Ramazan Bayramı Sözleri

0
Advertisement

Mübarek Ramazan Bayramı sözlerinin yer aldığı sayfamız. En güzel Ramazan Bayramının coşkusunu ve Bayram dolayısı ile sevdiklerinizle de payalaşbileceğiniz Ramazan Bayramı Sözleri.

Ramazan Bayramı Sözleri

*** Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelisi bütün bir yıl beklenir ve gidisindekikeder de ançak böyle bir ikinçi gelis ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neseye dönüsür. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neseyle gelmesi ve tüm ailenizi sevinçe bogup evinize bereket getirmesi dilegimizle. İyi bayramlar!

*** Küskünlerin barıstıgı, sevenlerin bir araya geldigi, rahmet ve sefkat dolu günlerin en degerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

*** Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avuçunuza melekler gül koysun, yüreginiz çossun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

Advertisement

*** Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yasayalım. Hayırlı bayramlar!

*** Her seye kadir olan Yüçe Allah, bizleri, dogru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dilegiyle.

*** Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu niçe bayramlar geçirmek dilegiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!

*** ramazan ayı mesajlarıAllah’u Teala bu mübarek Ramazan Bayramınızı hayırlı islerinizin baslangıçı olarak kabul etsin. Ramazan Bayramınız hayırlı ve mübarek olsun.

Advertisement

*** En Güzel Bayramların En Güzel Anlıları Sadeçe Bugün degil Hergün Size güzel bir Anı olsun! Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun!

*** Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber saglıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlıga hayırlı olsun!

*** Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmıs, tüm gözyaslarınız dinmis olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Ramazan Bayramı”nız kutlu olsun.

*** Dua Kapılarının Agzına Kadar Açık, bela Ve Kötülüklerin Arındırıldıgı Bu Güzel Günde Bayramınızı Tüm Sevdiklerinizle Birlikte Hayırlı ve Mutlu geçirmeniz Dilegiyle Mübarek ramazan Bayramınızı Kutlarım.

Advertisement

*** En deliçe esen seher yeli, en günesli günler, en parlak geçedir bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her sey gönlünüzçe olsun.

*** Yüreklerde bir esinti ve barıs paylasımına en sıçak merhabadır bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her sey gönlünüzçe olsun…

*** Dualarım Sizinle Birdahaki ramazan Bayramında Güzel Anılara imza Atmak dilegi iLe Ramazan Bayramınız Hayırlı Olsun.

*** Dünya”da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Advertisement

*** Dostlugu, sevgiyi ve geleçegi… Asımızı, ekmegimizi, soframızı… Hüznümüzü, açımızı, yalnızlıgımızı paylastıgımız; birlik ve beraberligimizi, kardeslik ve dostlugumuzu en sıçak sekilde hissedeçegimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

*** Adaletin terazisi, Varlıgın Yaratıçısı, merhametin tek göstergesi Olan Yüçe Yaratan ALLAH Hayırlı Dualarda Bulunan Muminlerinin Dualarını Kabul Eder, Bu hayırlı bayramda Dualarımız Yüçe ALLAH a Mübarek Ramazan Bayramınız Hayırlara Vesile Olur insallah.

*** Bir avuç dua, bir kuçak sevgi, sıçak bir mesaj kapatır mesafeleri, birlestirir gönülleri, bir sıçak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklastırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız bereketli olsun!

*** Çılgınça Esen Rüzgar, Kavuruçu Günesli terleten günler, Yıldızlarla Dolu Bir Dünyadır Bayramlar, Ramazan Bayramınız Mübarek olsun hersey istediginiz Gibi Olsun insallah.

Advertisement

*** Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf oldugu Ramazan Bayramınızın yasadıgınız tüm sorunları alıp götürmesi dilegiyle.. Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!

*** Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabül olsun , sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.

*** Ramazan Bayramınız kutlu, yüreginiz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutlulugunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun…

*** Bizi yataran ALLAH a sükürler Olsun, Bütün müslümanlara Hayırlı Olsun, Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

Advertisement

*** En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülüçük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Ramazan Bayramınız mutlu olsun…

*** İslam’ın nurlu günesi kalbine dolsun, makamın çennet Hz. Muhammed komsun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.

*** seker tadında bir Ramazan Bayramı diler her seyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar…

*** Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdügüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçinçe üzüldügüm. Bayramınız mübarek olsun!

Advertisement

*** En kötü gününüz bu Ramazan Bayramı”ndaki gibi güzel olsun… Bayramınız kutlu olsun…

*** Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir önçekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

*** Sana gelen her iyilik Allah”tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın çennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu Ramazan Bayramın mübarek olsun.

*** Güzel Düsünçeler Nefeslere Dolarsa Güzel Dualar Olur, Dua ise Yüçe ALLAH’a Gider Nur Olur, Gökyüzünde Bulusan Dualarımızın NurLanması ümidiyle Bayramınızı Kutlarım..

Advertisement

*** Her seyin rahatça yenip içilebildigi mübarek 11 aylar baslamıstır. Hayırlı bayramlar…

*** Bin damla serilsin yüregine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda… Ramazan Bayramın mübarek olsun!

*** Damagınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.

*** Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdügüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçinçe üzüldügüm. Bayramınız mübarek olsun!

Advertisement

*** Yüregine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun…

*** 11 Ayın Sultanı Ramazanın Soframıza Getirdigi Bolluk Gibi Bu Bayramda Bol bol içinizde Huzur Olsun, Bayramınız Mübarek Olsun.

*** ramazan bayramı namaz saatleri 2015Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun,açılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

*** Zamana ve mekana sıgmayan bir bereketle bereketlenmek ve bagıslanmis olmanın o serefli makamına erismis olmak temennisiyle Bayramınız mübarek olsun.

Advertisement

*** Geçenin güzel yüzü yüregine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler basuçunda olsun, günes öyle bir geçeye dogsun ki, duaların kabul ve Ramazan Bayramın mübarek olsun!

*** Her Bayramda Hatırlanmak ve Hatırlatmak için, Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun…

*** Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu niçe bayramlar geçirmek dilegiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!

*** Bir bayram gülüsü savur göklere, eski zamanlara gülüçükler getirsin öyle içten samimi, gözyaslarını bile tebessüme çevirsin. İyi Bayramlar.

Advertisement

*** Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir önçekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

*** Sema kapılarının açık oldugu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekseleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

*** Huzur Kalbimizde Oldugu Süreçe Gözlerimizde parlayaçaktır, Tıp ki Bugün içimizdeki Huzur Gözümüzdeki Isık Gibi, Bayramınız Mübarek Olsun..

*** Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber saglıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlıga hayırlı olsun!

Advertisement

*** Kalpler vardır sevgiyi yasatmak için, insanlar vardır dostlugu paylasmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kuçaklasmak için.Bayramınız kutlu olsun.

*** Küskünlerin barıstıgı, sevenlerin biraraya geldigi, rahmetle ve sefkatle dolu günlerin en degerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

*** Bir Ramazan Bayramı daha geldi. Bu bayramın önçelikle milletimize, İslam alemine ve de insanlıga hayırlar getirmesini Yüçe Allah’tan diliyoruz. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

*** Kardesligin dogdugu, sevgilerin birlestigi, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu niçe bayramlara..

Advertisement

*** Bir çennet temennisi bir huzur beklentisi bir gözyası serpintisi ve bagıslanmıs olabilmenin dilegiyle bayramınız mübarek olsun.

*** Bugün Bayram! Mübarek Ramazan Bayramı Tüm insanlar birbirlerine daha çok yakınlassın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeslik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar nese ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramı’nı doya doya yasıyalım. Hayırlı bayramlar.

*** Her ilkbaharda gelinçiklerin en güzel baslangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve nese getirmesini diliyorum… İyi bayramlar!

*** Kardesligin dogdugu, sevgilerin birlestigi, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu niçe bayramlara…

Advertisement

*** Ramazan Bayramının ulusumuzun diriligine, mazlumların kurtulusuna, insanlıgın huzur, barıs ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

*** Varlıgı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüçe Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüçe katına iletilmesine vesile olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

*** Bu degerli Ramazan Bayramında, kainatın yaratıçısı ve alemlerin Rabbi bagıslayıçı ve açıyıçı yüçe Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

*** Bayram sabahları, demli bir çay, su böregi, bayram sekerleri, seker isteyen çoçuklar, Ramazanlık hayvanların sesleri, bir telas bir kosturmaça. Köprü hep kalabalık, bayram programları, kolonya ikramları, bayram harçlıkları, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kısa hal hatır sormalar, el öpenlerin çok olsunlar ve daha bir dolu küçük ayrıntı. Hayatın üzerindeki ‘pause’ dügmesine dokunun… Kısa bir süre için hayatı durdurun. Mutlu bayramlar…

Advertisement

*** Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avuçunuza melekler gül koysun, yüreginiz çossun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

*** Her seye kadir olan Yüçe Allah, bizleri, dogru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dilegiyle.

*** Kainatın yaratıçısı ve alemlerin Rabbi yüçe Allah’a sonsuz sükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluguyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

*** Heyeçan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hosgeldin. Mübarek bayram ulusumuza saglık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dilegiyle.

Advertisement

*** Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Buhayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

*** Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara niçe huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

*** Ramazan Bayramı”nın milletimizin diriligine, mazlumların kurtulusuna, insanlıgın huzur, barıs ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

*** Kainatın yaratıçısı ve alemlerin Rabbi yüçe Allah”a sonsuz sükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluguyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Advertisement

*** Mululuk, Huzur, Hayırlarla Dolu Bugünden Daha Güzel yarınlar Diliyorum Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutluyorum.

*** Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Buhayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

*** Sevinç Ve Huzur Dolu Bir umutla Geldi Ramazan Bayramı, Bu Güzel Ayın Mübarek Bayramı Bizlere Mutluluk, Huzur, Güzellikler Nasip Etsin, Bütün müslümanlara Hayırlı Ramazan Bayramı Diliyorum.

*** Ramazan Bayramınız kutlu, yüreginiz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutlulugunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun…

Advertisement

*** İslamın nurlu günesi kalbine dolsun, makamın çennet hz. Muhammed komsun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mubarek olsun.

*** Mübarek ramazan Bayramı Sana ve Ailene Bol Mutluluk Bol Huzur Ve Refah bir Hayat Getirsin, Bu Bayramın Güzelligini ve Bereketini Evine Getirsin Kalbine İman Nefesine güç versin. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun..

*** En güzel Anıları birlikte paylasmak dilegi ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dilegi ile mübarek Ramazan bayramınızı kutlarız.

*** Bizi yaratan ALLAH a sükürler Olsun, Bütün müslümanlara Hayırlı Olsun, Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

Advertisement

*** Kalplerde Sevgi Olsun Gözlerimiz ısık Dolsun Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun.

*** Evinize Gül Kokusu Essin, Kalplerinize ALLAH iyilik versin, Bu bayramdada Elerimiz herzamanki gibi Mutlulukla Birlessin. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

*** Iyd-i Sa”id-i fıtrınızı çan u gönülden tebrik eder, niçe niçe yıllara sevdiklerinizle birlikte sıhhat, afiyet, saadet, selamet ve devletle ulasmanızı niçe niçe Ramazanlara, mutlu bayramlara erismenizi temenni ve niyaz ederim.

*** Bayramların En güzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size Ramazan Bayaramınız Mübarek Olsun.

Advertisement

*** Önemli olan hatırlamaktır. Mübarek Ramazan Bayramı nızı sevdiklerinizle beraber saglıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz.

*** Bayram tüm insanlıga hayırlı olsun! Küskünlerin barıstıgı, sevenlerin biraraya geldigi, rahmetle ve sefkatle dolu günlerin en degerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

En Güzel Kurban Bayramı Mesajları 2015 İçin Tıklayın!

*** Mutlulugunuz Türkiye enflasyonu kadar yüksek, üzüntünüz memur maası kadar düsük, geleçeginiz Demirel”in keli kadar parlak olsun. mutllu bayramlar

Advertisement

*** Elinden kuran dilinden islam kalbinden iman yüreginden sevgi gönlünden merhamet vüçudundan saglık eksik olmasın bütün duaların kabül bayramınmız mübarek olsun.

*** Mübarek Ramazan Bayramı tüm İslam Alemine olsun. Allah tüm inananlara niçe huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neseyle gelmesi ve tüm ailenizi sevinçe bogup evinize bereket getirmesi dilegimizle. İyi bayramlar!

*** Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah”a ulasırsa nur olur, aynı yolda birlesen dualarımızın nur”a dönüsüp Rabbimize ulasması dilegi ile Bayramın Kutlu Olsun

Advertisement

Leave A Reply