Rüyada Kürek Görmek

0
Advertisement

Rüyada Kürek görmek tabiri, anlamı, yorumu. Rüyada Kürek görmek ne anlama gelir, Kürek ile ilgili rüya yorumları

Rüya TabirleriK Harfiyle Başlayan Rüya TabirleriABCÇDEFG HIİJ KLMNOÖPRSŞTUÜV YZ

Rüyada kürek görmek, çaba göstermeyi, başarıyı, sağlam bir dostu temsil eder. Temiz ve yeni bir kürek, başarılı olmak için yeni yollar deneyeceğinizi anlatır. Ancak kürek eski ve sağlamsa başkalarının tecrübelerini dikkate alacağınıza işaret eder.

Rüyasında kürekle toprağı kazdığını ya da bir yere toprak attığını gören kimse, daima aklını kullanarak ve çok çalışmaktan kaçınmayarak sorunlarını rahatlıkla çözer. Bir çukuru kürekle doldurmaya çalıştığını görense, gizli kalması gereken bir işte başarı sağlar. Ancak küreğin sapı kırılırsa başarısızlık söz konusu olur. Kırılan küreği onarmak, bir dostunuzun yardımınıza koşacağına delalettir. Yalnız rüyada görülen ateş küreğinin yorumu farklıdır. Kürekle ateş almak, kıskançlığa neden olacak bir başarı; kürekle kül almaksa bol para sahibi olmak demektir. Ayrıca fırına kürekle hamur soktuğunu gören kimse, yeni başlayacağı bir işte başarılı olur. Özellikle pişmiş ekmekleri kürekle çıkardığını gören, kişisel gayretiyle zengin olur.

Rüyada sandalda kürek çektiğini görmek, hayatınıza tek başına yön vereceğinize yorulur. Küreğin birinin kırılması aksiliğe, ikisinin birden kırılmasıysa hayatınıza dair aldığınız kararları tekrar gözden geçirmeniz gerektiğine dair bir uyarıdır. Küreklerin suya düşmesi ise hayatınızın alt üst olacağı bir döneme gireceğiniz anlamına gelir.

Advertisement

Leave A Reply