Rüyada Baca Görmek Ne Anlama Gelir? Bacadan Duman Tütmesi, Temizlemek

0

Rüyada Baca görmek, dumanı tüten bir baca görmek, bacadan düşmek, bacaya tırmanmak, baca temizlemek ne anlama gelir? Baca ile ilgili rüyaların yorumları.

Rüyada Baca Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Baca Görmek

Rüyada görülen baca, bastırılmış duygular için bir çıkış yolu olarak yorumlanır. Duman ve külün bacadan çıkışını görmek, gerçek hayatta uzun süredir bastırılmış duygularınızı sembolize eden ve bir anda açığa çıkan duyguların patlak vermesini temsil eder. Rüya sahibinin duygusal olarak aşırı yüklenmesinin bir sembolüdür.

fabrika bacası

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Fabrika Bacası Görmek

Rüyada görülen bacanın fabrika bacası olması yada fabrika bacası gibi yüksek olması, rüya sahibinin gelecekte olağanüstü başarılar elde edeceğini göstermektedir. Fabrika bacası rüyası üretkenlik ve kazanç anlamına gelir.

Rüyada Ev Bacası Görmek

Rüyada görülen ev bacası, ailede babaya işaret eder. Ayrıca, kısmet açıklığına, rızk bolluğuna ya da yolculuk olarak yorumlanır. Kimi zaman evlilikle tanımlanır. Yıkık, eğri ve pis baca sıkıntı ve maddi zorluklar anlamına gelir. Yıkık baca aynı zamanda ayrılık veya boşanma anlamına da gelebilir.

Rüyadaki ev bacasından duman tütüyorsa o evin bereketli olduğuna işarettir. Bacadan koyu kara duman tütüyorsa, rüyayı görenin sıkıntılı bir haber alacağına hükmedilir. Şayet tüten duman koyu değilse, rüya sahibinin sevinçli haber alıp ferahlayacağına işaret sayılır. Baca hiç tütmüyorsa, o evde dirlik düzenlik olmadığına yorumlanır.

Rüyada Bacadan Düşmek

Bacadan birinin düştüğünü görmek ise, o evden birinin gurbete çıkacağına işaret sayılır. Rüya sahibi kendisinin bacadan düştüğünü gördüyse, hayal kırıklığı olarak yorumlanır. Beklenmedik bir yerden gelebilecek bir ihanet yada bir ortamda aniden zor durumda kalmak anlamına da gelebilir.

baca

Kaynak: pixabay.com

Rüyada baca temizlemek, aile içinde yaşanan tatsızlıkların son bulacağına, ailede birlik ve beraberlik yaşanacağına işarettir. Rüyada bir bacayı onardığını, tamir ettiğini görmek, yıkılmak üzere olan bir evliliği, dağılmak üzere olan bir yuvayı kurtarmak anlamına gelir.

Rüyada Bacaya Tırmanmak

Rüyada bacaya tırmandığını gören kişi arkasından yapılan kötü niyetli planlar ve kurulan tuzaklar konusunda bir uyarı anlamı taşır. Ancak paniklemeden dikkatli davranırsanız bu tuzaktan kurtulabilirsiniz hatta durumu lehinize bile çevirmeniz olası.


Leave A Reply