Rüyada Hapishane, Cezaevi Görmek Ne Demektir? Hapse Girmek, Kaçmak

0

Rüyada cezaevi, hapishane görmek ne anlama gelir? Rüyada hapse atılmak, hapishaneye ziyarete gitmek, hapisten kaçmak nasıl yorumlanır, hapishane rüyalarının anlamları.

Rüyada Hapishane, Cezaevi Görmek

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada Hapishane, Cezaevi Görmek

Rüyalarda görülen bir esir kampı veya hapishane, genellikle insanların hayatınızın bazı alanlarında sizi engellediğini veya cezalandırdığını gösterir. Hapishane rüyasında içeride olanları ve cezaevindeki insanların eylemlerini hatırlamaya çalışın. Bununla birlikte, gerçekte hapishanedeyseniz veya hapsedilmiş birini tanıyorsanız, rüya sembolik olmaktan çok gerçek hayattaki olayları yansıtabilir.

Advertisement

Rüyada Yalnız başına bir hapishane hücresinde olmak

Rüyanızda, herhangi bir insanla temasınız olmadan tek başınıza bir hapishane hücresindeyseniz, hayatınızdaki bazı insanların sizi hayatınızın bazı alanlarında sansürlediğini, size engel olduğunu gösterir. Diğerleri size fazlasıyla müdahale ediyor ve düşüncelerinizi ve duygularınızı iletme cesaretinizi kırıyor.

hapishane

Kaynak: pexels.com

Rüyada Hapiste Volta Atmak

Rüyada hapiste olduğunuzu ve volta attığınızı görmek, yaratıcılığınızın ve fikirlerin sınırlı olduğunu gösterir. Bir yolunu bulmaya çalışmanıza rağmen, insanlar sizi kendinizi ifade etmekten alıkoyuyor. Başkalarının düşüncelerine kafayı bu kadar takmazsanız daha başarılı işlere imza atmanız mümkün olacaktır.

Rüyada Hapse Atıldığınızı Görmek

Rüyanızda hapse atıldığınızı gördüyseniz, bu rüya, bir tür kendini cezalandırma ve suçluluk duygusunu temsil eder. Son zamanlarda yanlış bir şey yapmış olabilirsiniz. Bu durum gerçek hayatınızda sizi çok rahatsız ediyor olabilir veya birileri sürekli yüzünüze vuruyor olabilir.

Rüyada Hapiste Bir Başkasını Görmek

Rüyada hapishanede başka biri varsa, çevrenizdeki bazı insanların, bu aileniz, iş veya okul arkadaşlarınız veya patronunuz olabilir sizinle ilgili bazı durumlardan rahatsız oldukları anlamına gelir. Bu durumlar bazı tavırlarınızdan olabileceği gibi bazı düşünceleriniz de olabilir. Bu konuda henüz size bir şey söylemedilerse, sorunlarının ne olduğunu anlamaya çalışın. Düzeltebileceğiniz bir şeyse amenna ama değilse orta noktayı bulmak zorunda kalacaksınız.

Advertisement
hapishane

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Hapishanede Tanıdığınız Birini Görmek

Rüya, cezaevindeki erkek/kız arkadaş veya eşiniz gibi tanıdığınız biriyle ilgiliyse, yapmış olabilecekleri bazı kötü şeyleri affetmekte zorlandığınızı gösterebilir. Aynı zamanda, bu rüya partnerinizle olan ilişkinizin sağlıklı olmayabileceğini de gösterebilir. Hapiste olduğunu gördüğünüz kişi kapana kısılmış hissediyor olabilir.

Rüyada Hapishanede Birini Ziyaret Etmek

Rüyalardaki hapishane ziyaretleri tipik olarak geçmişte kötü bir şey yapmış birine veya bir arkadaşa karşı uzun süredir kin duyduğunuzu gösterir. Ziyaret, affetmeye hazır olduğunuza dair zihninizin bir göstergesidir. Ancak, yine de bu kişiyi eylemlerinden sorumlu tutmak istiyorsunuz. Aynı zamanda kendi ruhunuz için bir tür pişmanlık olabilir. Kişiye kötü davranmış ve o anıyı bilinçaltınızın derinliklerine kilitlemiş olabilirsiniz.

Rüyada Hapisten Çıktığınızı Görmek

Rüyada hapisten sizin veya birinin serbest bırakıldığını, bireylerin özgürlüklerini geri kazandığını görmek; hayatınızda bazı büyük değişikliklerin yapılması gerektiğini gösterir. Belki de belirli engeller veya durumlar sizi durduruyor. Hayalini kurduğunuz, yaşamak istediğiniz hayat için köklü yaşam değişiklikleri yapmanız gerekebilir.

Rüyada Hapishane Kavgası Görmek

Rüyada bir hapishane kavgasına tanıklık etmek veya katılmak, tipik olarak yasak düşüncelerle zihinsel bir mücadele içinde olduğunuzu gösterir. Kötü olduğunu bildiğiniz bir şeyi planlıyor olabilirsiniz. Yine de planlarınıza devam etmeniz ve sonuçlarına katlanmanız gerekebilir. Rüya, yaklaşan mücadelelerde hayatta kalmak için kirli oynamanız gerekebileceğini gösteriyor.

Rüyada Hapisten Kaçmak

Rüyanız hapishaneden kaçışınızı planlamakla ilgiliyse, kısıtlayıcı bir durumdan veya ilişkiden kaçmak için güçlü bir arzunuz olduğunu gösterir. Rüyanın odağı hapishane gardiyanlarından kaçmaksa, geçmiş eylemlerinizin sonuçlarını kabul etmeyi reddettiğinizi gösterir. Rüyada birisinin hapishaneden kaçmasına yardımcı olduysanız, değerleriniz ve inançlarınızdan ödün verdiğinizi gösterir.

Advertisement


Leave A Reply