Rüyada Çivi Görmek Ne Anlama Gelir? Çivi Çakmak, Çivinin Kırılması Nedir?

0

Rüyada çivi görmek nasıl yorumlanır? Rüyada çivi çakmak, çiviyi bir yeden çıkarmak, altın çivi, çivinin kırılması yada bükülmesi, kaybolması anlamları, yorumlar

rüyada çivi

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada çivi görmek

Rüyanızda bir demet çivi görürseniz, durumunuzun düzeleceği anlamına gelir. Muhtemelen önceki dönemde gerçekleşmeyen planlar yapıyordunuz. Bunun istediğiniz gibi olacağına dair umudunuzu yavaş yavaş kaybetmeye başladınız ama yakında her şey yerine oturacak ve beklediğinizden daha iyi koşullar sunan birçok kapı size açılacaktır.

Rüyada bir şeyden çivi çıkarmak

Rüyada bir yerden çivi çıkardığınızı görmek, önemli bir sırrı ortaya çıkaracağınıza işarettir. Muhtemelen her zaman aile üyelerinizin bir şeyler sakladığını hissetmişsinizdir, ancak bunu doğrulayacak kanıt bulamamışsınızdır. Bu bilgi, size söyledikleri başka şeyleri de sorgulamanıza neden olacak, bu yüzden bir noktada onlara güvenmemek ve sorgulamakla aşırıya kaçacaksınız.

Rüyada Paslı bir çivi görmek

Rüyada paslı çivi görmek, evinizin tehlikede olduğuna dair bir uyarıdır. Çevrenizden biri muhtemelen sizi kıskanıyor ve ailenizdeki uyumu bozmak için her şeyi yapacak. Arkadaşınız gibi davranıyor, ancak fırsat buldukça sizinle ilgili yalanlar yayıyor ve sizi ve aile üyelerinizi birbirine düşürmeye çalışıyor olabilir.

Rüyada çivi çakmak

Rüyada çivi çakmak, gerçek dünyada tehlikelerden kaçınacağınız anlamına gelir. Yaşadığınız dünyanın farkındasınız ve her zaman tedbirli olmaya çalışıyorsunuz. Bu sadece maddi şeyler için değil, duygularınız için de geçerlidir. Üzülmektense güvende olmanın daha iyi olduğuna inanıyorsunuz. Böyle bir tutum sizi beklenmedik durumlardan korur, ama aynı zamanda anın tadını çıkarmanızı ve beklenmedik neşeli şeyler yaşamanızı da engeller.

çivi

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Çiviyi bükmek

Rüyada bir çiviyi çakarken kıvırmak, başarısız bir yatırımı sembolize eder. Çok beklediğiniz bir şey istediğiniz sonuçları getirmeyecek, bu yüzden hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Bu rüyanın bir diğer anlamı, birine karşı duygularınızın karşılıksız kalma ihtimali de var. Sizin için aynı şeyleri hissetmeyen birini sevdiğinizi zor yoldan anlayacaksınız.

Rüyada çivi kırmak

Rüyada çiviyi çakmaya çalışırken kırdıysanız, bu, önümüzdeki zorluklarla dolu bir dönemi sembolize eder. Özel ve iş hayatınız söz konusu olduğunda birçok engelle karşılaşacaksınız. Her an pes etmek isteyeceksiniz ama ailenizden ve sizi seven ve saygı duyan insanlardan güç bulacaksınız.

Rüyada çivi satmak

Rüyada çivi sattığınızı gördüyseniz, istediğiniz şeylere ulaşmak için biraz çaba ve sıkı çalışmaya ihtiyacınız olacak demektir. Başarınız böyle daha fazla ağırlığa sahip olacak. Kısayollar veya hileler kullanmayacaksınız, ancak her kuruşunuzu dürüst ve adil bir şekilde kazanacaksınız. İçinde yaşadığınız toplumun bir kesiminden bu yüzden saygı göreceksiniz fakat yine de kıskançlık yaparak sahip olduğunuz her şeyi haksız yere elde ettiğinizi söyleyenler olacak.

çivi

Kaynak: pixabay.com

Rüyada çivi satın almak

Çivi satın aldığınız bir rüya, değişim ihtiyacınızı sembolize eder. Muhtemelen gittiğiniz üniversiteden veya yaptığınız bir işten bıktınız. Şu anda yaşadığınız yer de sizi boğuyor olabilir ve sonsuza kadar orada kalacağınız düşüncesini kabul edemiyorsunuz. Bir şey istiyorsanız, onun için savaşın ve daha onu gerçekleştirmeye başlamadan önce bile her fikri başarısızlığa uğratmayın. Her şeyin mümkün olduğuna inanıyorsanız, pek çok şey için geç kalmış sayılmazsınız.

Rüyada Altın çivi görmek

Altın çiviler gördüyseniz, bu rüya o kadar değerli olmayan bir şeye çok fazla çaba harcadığınızı gösterir. Aynı işi daha az eforla kolayca bitirebileceğiniz için çok uğraşmaya gerek yok.

Rüyada çivi bulmak

Bu rüya eski arkadaş çevrenizde güzel anlar geçireceğinize işarettir. Sonunda bir araya gelebilir ve gençlik yıllarına ait anıları hatırlayabilirsiniz. Öte yandan mezuniyet yıldönümlerine gidebilir ve yıllardır görmediğiniz insanlarla karşılaşabilirsiniz. Okul arkadaşlarını ebeveynler, iş adamları ve hatta büyükanne ve büyükbaba olarak görmek garip olacak. Hayatta başardığınız her şeyden memnun olsanız bile, en azından bir an için o kaygısız zamana geri dönmek isteyeceksiniz.

Rüyada çivi kaybetmek

Rüyada çivilerinizi kaybettiğini gördüyseniz, birinin planlarınızı mahvetmesine izin vermeyeceğiniz anlamına gelir. Muhtemelen işiniz veya seyahatinizle ilgili bir sorunları vardır. Niyetinizde sizi durduracak bazı nesnel durumlar olabilir, ancak planlarınızın başarısını tehlikeye atmamak için hareket halindeyken bunlarla başa çıkacağınızdan emin olacaksınız.


Leave A Reply