Rüyada Koç Görmek

0
Advertisement

Rüyada Koç görmek tabiri, anlamı, yorumu. Rüyada Koç görmek ne anlama gelir, Koç ile ilgili rüya yorumları

Rüya TabirleriK Harfiyle Başlayan Rüya TabirleriABCÇDEFG HIİJ KLMNOÖPRSŞTUÜV YZ

Rüyada görülen koç, güçlü kuvvetli ve aynı zamanda saygı değer bir kimse olarak tanımlanır. Bir koçu omuzlarında taşıyan nüfuslu birinin kanadı altına girer. Rüyada koç kesmek, bir adağın gerçekleşmesi anlamındadır.

Hamile bir kadın rüyada koç görürse, bir erkek evlâd doğuracağına işaret eder. Aynı rüyayı bekâr bir kimse görse, yeni bir yuva kurup evleneceğine hükmedilir. Ayrıca, ilk doğacak çocuğunun erkek olacağına yorumlanır. Rüyada bir koçun boynuzunu kırmak günah işlemeye tanımlanır. Kimi zamanda bir işin bozulacağına işaret sayılır.

Bir kimse rüyada bir koç aldığını ve üzerine bindiğini görse, günahtan kurtulup tövbe etmeye niyetinin olduğuna hükmedilir. Şayet koçun üzerinden düşerse bu niyetinden vazgeçeceğine işarettir. Eğer düşmez ise, niyetinin ciddi olduğuna yorumlanır.

Advertisement

Kimi zaman rüyada koç almak, iyi bir dost kazanmaya, iyi bir iş ortaklağına işaret sayılır. Bir kimse rüyada kendisine bir koç verildiğini görse, beklemediği bir yerden yardım göreceğine hükmedilir. Eğer kendisine bir sürü verildiğini görürse, sürü değerinde mal kazanacağına işarettir. Ya da o kişinin o kadar yıl yaşayacağına yorumlanır.


Leave A Reply