Rüyada Ağız Görmek, Ağızdan Kıl Çıkması, Kan Gelmesi, Ağız Kavgası Nedir?

0
Advertisement

Rüyada ağız görmek nasıl yorumlanır? Rüyada ağızdan kan gelmesi, ağız dolusu kan kusmak, kıl, saç, böcek yada sakız çıkması ne demektir? Ağız rüyalarının yorumları.

Rüyada Ağız Görmek

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada Ağız Görmek

Rüyada görülen ağız bir çok çağrışımlar yapar. Bazen iyilik yapmaya, bazen de kötülüğe yada iftiraya işarettir. Ağız ile ilgili rüyaları yorumlarken ayrıntılar dikkate alınmalıdır. Kötü hissettiren rüyalar genellikle olumsuz yorumlara sahiptir. Örneğin ağız kokusu görmek, bu kokunun kötü olması söylenen, ağızdan çıkan kötü sözler olarak yorumlanır. Oysa sağlıklı ve güzel bir ağız, güzel yorumlanır. Burada ağız güzel bir başlangıç, kazanç ve sağlık anlamı taşır.

Rüyada Ağız Kavgası Görmek

Rüyada ağız kavgası görmek, istemediğiniz halde çevrenizde kırmakta olduğunuz kişiler olduğunu gösterir. Son zamanlardaki stresli haliniz, hayatınızı olumsuz etkilemekte. O yüzden sakinleşmeden yaptığınız konuşmalar kötü sonuçlanabilir. Ufak konular büyüyebilir. Dikkatli ve sakin olun.

Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi

Rüyada ağızdan kan gelmesi, yapılan hatalara işaret eder. Rüya sahibinin yaptığı hatalarının sonuçları ile karşılaşması anlamına gelebileceği gibi beklenmedik yerden gelecek para olarak da yorumlanabilir. Ancak bu parayı harcarken dikkat etmekte fayda var çünkü hatalı yerlerde harcama yapmanız olası. Rüyada ağızda yara görmek, sözlerinizin bir gün kendinize zarar olarak dönmesi anlamına gelir. Rüyada ağızda yara sözler yüzünden kişinin başının derde girmesidir.

havuç

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Ağız Dolusu Kan Kusmak

Ağızdan kan kusacak şekilde çok kan gelmesi bazı sırların ortaya çıkmasına delalettir. İsteyerek yada istemeyerek ortaya dökülecek olan sırlar pek çok kişinin hayatının değişmesine ve etkilenmesine sebep olabilecek. Böyle bir dönemde daha sağduyulu davranılmalı, ilişkilerin geri dönüşü olmayacak yerlere girmesine müsaade edilmemelidir.

Advertisement

Rüyada Ağızdan bir şey çekmeyi durduramamayı görmek

Ağzınızdan bir şey çekmeyi ve tamamen çıkaramamayı gördüyseniz ve bunun yerine aynı miktarda ağzınızda kaldıysa, böyle bir rüya hayatınızda sizi rahatsız eden bir şeyi ve onunla başa çıkma girişimlerinizi sembolize eder. Hayatınızda karşılaştığınız rahatsız edici bir sorunu sembolize eder, ama aynı zamanda onunla başa çıkmak için hiçbir şey yapmamak, ağzınızdan çıkarmaya çalıştığınız şeylerle sembolize edilir, ancak aynı miktarda içeride kalır. Bu rüya, görmezden geldiğiniz veya yüzleşmeyi ve başa çıkmayı reddettiğiniz bazı bastırılmış duyguları veya anıları gösterebilir.

Farkında olduğunuz veya farkında olmadığınız sorunlarla yüzleşmek ve onlarla başa çıkmaya çalışmak için bir uyanma çağrısıdır. Bazen, sözlerinizle birini incittiğinizi ve bundan dolayı suçlu ve üzgün hissettiğinizi gösterebilir. Muhtemelen üzgün olduğunuzu söyleme ihtiyacı hissediyorsunuz ve bu rüya bunu mümkün olan en kısa sürede yapmak için bir teşvik. Ancak bunu yaptığınızda rahatlayabilirsiniz.

Ağzınızda böcekler olmasını ve onları dışarı çıkarmayı görmek

Böceklerle dolu bir ağza sahip olmayı ve onları ellerinizle çekmeyi gördüyseniz, bu rüya çok tatsız bir deneyimdir. Birisi hakkındaki kötü sözlerinizi ve söylediğiniz şeylerle başkalarının duygularını incitmenizi sembolize eder. Birisi hakkında yalan söylemiş olabilirsiniz ve şimdi bu konuda kendinizi kötü hissediyorsunuz. Bu rüyalar genellikle sizi başkalarına karşı tavrınız konusunda uyarır.

Rüyada ağzınızda saç olduğunu görmek ve onu dışarı çekmek

Ağzınızdan kılları çekmek, her birimizin bazen gerçekte yaşadığı yaygın bir şeydir. Ağzınızdan saç aldığınızı gördüyseniz, solunum problemleri veya ağzınızla ilgili diğer problemler gibi bazı sağlık sorunlarını gösterebilir. Durumun böyle olabileceğini fark ederseniz, bazı olası sağlık sorunlarını kontrol ettirmeniz akıllıca olacaktır. Ayrıca sahip olduğumuz bazı duygusal sorunlardan dolayı bu rüyaları görme eğiliminde olabilirsiniz. Muhtemelen çok stres altındasınız ve endişelisiniz ve böyle bir rüya görmenize neden olan da budur. Bu durumda rüya, hayatınızı gevşetmeye ve dengelemeye çalışmak için bir mesaj olabilir.

Advertisement
beyaz diş

Kaynak: pixabay.com

Ağzınızda bir sakız olması ve başarısız bir şekilde dışarı çıkarmaya çalışmak

Ağzınızda bir sakız olduğunu ve onu çıkarmayı başaramadıysanız, kararsız veya hayal kırıklığına uğramış olmayı sembolize eder. Belki bazı sorunların üstesinden gelinmesi çok zor veya çözülemez olduğunu düşünüyorsunuz. Bazen bu rüya, bazı durumlarda güç eksikliğini gösterir. Uyku sırasında nefes almakta güçlük çeken insanlar genellikle bu tür rüyalar görürler.

Rüyada Ağza ilaç damlatmak

Rüyada ağzına ilaç damlattığını görmek, hak yolunda olmaya işarettir. Şayet rüya sahibinin kötü bir huyu varsa bu huydan vazgeçmektir. Rüyada ağzının kapanmış ve kilitlenmiş olduğunu görmek, rüyayı görenin doğru yoldan saptığına, şeytana uyacağına işarettir.

Bir kimse rüyada ağzına tiksindirici bir şey alıp çiğnerse, üzüleceği bir haber alır. Eğer kimse ağzına tatlı bir şey alıp çiğnerse rüya tam tersi olarak yorumlanır.

Hasta bir kimse rüyada ağzını büyümüş ve güzel görürse, şifa bulur. Şayet ağzının büzüştüğünü görürse hastalığı devam eder. Hamile bir kimsenin rüyada ağız görmesi ağrısız bir doğumun onu beklemesidir. Rüyada ağız görmek işin başlangıcı ve sonu ve rızkının yoluna belirtidir.

Advertisement

Ağzı kilitlenmiş olarak görmek: Kötülüklere işaret eder. Eğer rüyanızda ağzınızı bağlı gördünüzse bu çok yakında hastalanacağınızın işaretidir.

Bir kadının ağzından öpmek: Çok yakın gelecekte bir nikah olacağını belirtir.

Ağzın küçüldüğünü görmek: Bir çıkar sorununun gerçekleşeceğine işaret eder.

Advertisement

Leave A Reply