Ramazan Mesajları

0
Advertisement

Tüm İslam aleminin en fazla önem verdiği ve varlığı ile insanlara huzur veren Ramazan ayı ile ilgili mesajlar / sözler. Ramazan mesajları (resimli)

*** Hoş geldin ya Ramazan. Oruç ayı geldi gönüller huzur doldu.

*** Oruç sıhhattir. hem vücudu hem de nefsi terbiye eder daha sağlıklı yaşar. Ramazan ayının tüm İslam alemine hayır ve bereket getirmesi dileklerimizle.

*** Kapkara bir gece güneşin batması ile gelir. Her şey bitti her yer karanlık derken güneş yeniden doğar. Mübarek ramazan ayının da gönüllere yeniden doğan güneş gibi huzur ve bereket getirmesi dileklerimle.

*** Oruç ayı mübarek Ramazan ayı vücudunun selameti ve sağlığı için seni daha az yemeğe, vücudunun selameti ve ve nefsin için günahsız olmaya çağıran bir fırsattır. Peygamber Efendimize yakışır bir ahlak sahibi olmamız için oruç tutalım. Ramazan mübarek ola.

Advertisement

*** Dostlukların sevgi, nefsinde oruç ile beslendiği hayırlı ve bereketli Ramazan ayı geçirmenizi Yüce Rabbimden niyaz ederim.

*** Karnını değil ruhunu doyuracağın bereketli ve iman dolu bir Ramazan ayı geçirmemiz dileklerimle. Her günümüz de oruç tutacak kadar nefsimizin ve vücudumuzun güçlü olmasını Rabbimden diler Ramazan-ı Şerif’in tüm İslam alemine hayırlar getirmesini dilerim.

*** Ramazan ayının bereketinin yağmur dolu bulutlar gibi üzerimizden bereket yağdırdığı bir ay olmasını dilerim. Hoş geldin ramazan. Hoş geldin Oruç ayı. Hoş geldin nefsimin terbiyecisi.

*** Ramazan ayının ibadet ve oruç içerisinde geçeceği bereketli, sofralarımızdan dostlarımızın eksik olmadığı iftar sofraları dilerim.

Advertisement

*** Hem iftar hem sahur. Ya Rab başka nerede vardır böyle sofra. Katığım az da olsa çok da olsa paylaşmanın ruhunu yaşayabileceğimiz Ramazanlar dilerim.

*** Yaşlı ananı babanı unutmayacağın, aç kalan darda olan komşunu yalnız bırakmayacağın hayırlı Ramazanlar dilerim.

*** Paylaşmanın tadının, Ramazanın huzurunun her daim üzerinde olduğu, iftar ve sahur sofralarınızdan bereketin eksik olmadığı bir Ramazan geçirmenizi dilerim.

*** Hayatın bütün zorluklarının üstesinden geleceğiniz, oruç ve ibadet ile huzur bulacağınız, sofralarınızdan hayırlı kazancın ve bereketin eksik olmayacağı Ramazan’lar dilerim.

Advertisement

*** Mübarek Ramazan ayına özgü olan o Ramazan ruhunu doyasıya yaşayacağınız, size muhtaç tanıdık tanımadık tüm insanlara yardımlarınız ile feyz olacağınız Hayırlı ve Bereketli bir Ramazan ayı dilerim.

Ramazan Mesajları

Ramazan Mesajları

Ramazan Mesajları

Advertisement

Ramazan Mesajları

Ramazan Mesajları


Leave A Reply