Rüyada Kivi Görmek Ne Anlama Gelir? Kivi Yemek, Kivi Ağacı Nedir?

0

Rüyada kivi görmek ne demektir? Rüyada kivi yemek, kivi ağacı görmek, kivi almak veya satmak ne demektir? Kivi ile ilgili rüyaların anlamları ve yorumları.

rüyada kivi

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada kivi görmek

Kivi içeren rüyalar beklenmedik finansal kazançlar getirebilir ve genellikle yaklaşan olumlu bir dönemin habercisidir. İnce bir kivi kabuğu gibi kurtulması kolay olduğu için bu süre zarfında karşılaştığınız sorunları çabucak çözeceksiniz.

Advertisement

Rüyada kivi görmek, iş hayatında kaçınılmaz değişikliklere işarettir. Çoğu durumda, değişiklik genel durumda iyileşme, ayrıca kariyerinizde ilerleme, daha yüksek kazançlar veya işinizin genişlemesini getirecektir. Bu rüya nadiren de olsa sıkıntılı bir iş döneminin habercisi olabilir ancak yine de bu tür rüyalara dikkat etmelisiniz. Şu anda mevcut iş hayatınızın hangi durumda olduğunu bildiğinizi düşünürsek, daha da zor bir durumda mı kalacağınızı yoksa refah bir dönem mi yaşayacağınızı kolaylıkla belirleyeceksiniz.

Rüyada kivi yemek

Rüyada kivi yemek ve tadına varmak, olumlu iş sonuçlarını sembolize eder. İşinizin yoğunluğundan ve sıkıntılarından hiçbir şekilde korkmamalısınız, böylece iş hayatınızda sizi takip eden şansa güvenerek dikkatinizi hayatınızdaki başka şeylere adayabilirsiniz. Özel bir işiniz varsa önümüzdeki dönemde çok kazanç elde edeceksiniz ancak bir ekip halinde çalışıyorsanız iş arkadaşlarınızdan hak ettiğiniz saygıyı ve övgüyü bekleyebilirsiniz.

Rüyada kabuğu soyulmuş kivi yemek, kısa sürede iş başarısızlıklarını sembolize eder. Ancak, her şey sahip olduğunuz işin türüne bağlıdır, bu nedenle sorumlu ve önemli bir konumdaysanız, zor kazanılmış bir itibarı kaybetme ihtimaliniz daha yüksek olacaktır. İş yerindeki meslektaşlarınızla olan ilişkinize de dikkat edin, çünkü karşılaşacağınız düşüşten kırgın veya kıskanç iş ortaklarından biri sorumlu olabilir.

Kivi

Kaynak: pixabay.com

Rüyada kivi kesmek

Rüyada kivi kestiğinizi gördüyseniz, yeni bir iş kariyeri için bir şansınız olacak, bu nedenle şu anda sahip olduğunuz işten tamamen farklı bir şey yapacaksınız. Mevcut işinize benzer, ancak yeni koşullar altında sizin için daha uygun olan bir şey yapmanız da mümkündür. İşiniz zaten istikrarlıysa ve bundan tamamen memnunsanız, başka birine iş bulmada aracılık edebilir, hatta sizinle çalışma şansı verebilirsiniz.

Advertisement

Rüyada Kivi soymak

Kivi soyduğunuz rüyalar, gölgeli şeyler yaparak iş başarısı elde etmek istediğinizi gösterir. Bunda başarılı olma şansınız var ama başarı kısa ömürlü olacak ve bundan sonra başladığınız yerden daha kötü bir duruma geleceksiniz.

Farklı renklerde kivi görmek

Rüyada doğal olmayan renkte kivi görüyorsanız, bu finansal istikrar ve refah dönemini sembolize eder. Dolayısıyla rüyanızda siyah veya aşırı koyu renkli bir kivi gördüyseniz, sizin için maddi sıkıntıların sona ermesine delalet eder.

Alışılmadık derecede büyük bir kivi gördüyseniz, sağlığınızın neredeyse mükemmel durumda olduğu anlamına gelir, bu nedenle, bu konuda endişelenmenize gerek yok. Alışılmadık derecede küçük bir kivi gördüğünüz rüya, olası bir yaralanmayı sembolize eder. Vücudunuzdaki bir organ söz konusu, bu nedenle kazara yaralanabileceğinizi veya organın bir süredir düzgün çalışmadığını öğrenebilirsiniz.

kivi

Kaynak: pixabay.com

Rüyada kivi satın almak

Rüyada kivi satın almak genellikle para ile ilgilidir. Rüyada pahalı kivi satın almak büyük finansal sorunları simgeliyor. Tamamen kârsız olan bir şeye para yatırabilirsiniz. Ucuz kivi satın almak kazancı simgelemektedir. Amiriniz maaşınızı artırmaya karar verebilir veya şans oyunlarında büyük bir ödül alırsınız.

Rüyada kivi satmak

Rüyada kivi sattığınızı gördüyseniz, işteki ilerlemeden memnun olmadığınız anlamına gelir. Günlerce enerji veya motivasyon eksikliği nedeniyle genellikle verilen görevleri bitiremezsiniz. Görünüşe göre bu yüzden gevşemişsiniz. Yaptığınız şeylere konsantre olmaya çalışın, sizi rahatsız eden dış etkenleri ortadan kaldırın, veriminiz kesinlikle daha iyi olacaktır.

Rüyada Kivi ağacı görmek

Kivi ağacı, insanlardan sevgi ve saygı göreceğine ve yetenekleri sayesinde güzel bir doğrultuda ilerleyeceğine yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin çalışmaları sonucunda başarıya ve zenginliğe kavuşacağına, emin adımlarla yol alacağına ve makamının yüksek olacağına rivayet edilir. Rüyada kivi ağacı dikmek, alın teri dökerek helal kazanç sağlayacağına, güzel olaylara ve şansın yaver gitmesine, hayallerin yakın zamanda gerçekleşmesine işarettir.

Advertisement


Leave A Reply