Rüyada Organ Görmek

0

Rüyada Organ görmek tabiri, anlamı, yorumu. Rüyada bir organın kesilmesi ne anlama gelir, Organ ile ilgili rüya yorumları

Rüyada Organ Görmek

Organ rüyalarını dikkatle yorumlamalıdır. Rüyasında organlarının sağlam olduğunu gören kimse sağlıklı ömür sürecektir. Bu arada el, ayak, vb. organların görülmesi ayrı değer ve anlam taşır. Rüyada dış organların temiz, bakımlı, vb. olması rahat ve huzurdur. Yani insan hat yaşayacak ve sıkılmayacaktır. Ancak rüyada iç organlarının görülmesi pek de iyi değildir. Rüyada göğüsten çıkan kansız, biçimli bir yürek dışında iç organların görülmesi hayra yorulmaz. Bunlar iç organlarla ilgili türlü rahatsızlığa işaret edebilirler.

Ayrıca iç organların ortaya çıkması gizlenen hata, suç, günahın duyulması ve insanın güç durumda Çalması olarak da yorumlanır. Rüyasında dışarıya çıkan iç organı yerine yerleştiren durumu türlü güçlükten sonra belki düzeltebilecektir. Ama iç organın yerine girdiğini ve vücudun eski halini aldığını gören durumu ufak bir endişe veya korkuyla atlatacaktır. Yani onun yaptıkları pek anlaşılmayacaktır.

Rüyada ortaya çıkan akciğerler, yoğun duygular yüzünden yapılan hatalara, ortaya çıkan mide sağlık sorununa, ortaya çıkan bağırsaklar zevklere aşırı düşkünlüğe, ortaya çıkan dalak korkaklığa, ortaya çıkan böbrekler de yolsuzluğa işaret eder.

Rüyada organlarından (el- ayak gibi) birinin kesildiğini görmek, hayatınızın düzenli ve huzurlu olmasına engel olan, size sürekli pürüzler çıkaran bir kimsenin varlığına işarettir. İlerlemenizi durduran kimseleri hayatınızdan uzaklaştırmadığınız sürece potansiyelinizi kullanamayacaksınız.

Rüya TabirleriO Harfiyle Başlayan Rüya Tabirleri
ABCÇDEFG HIİJ KLMNOÖPRSŞTUÜV YZ


Bir Yorum Yazmak İster misiniz?