Rüyada Okul Görmek

0

Rüyada okul görmek tabiri, anlamı, yorumu. Rüyada okula gitmek ne anlama gelir, Okul ile ilgili rüya yorumları

Rüyada Okul Görmek

Okul rüyaları gelecekle ilgili kaygıların ve bilgiye olan açlığın bir belirtisidir. Rüyasında okula başladığını gören bir yetişkin gelecek hayatı ile ilgili bilinçaltında yoğun kaygı barındırır ve kendisi için risk içermeyen huzurlu bir ortam arayışındadır. Bu konuda somut adımlar atmalı ve girişimlerde bulunmalıdır.

Okul rüyasını gören kişi bir öğrenci ise, bu rüya onun okul hayatında yaşadığı sıkıntıların bir yansımasıdır. Ancak okul çağındaki kimselerin gerçek hayatında her gün okula gitmesinden dolayı bu tür rüyaların özel bir anlamını aramak çok doğru olmaz. Zaten okul o kişinin hayatının önemli bir yerini teşkil ettiği için rüyasında görmesi de gayet doğaldır.

Okul rüyasını gören kimsenin bilgi açısından kendisindeki eksiklikleri farkedip kendisini geliştirmesi durumunda parlak bir geleceği olacaktır. Okul rüyaları bazı durumlarda ise yapılan hatalara dikkat çekmek ve uyarmak anlamına da gelir. Okulu bitirdiğini, mezun olduğunu gören kişi yeni bir başlangıç yapar, başarı sağlar.

Rüyasında çocuğunu okula yazdırdığını, gönderdiğini gören bir anne gelecekte vatanına milletine çok faydalı olacak bir evlat yetiştirir.

Rüya TabirleriO Harfiyle Başlayan Rüya Tabirleri
ABCÇDEFG HIİJ KLMNOÖPRSŞTUÜV YZ


Bir Yorum Yazmak İster misiniz?