Rüyada Kir Görmek

0
Advertisement

Rüyada Kir görmek tabiri, anlamı, yorumu. Rüyada Kir görmek ne anlama gelir, Kir ile ilgili rüya yorumları

Rüya TabirleriK Harfiyle Başlayan Rüya TabirleriABCÇDEFG HIİJ KLMNOÖPRSŞTUÜV YZ

Rüyada görülen kir, üzüntü ve kederi işaret eder. Bazen de dini inancın zayıflığına, günaha veya ahlaksızlığa işaret sayılır. Ayrıca tövbe etmeye, ya da pişmanlığa çağrışım yapar. Kimi zaman ise, yalancılığa , ikiyüzlülüğe, düşmanlığa yorumlanır. Bazen ise, haram mal kazanmak için başvurulan kötü yola işaret eder.

Bir kimse rüyada elbiselerini kir ve pastan temizlediğini görse,günahlarının bağışlanması için tövbe edeceğine işaret sayılır. Şayet bir ölünün üzerinin kirli ve pasaklı olduğunu görse, ölen kimsenin günahkâr olduğuna yorumlanır.

Rüyada görülen kulak kiri, kimi zaman pan zehiri çağrıştırır. Bunun için bir kimse rüyada kulak kirini temizlediğini görse, o kişiye sevinecek bir haberin geleceğine işaret sayılır.

Advertisement

Bir kimse kulağında çok kir olduğunu görse, yakınlarından bir çok kötü sözler işiteceğine hükmedilir.

Rüyada görülen ellerin kirli olması, kimi zaman haram mal edineceğine işaret sayılır. Ayaklarda görünen kir ise, haram mal kazanmak için kötü yollara baş vuracağına yorumlanır. Vücutta görülen kir ise, o kişinin ibadetini noksan yaptığına işarettir. Yüzde görülen kir de, riyakârlığa, iki yüzlülüğe, dalkavukluğa çağrışım yapar.


Leave A Reply