Rüyada Polis Görmek, Polis Olmak Ne Anlama Gelir? Yorumları

0
Advertisement

Rüyada polis görmek ne demektir? Rüyada polis olduğunu görmek, polis tarafından kovalanmak, karakol görmek nasıl yorumlanır, anlamları.

Rüyada Polis Görmek

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada Polis Görmek

Polis, çok da yaygın bir rüya motifi değildir, ancak yine de rüya yorumlarında önemli bir rol oynar, çünkü bu motif her durumda güçlü bir sembolik anlama sahiptir. Polisle yakın zamanda deneyime sahip olanlar veya kendileri polis olanlar, polislerle çalışanlar, büyük olasılıkla polis hakkında diğer insanlardan daha sık rüya görürler. Bu tür bireylerde polisle ilgili rüyalar, genellikle polisin kendisiyle ilgili zihinsel meşguliyetlerinin bir yansımasıdır.

Ancak polisi, gerçek polisle gerçek zamanlı deneyimlerden bağımsız olarak bir rüya motifi olarak görürseniz, bu rüya birçok anlam taşıyabilir. Rüyalardaki polis, oldukça net kavramları ve fikirleri sembolize eder. Güç, kontrol, disiplin, düzen, kurallar ve koruma anlamına gelir. Öte yandan, polis, kendisi sorun çıkarmasa da tam tersi bir motif olarak durdurması, düzenlemesi ya da önlemesi gereken sıkıntıları simgeler. Bu nedenle sembolik olarak polis tehlike, risk, suçlu, hatta kavga ve ölümle ilişkilendirilir.

Ancak bu motifin sizin için ne anlama geldiği, onu rüyanızda nasıl gördüğünüze ve polisler hakkındaki kişisel düşüncenize bağlıdır.

Polisten bir şekilde korkan birisiyseniz ya da polislerden hoşlanmıyorsanız, bu rüya sizi huzursuz edebilir ve çok tedirgin hissetmenize neden olabilir. Polise karşı böyle bir duygunuz yoksa polisle ilgili bir rüya yol gösterici, cesaret verici ve olumlu olabilir.

polis

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Polis Teşkilatı Görmek

Rüyada polis teşkilatı görmek, ancak bunlarla hiçbir ilginizin olmadığını görmek (örneğin, bulunduğunuz şehirde, genel olarak halk arasında vb. bir polis devriyesi görmek), yapmayı düşünmediğiniz bir şey için suçlanmanıza yol açabilecek birçok durum anlamına gelir. Kaçınmaya çalışmanız gereken aksilikler yaşayabilirsiniz. Bu rüya, kime açıldığınıza, fikirlerinizi ve planlarınızı kimlerle paylaştığınıza dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor.

Advertisement

Herhangi bir sıkıntıdaysanız veya kendinizi sorunlu bir durumda bulduysanız, birilerinden yardım istemenin iyi ve faydalı olacağına işaret eden bir rüyadır. Bu rüyadaki polis, gerçekte tavsiyesine ihtiyaç duyabileceğiniz profesyonelleri temsil ederler. Bazen bazı şeyleri kendi başımıza halledemeyiz ve sahip olduğumuz sorunları profesyonel bir şekilde çözebilecek kişilere devretmemiz gerekir.

Rüyada Polis Olduğunu Görmek

Rüyada kendinizi polis olarak gördüyseniz, bu, daha sorumlu, düşünceli ve organize bir insan olduğunuz anlamına gelir. Rüyanız, kendi hayatınızı daha organize ve iyi planlanmış hale getirme ihtiyacınızı, aynı zamanda her şeyin kontrolünde olma arzunuzu yansıtır. Güç ve adalet fikri sizi heyecanlandırıyor.

Bu rüya dürüst, adil ve erdemli bir insan olduğunuzu; Başkalarının sorumluluğu ve umursamazlığı sizi rahatsız ettiğini, ancak çevrenizdeki herkesi değiştiremeyeceğinizi de fark etmeniz gerektiği anlamına gelir.

Öte yandan, kendiniz bir polis memuru olarak görmek, yaptığınız bir hatadan dolayı uyanık yaşam pişmanlığınızın tercüme edilmiş bir tepkisi olabilir. Kendinizi suçlu hissediyorsunuz ve tüm sonuçların sorumluluğunu alarak işleri düzeltmek istiyorsunuz. Bu rüya, bunu başarmak ve tutumunuzu geliştirmek, daha iyi kararlar vermek ve çağrınıza sadık olmak için iyi bir yolda olduğunuzu gösterir.

polis

Rüyada Polis Tarafından Kovalanmak

Polis tarafından kovalanmakla ilgili rüyalar çoğunlukla suçluluk, pişmanlık ve hatalarımızdan kaynaklanan sonuçlarla yüzleşme isteksizliğinin yansımalarıdır. Gerçekte, çok derinlerde bir şey yüzünden suçluluk duygusunu bastırmış ve onu unutmuş bile olabilirsiniz. Ancak suçluluk güçlü bir duygudur ve er ya da geç bedelini ödetir. Rüya, size suçluluğunuzu hatırlatmak için güçlü bir kanaldır. Bu rüya sorumluluktan ve sonuçlardan kaçtığınız anlamına gelir.

Advertisement

Bu rüya aynı zamanda özgüveniniz hakkında da bilgi verir. Kendinize ne kadar güvensizseniz, sorumluluk almaya o kadar az istekli olursunuz. Rüyalar cesaret toplamanızı ve bununla yüzleşmenizi önerir; polis burada adaleti ve doğruluğu temsil eder. Bir yetişkin gibi davranmalı ve bir hata yaptığınızı kabul etmelisiniz. Bunu yaptıktan sonra insanların size nasıl daha fazla değer vereceğini görünce şaşırabilirsiniz. Hatalarınızın sonuçları için sorumluluk almaktan kaçınmaya devam ederseniz, güvenilmez, ciddiyetsiz bir kişilik olarak görülme olasılığınız daha yüksektir.

Rüyada Karakol Görmek

Bir polis karakolu ile ilgili rüyalar farklı anlamlara gelebilir. Tutuklanıp karakola götürülürseniz, rüya kesinlikle sorumluluktan kaçamayacağınız anlamına gelir. Bunu yapmaya çalışıyorsunuz, ama sonunda başarısız olacaksınız, ki bu bekleniyor.

Karakola zorla götürülürseniz, rüya muhtemelen gerçekte yanıldığınızı kabul etme mücadelenizi yansıtır. İnanılmaz inatçı karakterinizi, asi doğanızı ve sosyal normlara uyma konusundaki isteksizliğinizi yansıtır.

Karakola kendi başınıza, bir şeyi kabul etmek için gittiyseniz, bu sizin kişisel gelişim gösterdiğinizi, tamamen sorumlu ve dürüst bir kişiliğe sahip olduğunuzu yansıtır.

Herhangi bir suç unsuru olmaksızın karakola gittiyseniz, korunmaya ve rehberliğe ihtiyaç duyduğunuzu gösterir. Her şeyi kendi başınıza çözemeyeceğinizin ve dışarıdan tavsiye ve rehberliğe ihtiyacınız olduğunun farkına varıyorsunuz. Rüya, sizi bunu istemeye ve her şeye kadir olmadığınız için kendinizi yargılamayı bırakmaya teşvik etmelidir.


Leave A Reply