Rüyada Perde Görmek Ne Demektir? Perde Kapatmak, Yıkamak, Takmak

0

Rüyada Perde Görmek ne anlama gelir? Rüyada perde takmak, yıkamak, değiştirmek, kapatmak, açmak, kalın ve ince perde görmek nasıl yorumlanır? Perde ile ilgili rüyaların tabirleri.

rüyada perde

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada Perde Görmek

Rüyada perde görmek , engelleri aşacağınıza , borçtan ve düşmandan kurtulacağınıza , rahata ereceğinize delalettir. Rüyada perde çekmek, borcunuzu tüketeceğinize, bu borç için adak adadıysanız onu yerine getirmeye, düşmanlardan uzaklaşmaya, kurtulmaya işarettir.

Advertisement

Rüyada perdeleri kapatmak hayırlara işarettir. Sabah kapatırsanız, son ödeme tarihinden önce ödenen borcu ifade eder. Akşam veya gece kapatırsanız, sizi sıkıntıya sokmadan planladığınız gibi ödenecek borcu ifade eder. Perdeleri kapatmak aynı zamanda, gizliliğe ve düşüncelerin bastırılmasına da yorumlanabilir. Kişisel bir meseleyi veya kendinizin bir yönünü gizliyorsunuz. Öte yandan, perdeleri açtığınızı görmek, gizli bir şeyi ortaya çıkarmaya hazır olduğunuzu gösterir.

perde

Kaynak : pixabay.com

Renklerine Göre Perde Rüyaları

Rüyada beyaz perde görmek , bekar iseniz evleneceğiniz kişi ile tanışacağınıza delalettir. Evliyseniz evliliğinizdeki sorunların üstesinden geleceksiniz. Hastaysanız iyileşeceksiniz. Eğer bir çocuksanız, çok istediğin şeyi elde edeceksiniz.

Rüyada koyu renk veya siyah perde görmek, aile içinde yaşanan bir sıkıntının sizden gizlendiğine delalettir.

Rüyada desenleri belirgin olan perde görmek, kendini gösteren bir düşmana delalettir. Rüyada karmaşık desenli perde görmek ise gizli bir düşmana işarettir.

Advertisement

Rüyada tül perde veya ince perde görmek , size hayran olan birinden güzel sözler duyacağınıza delalettir. Rüyada kalın bir perde görürseniz, hak etmediğiniz bir söz işitmeye ve incinmeye işarettir.

Yeşil perde görmek, içsel keşif ve kendinizi keşfetme arzunuzun bir sonucudur. Yüzeyde gördüğünüzden daha fazlası var. Eski alışkanlıkları ve fikirleri bir kenara bırakmanın zamanı geldi. Rüyanız, bazı kararlar vermenin zamanı geldiğini söylüyor. Hayatınızdaki bazı duyguları bastırıyorsunuz ve bunlar rüyanızda tezahür ediyor.

Kırmızı perdeler hakkında rüya, bazı duygusal ihtiyaçların bir göstergesidir. Bir alışkanlığa veya ilişkiye son vermeye çalışıyorsunuz. Hedeflerinize ulaşmanız engelleniyor. Rüyanız bir bağımlılığın sona ermesiyle ilgili. Çevrenizdeki birçok insan size mutlaka duymanız gerekenleri değil sadece duymak istediklerinizi söylüyor olabilir.

perde

Kaynak : pixabay.com

Rüyada Perde Takmak

Rüyada perde değiştirmek, bazen hayatınızda meydana gelen bir geçiş aşamasıdır. Hayatta başka birinin yönünü veya kaderini kontrol ediyorsunuz. Hedeflerinizi daha doğrudan bir şekilde gerçekleştirmeye çalışmanız gerekir. Başkalarını memnun etmek için çok fazla enerji harcıyorsunuz.

Rüyada perde Yıkamak

Rüyada perde yıkamak , bir sır öğreneceğinize ve sırrı saklayanlara acı çektireceğinize delalettir. Rüyada perde katladığınızı görmek, eski aşk hikayenize yeniden başlayacağınıza delalettir.

Rüyada yeni ve temiz bir perde görmek , size karşı duygularını gizleyen bir kişinin bu duygularını kısa sürede ortaya çıkaracağına ve bu durumdan memnun kalacağınıza delalettir. Rüyada kirli perde görmek, beklemediğiniz bir kişinin size karşı olan duygularını açığa vurduğu için rahatsız olacağınız anlamına gelir.

Advertisement

Rüyada Perdenin Yanması

Rüyada yanmış perde görmek zayıf bir düşmana delalettir. Rüyada perdeyi yakarsanız, düşmanı küçümseyerek yeneceğinize delalettir.

Rüyada kanlı perde görmek, bir arkadaşınızın sıkıntınız hakkında size yardımcı olmaya çalıştığı için zarar göreceğine ve sizin bunu duymayacağınıza delalettir.

Rüyada eski ve yırtık perde görmek , sizden saklanan sırlara delalettir. Bunları öğrendiğinde etkilenmeyeceksiniz.

Rüyada kapıda perde görmek , aile içindeki bütünlüğün çok güçlü olduğuna delalettir.


Leave A Reply