor. LG T315i, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle tüketicinin beğenisine sunuluyor.


Leave A Reply