Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi Taban Puanları Başarı Sıralamaları 2021

0

Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) taban puanları. 2020 – 2021 yerleştirme sonuçlarına göre Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2021 Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Aşağıda yer alan tabloda Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi

2020 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2021 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı /  Bölümü / Puan Türü / Kont. / Taban Puanı / Başarı Sıralaması

  • Ege Üniversitesi (İzmir) (Devlet) – Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi (Örgün) – TYT – 67 – 215,95606 – 1.354.923
  • Akdeniz Üniversitesi (Antalya) (Devlet) – Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi (Örgün) – TYT – 21 – Dolmadı

Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi

60%
60%
Awesome

Meyve ve sebze işletmelerinde fiziksel ve kimyasal aşamalardan geçirilerek yeni bir ürün elde edilmesi safhasına kadar süren etkinliklerde ara eleman olarak çalışan kişidir.

  • İş İmkanları
    6
  • Kazanma Zorluğu
    6

Leave A Reply