Mobil Teknolojileri (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları 2020

1

Mobil Teknolojileri (2 Yıllık) taban puanları. 2019 – 2020 yerleştirme sonuçlarına göre Mobil Teknolojileri (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2020 Mobil Teknolojileri (2 Yıllık)Taban Puanları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Mobil Teknolojileri (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Mobil Teknolojileri (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Mobil Teknolojileri

2019 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Mobil Teknolojileri (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2020 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Mobil Teknolojileri (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı / Meslek – Yüksekokul Adı / Bölümü / Kont. / Taban Puanı

İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ / Meslek Yüksekokulu / Mobil Teknolojileri (Burslu) / 3 / 312,94771

İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ / Meslek Yüksekokulu / Mobil Teknolojileri (%50 İndirimli) / 27 / 197,22128

BÖLÜM MEZUNU NE İŞ YAPAR? VİDEO

VİDEOSU:

Mobil Teknolojileri

70%
70%
Awesome

Web dünyasındaki yeni teknolojileri takip eden, mobil cihazlar üzerinden güncel yazılım dillerini ait oldukları teknolojiler ile birlikte kullanan, yeni yazılım geliştiren ve iyi bir görselle geliştirdiği yazılımı sunan kişidir.

  • İş İmkanları
    7
  • Kazanma Zorluğu
    7
  • Kullanıcı Oyları (0 Oy Verilmiştir)
    0


1 Yorum

Bir Yorum Yazmak İster misiniz?