Rüyada Abdest Almak

0
Advertisement

Rüyada Abdest görmek tabiri, anlamı, yorumu. Rüyada Abdest görmek ne anlama gelir, Abdest ile ilgili rüya yorumları

Rüyada temiz bir su ile abdest almak, hayırlı bir iş için başarılı bir girişimde bulunmaya yorumlanır. Rüyada Abdest almak her zaman iyiye işarettir. Hayırlı iş, kazanç, güzel bir başlangıç olarak yorumlanır. Rüyada abdest alınan su bulanık ve pis ise kişinin günahlardan sakınması, kendisine daha dikkatli olması gerektiğine işarettir.

Rüyada abdest almak aynı zamanda hastalıklardan arınmaya ve şifa bulmaya da işarettir. Bir kişiye abdest aldırmak o kişiye yardımda bulunmaya, eğer hasta ise şifa bulmaya değilse bir işte yardıma işarettir. Rüyada abdest almayı öğrenmek de aynı şekilde yardım almaya, şifa bulmaya delalettir. Boy abdesti rüyaları da borçlardan, hastalıklardan, dertlerden kurtulmaktır.

Rüyada abdest bozmak, bir fırsatı kaçırmak olarak yorumlanır.

Rüyada abdestsiz namaz kılmak, uygunsuz bir zamanda başlayan ve hazırlıklar gerektiği gibi yapılamadığı için başarısız olan bir girişimdir.

Advertisement

Rüyada abdesti su haricinde başka bir sıvı ile almak ise sıkıntıya düşmeye, bolluğun azalmasına, zorlanmaya işarettir.

Rüyada temiz bir su ile abdest aldığını gören kimse, sıkıntıdan kurtulacağına, keder ve üzüntüsünün son bulacağına, hasta ise iyileşeceğine, korku ve endişe ettiği şeylerin yok olacağına işarettir. Rüyada yarım abdest almak, sıcak su ile temizlenmek geçici bir sıkıntıya alâmettir. Rüyada abdest suyunu içmek, hayırlı bir işe teşebbüs etmeye, borçtan kurtulmaya delâlet eder. Rüyada, boy abdesti (gusül) almak feraha çıkmaya işarettir. Deniz suyu ile gusül etmek borçların kolayca ödenmekle yorumlanır. Gusülden sonra yırtık elbise giydiğini gören kimse bir müddet mali sıkıntı geçirir.

Rüya TabirleriRüya Tabirleri Sözlüğü
ABCÇDEFG HIİJ KLMNOÖPRSŞTUÜV YZ

Advertisement

Leave A Reply