Resimli İngilizce Kıyafet İsimleri

38
Advertisement

Kıyafet isimlerinin İngilizce anlamları ve resimleri. Resimlerle İngilizce kıyafet isimleri ve çizimlerinin yer aldığı yazımız.

Küçükler için kıyafetleri öğrenmek her zaman eğlencelidir! Giyinmek, yaşamın çok erken dönemlerinde başlayan etkinliklerden biridir, önce anne babanın yardımıyla, ama çok geçmeden çocuklar daha bağımsız hale gelir ve daha aktif bir rol isterler. Küçük çocukların günlük giyinme rutinlerine daha fazla dahil olmaya başladıkları bu dönemde , gömleklerini iliklemek, ayakkabılarını bağlamak veya pantolonlarını giymek için dengede durmak gibi bazı önemli motor beceriler geliştirmeye başlarlar .

Ayrıca, var olan farklı giysi ve giyim türleri ve ayrıca bu giysilerin belirli durumlar veya hava türleri için kullanımları hakkında bilgi edindikçe kelime dağarcıkları gelişir ve zaman ve mekan farkındalıkları gelişebilir.

Çocukluk döneminde farklı kıyafetlerin isimlerini öğrenmek , çocukları yeni kelimelerle tanıştırmaktan çok daha fazlasıdır. Çocuklar kendi kıyafetlerini seçerken, bir başarı duygusu yaşayabilir ve hatta kişiliklerine uygun kıyafetler seçerek kendilerini ifade etme yoluyla kendi kimliklerini keşfetmeye başlayabilirler.

Burada , çocuklarınıza kıyafetlerin farklı isimlerini öğretecek kelimeleri ve ayrıca derse dahil etmek için çeşitli eğlenceli oyunlar ve aktiviteler bulacaksınız!

Giysi Kelime Bilgisi

Bluzlar ve gömlekler gibi üstler gibi farklı giysi türleri vardır . Vücudun üst kısmı için üstler, alt kısmı için kot pantolon ve etek gibi alt kısımlar kullanılır. Giysilerden farklı olan ve bir görünümü tamamlaması amaçlanan ayakkabılar ve aksesuarlar da vardır.

Advertisement

İngilizce Kıyafet İsimleri

İngilizce Kıyafet İsimleri

İngilizce Kıyafet İsimleri

İngilizce Kıyafet İsimleri

İngilizce Kıyafet İsimleri

İngilizce Kıyafet İsimleri

Advertisement

İngilizce Kıyafet İsimleri

İngilizce Kıyafet İsimleri


38 yorum

  1. çok harika bence öğretmenimiz ingilizce kıyafetler hakkında ev ödevi vermişti HARİKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  2. benim işime çok yaradı ingilizce öğretmeni performans ödevi olarak vermişti bende buradan baktım 🙂

  3. Ben bu siteyi beğendim .Gerekten çok güzel . Bu sitedeki resimleri çıktı alıp öğretmene proje ödevi olarak gösterdim .
    öğretmenim gerçekten çok beğendi.
    HARİKAAAAAAAA
    MÜKEMMMELLLLLL

Leave A Reply