Michael Jackson Gömüldü. İşte Michael Jackson’un Mezarından İlk Görüntüler

9

Michael Jackson 4 Eylül 2009 günü Forest Lawn mezarlığına gömüldü. Gömüldüğü yerin resimleri ve haritası.

Efsane Popçu Michael Jackson, Los Angeles’taki özel bir mezarlığa defnedildi. 25 Haziran’da ölen popun kralı Michael Jackson, Los Angeles yakınlarındaki Forest Lawn Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Advertisement

Amerikalı pop yıldızı Michael Jackson’un cenazesi, aile üyeleri ile Elizabeth Taylor ve Macaulay Culkin gibi ünlülerin katıldığı törenle. California eyaletine bağlı Forest Lawn Glendale’deki anıt mezarda defnedildi.

Forest Lawn Mezarlığı

Forest Lawn Mezarlığı

Jackson’un anne ve babası Joe ve Katherine ile 3 çocuğu; 12 yaşındaki Prince Michael, 10 yaşındaki Paris Michael ile 7 yaşındaki Prince Michael II’den oluşan aile üyelerinin gecikmeleri nedeniyle 1,5 saat sonra başlayan cenaze töreninde, 200 kadar davetli ile 435 basın ve görüntü çekim mensubu hazır bulundu.

Polis araçları, aralarında Rolls-Royce’lar ve Cadillac’ların bulunduğu 31 araçlık cenaze konvoyuna Encino’dan Forest Lawn’a kadar eşlik ederken, film ve televizyon yapımlarında kullanılan türden geniş, balona benzer şekilde şişirilmiş ışıklandırma araçlarıyla, ileri geri hareket ederek çekim yapan bir kameranın, özel olarak inşa edilmiş mermer anıt mezarın önünde konuklara ayrılan bölümde çekim yaptığı görüldü.

Çekim sırasında kullanılan ekipman, burada elde edilen görüntülerin “İşte Bu” (This is It) adlı belgeselde kullanılacağı ihtimalini güçlendirdi.
Michael Jackson’ın naaşı, yurttaşlık hakları savunucusu Rahip Al Sharpton’un yaptığı konuşma ve Gladys Knight’ın Michael Jackson anısına seslendirdiği veda şarkısının ardından 4 Eylül de yerel saatle 22.00’de (TSİ 08.00) toprağa verildi.

Advertisement

Rahip Al Sharpton internetteki Twitter sayfasına “Michael Jackson toprağa verildi” mesajını geçti.

Forest Lawn Haritası
Forest Lawn Harita

Forest Lawn Harita


9 yorum

  1. onu gerçekten çok seviyorum ve tüm şarkılarını dinliyorum ama herkes ölmedi kaçtı diyor ama orası artık sır olarak kalmışş çünkü hiçkimsede kesinbi sonuç yok diyor ölü deniz de yaşıyor deniliyorr iyi şallah yaşıyordur

  2. benim rüyama 5 defa girdi ölü olarak gördüm 2.ssinde ise konuşuyordum çünkü ona deli oluyordum odamda kocaman halıdan yapılmış resmi var inşallah yaşıyordur çünkü dansların hepsini ögrendim yakında yeteneksizsiniz eee katılıcam mıchael seni seviyorum gene gir rüyama

  3. o öldü nereye kaçabilir ki öldü işte ölmenin bukadar zor olduğunumu sanıyorsunuz çok basit saniye içinde gerçekleşiyor ayrıca ne euravisionundan bahsediyorsun adam amerika kıtasından avrupadamı müzik söyleyecek yaw biraz düşünürken düşünmeyin lütfen!

Leave A Reply