Ruh Eşinizi Bulduğunuzu Gösteren 10 İşaret, O Gerçekten Ruh Eşiniz Mi?

0

Ruh eşinizi bulduğunuzun 10 işaretini keşfedin! Ruh eşinizle olan ilişkinizin gerçek olup olmadığını anlamak için bu işaretlere göz atın. İyi ve kötü yönlerinizi kabul eden, size güven ve güvenlik hissi veren, derin bir bağa sahip olduğunuz kişiyle olan ilişkiniz gerçek bir ruh eşi olabilir mi? Tüm bu konuları ve daha fazlasını keşfedin.

ruh eşi

Kaynak: pixabay.com

Eğer biri gerçekten ruh eşinizse, öncelikle 10 şey gerçekleşecektir. Ruh eşi, anahtarlarımıza uyan kilitlere sahip olan ve bu kilitleri açacak kadar güvende hissettiğimizde kilitlerimize uyan kişidir. Gerçek benliklerimiz ortaya çıkar ve aralarından seçim yapabileceğimiz her türlü insanın bulunduğu hızlı tempolu, kaotik dünyamızda tam ve dürüst bir şekilde kim olduğumuzu ortaya koyabiliriz.

Kilitlerimizi gerçekten açabilecek o tek kişiyi bulmak için genellikle istediğimizden daha fazla ilişki deneriz, ancak herkes sizi ruh eşiniz gibi tatmin edemez. Kalbinizin diğer yarısı olan ruh eşiniz ile size mükemmel bir şekilde uyması için gerekli unsurlardan yoksun olan bir hayat arkadaşı arasında dünya kadar fark vardır.

Ruh eşiniz sizi tamamen bütün, sağlam, sanki yapbozun hiçbir parçası eksik değilmiş gibi hissettirir. Öte yandan bir hayat arkadaşı sizi destekleme ve uzun süre yol arkadaşınız olma konusunda harika olabilir, ancak ruhunuzu zenginleştirme becerisi sınırlıdır. Çoğumuz hayat arkadaşlarımızla ilişkilerimizi birkaç nedenden ötürü tatmin olduğumuz için sürdürürüz.

Birincisi, yalnız kalmaya karşı bilinçaltımızda gerçek bir korku olabilir ve biyolojik olarak aşık olmak için yaratıldığımızdan, bu dünyada eşleşmemiz doğaldır. Ancak bazen geçici olması gereken bir ilişkiyi uzatır ve yanlışlıkla kalıcı hale getiririz. Hayatın karmik bir bölümünü kapatmak için bir süre devam etmesi gereken ilişkiler, kaderimizde partnerimizden çocuk sahibi olmak olan ama ille de onunla kalmamız gerekmeyen ilişkiler ve duyguların karışımı kaderimizi görmemizi engellediği için basitçe kafa karıştırıcı olan ilişkiler vardır.

İlk çocukluk aşklarıyla evlenen çiftlerden, hala bağlılık sorunlarıyla mücadele eden emeklilik çağındaki insanlara kadar her şeyi gördüm. Çoğumuz bu iki uç arasında bir yerdeyiz ve mükemmel eşimiz olduğunu düşündüğümüz kişiyi bulmadan önce birden fazla ilişki yaşadık. İster şu anda evli olun, ister mevcut bir ilişkiniz olsun ya da potansiyel yeni bir partnerle ilişkiye girmeyi düşünüyor olun, bu kişinin hayatınızda nasıl bir rol oynayacağını bilmeniz temelde önemlidir. Sonuçta, kaçınılmaz ve genellikle rahatsız edici sorudan kaçınmanın bir yolu yoktur:

Hayatımı paylaşmam gereken kişi bu mu, yoksa beni asla tamamlayamayacak biriyle bir ilişki için çok mu çabuk karar verdim? Hangi kategoriye girerseniz girin, partnerinizle aranızda bir ruh eşi bağı olduğunu ya da olmadığını açıkça gösteren birkaç işaret vardır. Bu listeyi incelerken, partnerinizi ya da potansiyel partnerinizi düşünün ve ruh eşi kriterlerini karşılayıp karşılamadığını değerlendirin.

sevgili

İşaretler

  • 1. İçsel bir şeydir: Bir ruh eşinin uyandırdığı duyguları tarif etmek zordur. Kelimelerle ifade edilemeyecek kadar kalıcı, derin ve uzun süreli bir duygudur.
  • 2. Anılar: Partneriniz ruh eşinizse, geçmiş yaşamınızda bulunmuş olması oldukça olasıdır. Genellikle ruh eşleri aynı yaşamda karşılaşır ve birbirlerini dış dünyada tanırlar. Ruh eşinizle ilgili ani, kısa parlamalar yaşayabilirsiniz, hatta garip bir deja vu hissine kapılabilirsiniz, sanki o an daha önce, belki uzun zaman önce, belki başka bir yerde yaşanmış gibi.
  • 3. Birbirinizi anlıyorsunuz: Hiç birbirlerinin cümlelerini tamamlayan iki insanla tanıştınız mı? Bazı insanlar birlikte çok fazla zaman geçirdiklerini söyleyebilir, ama ben bunun bir ruh eşi bağlantısı olduğunu söylüyorum. Bunu en iyi arkadaşınızla ya da annenizle yaşayabilirsiniz, ancak partnerinizle yaşadığınızda bu bir ruh eşi belirtisidir.
  • 4. Onun kusurlarına aşık olursunuz: Hiçbir ilişki mükemmel değildir, ruh eşi ilişkilerinde bile inişler ve çıkışlar yaşanır, ancak bu bağı koparmak çok daha zordur. Ruh eşleri birbirlerinin kusurlarını daha kolay kabul eder, hatta onları sevmeyi öğrenir. İlişkinizin bir Ruh Eşi ilişkisi olma olasılığı daha yüksektir. İkiniz de birbirinizi olduğunuz gibi seviyorsunuz ve hepimizin sahip olduğu hem iyi hem de kötü eğilimleri kabul ediyorsunuz.
  • 5. Bir Ruh Eşi ilişkisi yoğundur, muhtemelen normal ilişkilerden daha yoğundur, hem iyi hem de bazen kötüdür. En önemlisi, olumsuz dönemlerde bile sorunu çözmeye odaklanırsınız ve kötü anın ötesini görebilirsiniz.
  • 6. Dünyanın geri kalanının önünde ikiniz varsınız. Ruh eşleri genellikle ilişkilerini dünyanın geri kalanına karşı sen ve ben olarak görürler. Kendilerini o kadar bağlı hissederler ki, ruh eşleri yanlarında olduğu sürece hayattaki her türlü başarıyı üstlenebilirler. Ruh eşi ilişkileri öncelikle bağlılık ve birliğe dayanır.
  • 7. Zihinsel olarak ayrılmazsınız. Ruh eşleri genellikle ikizlerinkine benzer bir zihinsel bağa sahiptir. Örneğin, birbirinizi aramak için telefonu tam olarak aynı anda açarsınız. Hayat bazen dursa bile, Ruh Eşi olduğunuzda zihinsel olarak her zaman senkronize olursunuz.
  • 8. Kendinizi güvende ve emniyette hissedersiniz. Eşinizin cinsiyeti ne olursa olsun, onun yanında kendinizi her zaman güvende ve emniyette hissetmelisiniz. Eğer bir erkekseniz, eşiniz de size kendinizi güvende hissettirmelidir. Ruh eşiniz, yanınızda koruyucu bir meleğiniz varmış gibi hissetmenizi sağlar. Bilinçli veya bilinçsiz olarak güvensizliklerinizle oynayan bir kişi ruh eşiniz değildir.
  • 9. Hayatınızı onsuz hayal edemezsiniz. Ruh eşi kolayca ayrılabileceğiniz biri değildir. Onsuz olmayı hayal edemeyeceğiniz, tutunmaya ve uğruna savaşmaya değer bir kişidir.
  • 10. Birbirinizin gözlerinin içine bakarsınız. Ruh eşleri konuşurken normal çiftlerden daha sık birbirlerinin gözlerinin içine bakma eğilimindedir. Bu doğal olarak aralarında var olan derin bağdan kaynaklanır. Konuşurken birinin gözlerinin içine bakmak, yüksek düzeyde bir esenlik ve güvenin göstergesidir.

Evren tarafından Ruh Eşi ya da birbirlerinin güçlü ve zayıf yönleriyle barışık iki sevgi dolu insan olmanız kaderinizde varsa, bu sizin seçiminizdir. Özgür iradenin güzelliği, herhangi bir ilişkide kalabilmeniz veya uygun gördüğünüz şekilde değiştirebilmenizdir. Ruh eşinizle birlikte olmak hayatın en değerli hazinelerinden biridir ve eğer kalbinizin diğer yarısını bulduğunuza inanıyorsanız, size sonsuz neşe ve kahkaha dolu günler ve evrenin gizemlerini tek tek çözerek derin kucaklaşmalarla geçen sayısız geceler dilerim.


Leave A Reply