Rüyada Ağaçkakan Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir? Yorumu

0
Advertisement

Rüyada Ağaçkakan görmek ne anlama gelir tabiri nedir? Rüyada Ağaçkakanın saldırması, ağaçkakanla konuşmak, ölü ağaçkakan görmek ne demektir, yorumları

Rüyada Ağaçkakan Görmek

Rüyada Ağaçkakan Görmek Ne Demek?

Rüyada ağaçkakan kuşunu görmek: Çok güzel bir kadınla tanışacağınıza, eğer kadınsanız çok yakışıklı bir erkekle tanışacağınıza ve onunla evleneceğinize işaret sayılır.

Rüyada görülen ağaçkakan ayrıca, iyi olaylar veya yüzleşeceğiniz iyi insanlar anlamına gelir.

Rüyada Ölü Ağaçkakan Görmek

Rüyada ölü bir ağaçkakan görmek, maddi sıkıntınız olacağını gösterir, ancak iyiliğinizi düşünen biri sayesinde dertlerinizden kurtulursunuz. Rüyada bir ağaçkakanı öldürme veya avlanmak, evinize gelecek olan konukları ve sizler için iyi çalışmalar, yenilikler anlamına gelir.

Advertisement

ağaçkakan

Rüyada Ağaçkakanın Saldırması

Bir ağaçkakanın rüyanızda size saldırdığını görmek, bazı arkadaşlarınızla sorunlar yaşamaya, aranızın açılmasına işarettir. Ancak bu olay sizin için daha iyi olur ve önünüzdeki engeller kaybolur. Rüyada bir ağaçkakanın başınızın üstünü gagaladığını hissederseniz, stres altında olduğunuza işarettir. Kafese kapatılmış bir kuş gibi hissediyor olabilirsiniz. Kendiniz için ayağa kalkıp kendi kararlarınızı vermenin zamanı gelmiştir. Kafesinizi kırıp özgürlüğünüze ulaşın.

Rüyada Ağaçkakan Beslemek

Rüyada bir ağaçkakan beslemek için, elinizde bulunan bir ödev yada bir projeye işarettir. İşinizi zamanında teslim edeceğiniz ve bu çalışma sayesinde biraz para kazanacağınız anlamına gelir. Eğer öğrenciyseniz iyi not alırsınız. Rüyada ağaçkakanın ağacı gagaladığını görmek de ağaçkakan beslenmek ile aynı yorumlanır.

Rüyada Yaralı Ağaçkakan Görmek

Rüyada bir ağaçkakanın yaralandığını görmek, kalabalık bir yerde tanıştığınız bir kişinin size şans getireceğini gösterir. Bu kişi sayesinde işiniz veya okulunuzla ilgili problemlerin üstesinden gelirsiniz. Eğer ağaçkakanı taş atarak yada başka bir şekilde yaralayan kişi sizseniz, bu şansınızın kapanacağı anlamına gelir. Yaralı ağaçkakana yardım etmek ise iyi şanstır.

Advertisement

Rüyanızda bir ağaçkakan ile konuştuğunuzu görmek okulunuzu veya işinizi değiştireceğinize işaret sayılır. Bu değişikliğin sizin için iyi olacağını gösterir. Yeni gireceğiniz ortamda buluşacağınız insanlar size fayda sağlayacaktır.

Rüya Tabirleri Sözlüğü
ABCÇDEFG HIİJ KLMNOÖPRSŞTUÜV YZ


Bir Yorum Yazmak İster misiniz?