Nişan Pastası İçin Tercih Edebileceğiniz 6 Konsept

0

Nişan Pastası İçin Tercih Edebileceğiniz 6 Konsept

Advertisement


Nişan organizasyonları ailelerin ve çiftlerin tercihine göre evde ya da salonda yapılsa da organizasyonun olmazsa olmazı nişan pastası her durumda yaptırılır. Tatlı yiyelim tatlı konuşalım demenin güzel yollarından birisi olan pasta için nişan organizasyonu özelinde güzel ve dikkat çekici konseptler tercih edilmektedir.

Nişan Tepsisi Konsepti

Her nişan organizasyonunda hazırda bulunan nişan tepsisinin pasta olarak karşınıza çıkması hoş bir gönderme içeren esprili bir konsept olacaktır. Günün anlam ve önemini dilimlerinde barındıran bu pastalar şeker hamuru kaplamasıyla görüntülerinde bozulma olmadan uzun süre bekleyebileceğinden nişanlarda tercih edilmektedir.

Figürlü Espriler

Evlilik üzerine yapılan esprileri üzerinden barındıran bir nişan pastası gülümseten konsepti ile dikkatleri çeker. Hem neşeli hem de lezzetli pasta alternatifleri arasında yer alan evlilik öncesi esprileri ile ortamın gerginliği yok edilebilir.

Advertisement

Aşkınızın Resmi Her Yerde

Resim baskılı pastalar bir dönem oldukça rağbet gören pasta modelleri arasında yer almayı başarmıştı. Nişan pastası konseptinde çiftin güzel bir resminin yer aldığı pasta tasarımları da dikkat çekmektedir. Kalpli ya da normal pasta üzerine uygulanan fotoğraf baskı, kare ya da dikdörtgen pasta üzerine uygulanan fotoğraf filmi konsepti nişan pastaları için güzel fikirler arasında yer almaktadır.


Kalabalık ve Katlı

Kalabalık bir nişan organizasyonu için ideal olan katlı pasta modelleri aman bir kez evleniyoruz düşüncesi ile ev organizasyonlarında da tercih edilebilir. Kalabalık ailelerin katılımının olacağı nişan organizasyonlarında katlı pastalar doğru tercih olacaktır. Katlı pastalar akıllara her zaman düğün organizasyonlarını getirse de 2 ya da 3 katlı daha minimal tasarım pastalar nişan organizasyonlarında da kullanılabilir.

Romantizm Her Yerde

Kalpli bir pastanın sahip olduğu güzelliğe sahip olabilen çok az şey vardır. Romantik, günün anlamına oldukça uygun ve lezzetli… Bu özellikler bir nişan pastasında olması gerekenlerdir. Nişan pastası konseptinde çok tercih edilen kalpli modellerin süslemesinde evliliğe veya çiftin ortak zevklerine atıfta bulunulması da mümkündür.

Çiçeklerin Güzelliği

Çiçekli pastaların şıklığı tartışmaya açık değildir. Pastel tonların baskın olarak kullanıldığı çiçekli pastalar sade nişan töreni isteyenler için güzel bir alternatif olurken canlı renklerle hatta gerçek çiçeklerle süslenmiş çiçekli nişan pastaları da sıkça tercih edilmektedir.

Advertisement


Leave A Reply