Özür Sözleri ve Mesajları, En Renkli ve En Güzel Özür Dileme Yolları

0
Advertisement

Özür sözleri / mesajları. Hayatımızda insana yakışır bir şekilde özür dilemenin bir çok farklı yolu var. İşte yazılı ve resimli o yollar aşağıda yer almaktadır.

Özür Mesajları

Hepimiz hata yaparız, bu çok insani bir şeydir ve herkesin başına gelebilir, en önemli şey hatalarımızı tanıma yeteneğine sahip olmaktır, çünkü en sevdiklerimize zarar verebilirler. Bazen en çok incitebileceklerimiz en yakınlarımız ve en sevdiklerimizdir.

Nasıl özür dileyeceğimizi ve hatalı olduğumuzu anlamayı bilmek bir zayıflık değil, bir güçtür. Af dilemek, kendimizi sevdiklerimize karşı savunmasız göstermenin bir yoludur, hatalarımızı düzeltmeyi gerçekten önemsediğimizi ve bir şeyleri iyileştirmek için elimizden gelen her şeyi yapmak istediğimizi göstermektir.

Af dilemek için asla geç değildir, hatalarımızı telafi etmek ve hatalı olduğumuzu kabul etmek için asla geç değildir. Sevdiğin birini gururdan ya da reddedilme korkusundan kaybetmeye değmez, bizi koşulsuz seven insanlar ne olursa olsun bizim yanımızda olacaklar ama karşılığında onlara haber vermen önemli. Affetmek ruhunuzu iyileştirsin ve sizi taşıdığınız yükten kurtarsın.

Affetmek kelimesi, “tekrar” anlamına gelen “per” ve “bağışlamak” anlamına gelen “bağışlamak” anlamına gelen “bağışlamak” kelimesinden oluşur. Bu nedenle, af dilediğimizde veya affettiğimizde, kendimizi yeniden verebilmemiz, kalbimizi kırgınlık duymadan tekrar verebilmemiz ve onu gerçekten otantik ve samimi hale getirebilmemiz için bunu yürekten yapmalıyız.

Advertisement

Hata yapmanın insani olduğunu ve fikrini değiştirmenin akıllıca olduğunu söylerler, bu yüzden sevdiğin birini gururdan kaybetmektense sevdiğin biri için gururunu kaybetmek daha iyidir. Affetmek ve bağışlamak, daha dolgun insanlar olmak ve daha uyum içinde yaşamak için sahiplenmemiz gereken bir sanattır.

Nasıl yapılacağını bilmek hayatımızı çok daha keyifli ve katlanılabilir hale getirebilir, sevdiklerimizle ve çevremizdeki herkesle daha iyi ilişkiler kurmamıza yardımcı olur. Çünkü bağışlayarak biz de özgürleşir ve kalplerimizi genişletiriz.

Dedikleri gibi, bir eylem binden fazla kelime söyler ve bazı çiçekler özür dilemek için iyi bir başlangıç ​​gibi görünür.

Özür Sözleri

Özür Mesajları ve Sözleri

Seni incittiğimi bilmek beni ne kadar incittiğine dair hiçbir fikrin yok, seni bu şekilde incitmek asla niyetim değildi. Umarım beni affedebilirsin.

Seni incittiğimi biliyorum ama bunu düzeltmek için elimden gelen her şeyi yapacağım, bana bir şans daha ver.

Advertisement

Bazen çok geç olana kadar elimizdekilerin farkına varamayız, sana değer vermediğimi hissettiysen beni affet. Seni seviyorum, lütfen beni affet.

Özür Sözleri

Geçmişte hatalar yaptım biliyorum ama henüz çok geç olmadığını size göstermek için elimden geleni yapacağım.

Seni hayal kırıklığına uğrattığımı biliyorum ama pes etmeyeceğim ve bizim için savaşmayacağım, o hatayı yapmayacağım.

Özür Sözleri

En büyük hatayı yapmayacağım: gitmene izin vermek. Bana bir şans daha ver, kendimi geliştirebilirim. Seni seviyorum.

Hayatımdaki en değerli şeysin, seni kırdığım için özür dilerim. Ama başımıza gelen iyiliğin kötüden daha fazla olduğunu biliyorum, bana bir şans daha ver.

Özür Sözleri

Size samimi bir af diliyorum, umarım işleri düzeltebilirim.

Biliyorum bir hata yaptım ve seni hayal kırıklığına uğrattığımı biliyorum, sadece özür dilemem gerekiyor.

Size samimi bir özür sunuyorum, sizi hayal kırıklığına uğrattığım için özür dilerim.

Advertisement

Bence bir açıklamayı hak ediyorsun, beni affet.

Özür Sözleri

Bir eylem bin söze bedeldir umarım ne kadar üzgün olduğumu göstermeme izin verirsin.

Seni incittiğimi biliyorum ve bu beni sonsuz derecede incitiyor. Lütfen bir şekilde telafi etmeme izin verin.

Sana verdiğim zarar için özür dilerim.

Özür Sözleri

Seni kaybetmektense her şeyi kaybetmeyi tercih ederim çünkü sensiz ben zaten kayboldum. Hayatımda sensiz hiçbir şeyin anlamı olmazdı, beni affet. Vaktinize değmesini sağlayacağım.

Elimizdeki en iyi şey, işleri doğru yapma fırsatıdır. Seni hayal kırıklığına uğratmayacağım, seni seviyorum ve sana hayranım.


Leave A Reply