Rüyada Bahşiş Görmek Ne Anlama Gelir? Bahşiş Almak Vermek Nedir?

0
Advertisement

Rüyada Bahşiş görmek ne demektir? Rüyada bahşiş vermek yada almak ne anlama gelir? Bahşiş rüyalarının yorumları.

Rüyada Bahşiş Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Bahşiş Görmek

Rüyada görülen bahşişin yorumu, mali durumunuz ve mevcut hayatınıza göre yorumlanır. Eğer normalde mali durumunuz düzgünse ve normalde restaurantlarda bahşiş bırakma huyunuz varsa bu rüyanın pek bir anlamı yoktur ancak bahşiş bırakma huyunuz yoksa, bu rüya maddi olarak sıkıntı için olan birisine yardımcı olmaya veya kazancınızın zekatını vermeye, henüz vermediyseniz de bunun bilinçaltındaki yarattığı rahatsızlığa yorumlanır.

Rüyada Bahşiş Vermek

Rüyada bahşiş vermek aynı zamanda yeni bir iş anlaşması yapmak, yatırım yapmak, karlı girişimlerde bulunmak anlamına da gelebilir. Ancak yapılacak yatırımların kısa vadede sonuç vermesi, uzun vadede ise kayba dönüşmesi mümkün. O yüzden yatırımdan yada ortaklıktan ayrılacağınız zamanı iyi belirlemenizde fayda var.

para vermek

Kaynak: pexels.com

Eğer maddi durumunuz iyi değilse ve yine de bahşiş verdiğinizi gördüyseniz, bu durumda yaşadığınız hayal kırıklıklarının asla umudunuzu kaybetmenize izin vermemesi gerektiği anlamındadır. Potansiyeliniz çok fazla ve bu potansiyelle başarısız olmak pek mümkün görünmüyor.

Rüyada para haricinde başka bir değerle örneğin altın yada gümüşle bahşiş vermek, haram mal olarak yorumlanır. Bazen de iki yüzlülüğe işaret eder. Ayrıca tembellik ve miras yedilik olarak tanımlanır.

Rüyada Bahşiş Almak

Eğer bir garsonsanız ve rüyanızda bahşiş aldığınızı görüyorsanız, bu rüya da günlük hayatınızın yansımasıdır, yorumlanmaz.

Advertisement

Rüyada bahşiş almak, helal maldır. Bahşiş alan kimse çevresinden taktir görür, rızkı artar. Rüyada alınan bahşişin miktarı da önemlidir. Eğer az miktarda bahşiş alınmışsa,  küçük gelir, çok miktarda alınana bahşiş ise büyük gelir anlamındadır. Bahşiş alma rüyası ummadığınız bir yerden gelecek bir iyilik olarak da yorumlanabilir.

para vermek

Kaynak: pexels.com

Bahşiş almak bazen de iyi kalpli bir insanla ilişki kurmaya bazen de aşk ilişkisine başlamaya işarettir.

Rüyada zorla birisinin size bahşiş vermesi iyi yorumlanmaz. Etrafınızda sizi zor duruma düşürmeye çalışan düşmanlarınız olduğuna ve zayıf noktanızı aradıklarına yorumlanır.

Rüyada Bahşiş Veren Kimse Görmek

Rüyada bahşiş veren bir kimseyi görmek, zengin ancak ikiyüzlü bir kimse ile tanışmak anlamındadır.


Leave A Reply