Oğlak Burcu İş Hayatı ve Diğer Burçlarla İş Ortaklığı

0

İş hayatında Oğlak burcu nasıldır? Oğlak burcu için kariyer, uygun meslek, ortaklık, diğer burçlarla iş hayatındaki uyumu.

İş Yaşamındaki Oğlak Burcu

Oğlak Burcu İçin Kariyer: Sabrını, ekonomideki yeteneğini, duygularına kapılmayışını kullanabileceği her iş ona uygundur. Politikacı, fen bilimci, okul müdürü, yönetici, yönetici asistanı, stilist, mimar, otomobil tamircisi, sigortacı, bankacılık, mühendis, inşaat müteahhidi, ortopedist, araştırmacı, dişçi veya müzisyen olabilirler. Başarılı olmak için prensiplerinize sadık kalın ve kendinize karşı her zaman dürüst olun. Bütün ağır çalışmalarınızı birkaç saatlik dinlenmeyle dengeye sokun. İşte çok fazla saat harcayıp kendinizi tüketmeyin. Güce olan açlığınızın sizi çürütmesine izin vermeyin.

Advertisement

Oğlak Patronu: Oğlak kendini yetiştiren insanların burcudur. Güçlü ve büyük hedefleri olan projelerden hoşlanır. Yaptığı her sözleşmeye sadık kalır ve sorumluluklarını yerine getirmek için her türlü zorluğun üstesinden gelebilir. İş görenlerinden çok şey bekler, sadakate, uzun ve yorucu çalışmaya gereken değeri verir. Kendisinden bir istekte bulunmak için en uygun zaman özel yaşantısında önemli bir tarihin yıldönümüdür. Böyle günlerde aşırı duygusaldır.

Oğlak Çalışanı: Bir oğlak alt düzeydeki bir işte çalışmaktan asla mutlu olmaz. Zayıf kişilikli oğlak ömrü boyunca her türlü zorluk ve hayal kırıklığını yaşar ve sevilmez. Güçlü bir oğlak ise ağır adımlarla aşama gösterip yükselir ve hedefine ulaşır.

Oğlak Burcu ve Diğer Burçlar Arasındaki İş Ortaklığı

Oğlak-Koç: Tipik bir koç girişimci, enerjik ve doğal bir organizatördür. Ortaklık zararlıdır.

Advertisement

Oğlak-Boğa: Bu mükemmel bir işbirliğidir, özellikle uygulama açısından. Ortaklık faydalıdır.

Oğlak-İkizler: Tipik bir ikizler, becerikli, akıllı ve güzel konuşan biridir. Ortaklık denemeye değer.

Oğlak-Yengeç: Bu zıtların birbirini çekmesidir. Tipik bir yengeç kurnaz, hayali geniş, sezgileri güçlü bir kişidir. Ortaklık denemeye değer.

Oğlak-Aslan: Tipik bir aslan sıcak kalpli, dinamik ve iyimser bir kişidir. Ortaklık risklidir.

Oğlak-Başak: Ortaklar açısından çok mükemmel bir işbirliği olmasına karşın, iş görenler bu durumdan pek memnun olmayacaklardır. Ortaklık faydalıdır.

Oğlak-Terazi: Oğlak eğer bir terazi ile işbirliği yapacaksa onun kişisel özelliklerini bilmelidir. Ortaklık risklidir.

Advertisement

Oğlak-Akrep: Akrebi bir ortak olarak seçip seçmeyeceği konusunda kararı oğlak vermeyecektir. Ortaklık denemeye değer.

Oğlak-Yay: Bu iki kişiyi neyin bir araya getirdiğini anlamak çok zordur. Ortaklık risklidir.

Oğlak-Oğlak: Bu kişiliklerin birleşimi çok başarılı olabilir. Tipik bir oğlak gayretli, sistematik ama kaygılı bir kişidir. Ortaklık denemeye değer.

Oğlak-Kova: Belirli sürelerde birbirlerinden uzak tutulmaları sağlanabilirse birlikte başarıya ulaşabilirler. Ortaklık denemeye değer.

Oğlak-Balık: Tipik bir balık kibardır, çekingendir, hassastır. Ortaklık denemeye değer.


Leave A Reply