Ramazan ve Cuma Mesajları, Hem Ramazan Hem Cuma Günü İçin Mesaj Örnekleri

0

Ramazan ve Cuma mesajları. Mübarek ramazan ayı içerisinde yer alan Cuma günleri için hazırlanmış ve kullanabileceğiniz resimli ve yazılı Ramazan ve Cuma kutlama mesajları.

Ramazan ve Cuma Mesajları

Hem Ramazan ayının maneviyatıyla dolu günlerine, hem de mübarek Cuma gününe denk gelen özel bir günde sevdiklerimize özel mesajlar göndererek, onların bayram coşkusuna ortak olabiliriz. Bu özel mesajlar, sevgi, saygı ve hoşgörü dolu duygularımızı ileterek birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu güçlendirir. Ayrıca sevdiklerimize gönderdiğimiz mesajlar, onların bayram coşkusunu artırarak, birbirimize daha çok kenetlenmemize yardımcı olur. Hem Ramazan ayının maneviyatı, hem de Cuma gününün bereketiyle dolu olan bu özel günümüzde sevdiklerimize özel mesajlar göndererek onların bayram coşkusuna ortak olmak, onları mutlu etmek ve birbirimize duyduğumuz sevgiyi hatırlatmak için güzel bir fırsattır.

Hem Ramazan ayının maneviyatıyla dolu günlerine, hem de mübarek bir Cuma gününe denk gelen bu özel gününüzde, sevdiklerinizle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir zaman geçirmenizi dilerim.

Duaların ve ibadetlerin kabul olduğu Ramazan ayında, Cuma gününün de bereketiyle dolu bir gün olmasını temenni ederim. Sevdiklerinizle birlikte mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle.

Ramazan ve Cuma Mesajları

Hem Ramazan ayının feyzini, hem de mübarek Cuma gününün bereketini yaşadığımız bugünde, birlik, beraberlik ve sevgi dolu bir bayram geçirmenizi dilerim.

Rabbimizin rahmeti ve bereketiyle dolu olan bu mübarek günde, Ramazan ayının huzurunu ve Cuma gününün feyzini birlikte yaşamanızı dilerim. Sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle.

Hem Ramazan ayının güzelliklerini, hem de Cuma gününün bereketini yaşadığımız bu özel gününüzde, Allah’ın rahmetiyle dolu bir bayram geçirmenizi dilerim. Sevdiklerinizle birlikte huzur, mutluluk ve sağlık dolu günler sizin olsun.

Ramazan ve Cuma Mesajları

Ramazan ve Cuma Mesajları

 • Mübarek Ramazan ayı içerisindeki Cuma günü ne güzel bir gündür. İbadet etmek için ne güzel bir gündür. Hem Ramazanınız hem de Cumanız mübarek olsun.
 • 11 ayın sultanı Ramazan içerisinde bulunan Cuma günü yapacağınız ibadetlerinizin hayırlara vesile olmasını dileriz.
 • Hem Ramazan ayının huzur hem de Cuma gününün fazileti üzerinize olsun. Hem Cuma’nız hem de Ramazan’ınızın hayırlara vesile olmasını dileriz.

Ramazan ve Cuma Mesajları

Bugün hem Ramazan hem de Cuma. Duaların geri çevrilmeyeceği bugün de Yüce Yaradan dualarımızı kabul etsin. Yüce Rabbim rahmetinden hem Ramazan ayı hem de Cuma günü olan bugün mahrum bırakmasın Güzel Mevlam.

Ey Benim Güzel Mevlam, Benim senden istediklerimi değil, senin bende görmek istediklerini yaşat bana. Hayırlı Cumalar ve Ramazanlar.

Mübarek Ramazan ayı içerisinde Cuma günü ne güzel bir gündür. İbadet etmek için ne güzel bir gündür. Hem Ramazanınız hem de Cumanız Mübarek olsun.

Ramazan ve Cuma Mesajları

Lanetlik şeytandan Ulu Allah’a sığınırım. O tüm varlıkları hükmü altında tutar ve sınırsız derecede cömerttir.

Ramazan ve Cuma Mesajları

 • İslam alimlerine göre Cuma günü, Cuma gecesi Yasin suresini okuyanın günahları affedilir. Cumanız mübarek olsun.

Ramazan ve Cuma Mesajları

11 ayın sultanı Ramazan içerisinde buluna Cuma günü yapacağınız ibadetlerinizin hayırlara vesile olmasını dileriz.

Ramazan ve Cuma Mesajları

Bugün Cuma, hem de Ramazan. Ne mutlu böyle günü ibadet ile geçirene…

Ramazan ve Cuma Mesajları

Mübarek Ramazan ayı içindeki Cumanızın hayırlara vesile olmasını dilerim…

Ramazan ve Cuma Mesajları

Hem Ramazan ayı, hem cuma günü. İbadetlerin en güzeli işte bugün yapılandır.

Ramazan ve Cuma Mesajları

Mübarek Ramazan ayı içerisinde yer alan Cumanız mübarek olsun.

Ramazan ve Cuma Mesajları

Cumanız hayırlara vesile olurken Ramazan-ı Şerifiniz de bereketli geçer inşallah.

Hem Ramazan ayının maneviyatı hem de Cuma gününün rahmetinin aynı ana aynı güne denk gelmesi müminler için ne güzel ne kutlu bir olay. Allah kalbinde iyilik kıvılcımları bulunan tüm insanları korusun. Hayırlı Cumalar, Hayırlı Ramazanlar

Oruç ayına bizleri yeniden ulaştıran Yüce Rabbime şükürler olsun. Hem Ramazan hem de Cuma gününün inayetini yaşayan tüm mümin kardeşlerimin Cuması mübarek olsun.


Yorum yapılmamış

  • Merhaba;

   Bizde hoşnut değiliz bu durumdan ancak büyük medya kuruluşları dahil bir çok emek hırsızının olduğu bir ortamda bunu yapmak zorundayız.

   Teşekkürler

Leave A Reply