Rüyada Kül Görmek Ne Anlama Gelir? Kül Temizlemek, Kül Yağması Nedir?

0

Rüyada kül görmek neye işaret eder? Rüyada kül temizlemek, toplamak, kül yağması, kül yemek ne anlama gelir? Kül ile ilgili rüyaların yorumları.

Rüyada Kül Görmek

Arka resim Kaynak: pixabay.com

Rüyada Kül Görmek

Rüyada kül görmek üzüntüye işaret eder. Üstesinden gelmekte zorlanacağınız bir sonraki dönemde kayıplarla karşılaşma ihtimaliniz var. Bunun sevdiklerinizle veya çok çalıştığınız maddi şeylerle ilgisi olabilir.

Rüyada kül temizlemek

Dağınık külleri temizlemek, kötü bir iş hamlesi konusunda uyarıdır. Muhtemelen, başkalarının başarısız olduğu bir şeye dürtüsel olarak para yatıracaksınız. Onlardan daha yetenekli olduğunuza ve bununla daha iyi başa çıkacağınıza ikna olacaksınız, ancak diğer insanların hatalarından ders almanız ve olasılıklarınızı abartmamanız gerektiği ortaya çıkacak. O sebepten bu dönemdeki yatırımlarınızda dikkatli olun.

Rüyada başkasının külleri temizlediğini görmek, sevdiğiniz kişiyi bir karardan vazgeçmeye ikna etmeye çalışacağınıza delalettir. Aile üyeniz, partneriniz veya arkadaşlarınızdan biri muhtemelen riskli bir işe yatırım yapacaktır. Onlara yarardan çok zarar getireceğine inandığınız için bu işe karışmamalarını tavsiye edeceksiniz. Ancak, sevdiğiniz kişi doğru olduğuna inandığı şeyi yapacağı için niyetinizde başarılı olamayacaksınız.

kül

Kaynak: pixabay.com

Rüyada küllerin saçılmasını görmek

Rüyada küllerin saçılmasını görmek, birinin dileğini yerine getireceğiniz anlamına gelir. Sizden istediklerini yaparak birilerini gururlandırmak için çaba gösterme ihtimaliniz var. O kişi fiziksel olarak yanınızda olsun ya da olmasın, sözünüzü tuttuğunuz ve o kişiye adil davrandığınız için sakin ve huzurlu olacaksınız.

Rüyada kül yemek

Rüyada kül yemek, sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Bir süredir yaşadığınız semptomlar artık kendi kendine kaybolmayacaktır. En kısa zamanda doktorunuzla iletişime geçip nasıl hissettiğinizi açıklamanız en doğrusu olacaktır.

Rüyada başkasının kül yediğini görmek maalesef iyiye işaret değildir. Bu tür rüyalar, geniş ailenizde ciddi bir hastalığı sembolize eder. Çocukluğunuzda hayatınızın önemli bir parçası olan birini kaybetme ihtimaliniz var.

kül

Kaynak: pixabay.com

Rüyada kül yağmuru görmek

Bir rüyada kül yağması iyiye işaret değildir. İş veya özel hayatınızdaki sorunları öngörür. Özel bir şirkete sahipseniz, ciddi bir mali krize girme ihtimaliniz var. Bir başkası için çalışıyorsanız, rüya size zamanında ödeme alamayacağınızı gösterebilir. Diğer bir ihtimal ise uzun süreli bir ilişkiyi ya da evliliğinizi bitirmenizdir ki bu da sizin için zor olacaktır. Hayatınızın bu zor dönemini aşmak için çok fazla güce ve cesarete ihtiyacınız olacak, ancak bundan çok daha güçlü çıkacaksınız.

Rüyada Volkanik Kül Görmek

Rüyada volkanik kül görmek, sadece olayları değil insanları da kontrol etmeyi seven biri olduğunuza ve bu nedenle hedeflerinize ulaşmaya çalışırken çok fazla dirençle karşılaştığınıza delalet eder.


Yorum yapılmamış

  1. Şuan başkasıyla evli olan sevgilim eski evime gelmiş.bişilerle uğraşıyor.emin değilim fotoğraf gibi bişiler varmış onları toplayıp gitcekt.koltukta yanyana oturuyoruz.siyah tişört giymiş.sol elinin parmaklarına dokunuyorum.karşılık vermiyor,dokunmamı da engellemiyor.ama bana hissi olduğu hissini alıyorum.üzgünce gibi,hep başı eğik.yüzük görmedim sol parmağında.yağmur yağıyor.camı açıyorum kollarımı uzatıp ellerimi açıyorum.yağmur damlasını yüzüme enseme sürüyorum.(normalde yağmur yağdığında sevdiğim adamla ilgili dilekte bulunurken öyle yapıyorum) kiminle konuşuyorum bilmiyorum,o adamın hala beni sevdiğini ama evli olduğunu söylüyorum.sevdiğim adam poşet istiyor.bende dağınık mutfakta biyere saklanıp poşet arıyorum.hep beyaz poşet.istediğim gibi poşet bulamıyorum.poşet veremedim.sanırsam eski sevgilim benle vedalaşcaktı.mutfağa yanıma geldi.kız kardeşime diyorumki mutfak dağınık niye buraya getiriyorsun.kardeşim bişi olmaz dedi.eski sevgilim iki eliyle yüzümden tutup yanaklarımdan öpmek istedi,ama başı hep eğikti gözlerime bakamıyordu.mahçup içi yaralı gibiydi..yanaklarımdan öpmek isteyişine engel olmadım.kazara dudakları çarpışcaktı.kendini tutuyordu geri çekti yanağıma yöneldi.sağ yanağımdan öptü.sol yanağımda bi damla vardı,yağmur mu gözyaşı damlasımı bilmiyorum.tam öperken “aslında soldan ilk öpcektim dilek dilicem dedi.orda damlanın olduğu yanağımı öperken dilek diledi.yanağımdan her öpüşü içine çeker gibi kuvvetli,hasret barındırıyor gibiydi.sonra gitti galiba,gidişini görmedim..kızkardeşim bu anları görüyor.dudak okumuştur diye ihtimal veriyorum.ne diledi sence dedim,seni dilemiştir dedi kız kardeşim.belkide mutlu olmamı dilemiştir dedim.

Leave A Reply