Rüyada Adak Görmek

0
Advertisement

Rüyada Adak görmek. Rüyada Adak görmek ne anlama gelir tabiri nedir? Rüyada Adak ile ilgili çeşitli kaynaklara dayanılarak ortaya çıkartılmış rüya tabiri. Rüyada Adak görmek ne demek?

Rüyada Adak Görmek Ne Demek?

Rüyada görülen adak, erkek çocuğu simgeler. Ayrıca rüya sahibine bir hatırlatma veya uyarı sayılır. Bazen de kurban kesmeyi işaret eder. Aynı zamanda hayırlı bir haberi çağrıştırır. Rüyada görülen adak çoğunlukla hayra yorumlanır.

Rüyada adak adadığını görmek: Hayırlı bir işe ön ayak olacağına işarettir. Adağını yerine getirmek, yeni bir iş tutmağa, adak satın almak; muradına kavuşmağa delildir.

Bir kimse rüyada adak adadığını ve adağını yerine getirdiğini görse, ne dileği varsa, yerine geleceğine hükmedilir. Şayet adağını yerine ge-tirmemişse, rüya aksine yorumlanır. Eğer rüyada adadığı kurbanı kendi eliyle sürüden seçerek aldığını görürse, hayırlı bir işe ön ayak olacağına ve çevresinden büyük saygı göreceğine hükmedilir.

Evli bir kimse evine bir adak gönderildiğini görse, bir erkek evladı olacağına işarettir.

Advertisement

Bir kimse kestiği adak etini komşularına dağıttığını görse, yüksek makamlara erişeceğine hükmedilir. Şayet bir kimse rüyada kestiği adak etinden kendisinin de yediğini görür ise, o kişinin yakınları tarafından iftiraya kurban gideceğine yorumlanır.

Rüya TabirleriRüya Tabirleri İndeksi – Harf Seçiniz
ABCÇDEFG HIİJ KLMNOÖPRSŞTUÜV YZ


Leave A Reply