Red Kit Karakterleri ve Özellikleri

0
Advertisement

Red Kit (Lucky Luke) isimli çizgi filmdeki karakterler, resimleri ve özellikleri. Red Kit karakterleri.

ResimİsimleriKimdirKarakter Özellikleri
 red-kitRed Kit (Lucky Luke)Gölgesinden hızlı silah çeken yalnız kovboySadık beyaz atı Düldül (Jolly Jumper) ve sevimli köpeği Rin Tin Tin (Rantanplan) ile beraber suçluların ve adaletsizliğin amansız düşmanıdır
 duldulDüldülRed Kit’in sadık beyaz atıdır.Çok zeki bir at olan Düldül, satranç oynamak ve ip cambazlığı gibi yeteneklere sahiptir. Kriz anlarında Red Kit’e çok yardımcı olur. Vahşi Batı’ya yolculuklarında ona eşlik eder ve gelişen olaylar hakkında okuyuculara esprili yorumlar yapar.
 rintintinRin tin tinRed Kit’in sevimli köpeğidir Dalton kardeşler’in kaldığı cezaevinin köpeğidir. Aptal bir köpektir. Düldül onu hiç sevmez.
 daltonlarDalton KardeşlerAmansız Haydut kardeşlerbanka soyguncusu dört erkek kardeş. Red Kit ile amansız bir kaçma-kovalama mücadelesi içindedirler.
 Joe-DaltonJoe DaltonDalton Kardeşler’in en ufak tefek olanıdır Daltonlar’ın en tehlikeli ve en zeki olanıdır. Kızınca hemen silahına sarılır, aslında iyi bir atışçıdır ama Red Kit ile karşılaştığında şansı yaver gitmez. Red Kit’ten ve aptal köpek Rin Tin Tin’den nefret etmektedir.
 jack-william-daltonJack&William DaltonOrtanca kardeşlerbüyük ve küçük kardeşlere göre daha renksiz kişiliklere sahiptirler. Sık sık Averel’e saldıran Joe’yu sakinleştirmeye çalışırlar.
 Averell-DaltonAverell Daltonen uzun boylu ve en genç olan DaltonAverel iyi huyludur ve bazen aptallığı onun dürüst konuşmasına yol açar, bu da bazen Red Kit’in Dalton Kardeşler’i hapse göndermesini kolaylaştırır. Ancak yaptığı yemekleri eleştiren olursa sinirlenip saldırganlaşabilir


Leave A Reply