Rüyada Saç Görmek

0

Rüyada Saç görmek tabiri, anlamı, yorumu. Rüyada Saç görmek ne anlama gelir, Saç ile ilgili rüya yorumları

Rüyada Saç Görmek

Saç ile ilgili rüyalar genel olarak yolu simgeler. Rüyasında saçının güzelleştiğini gören kimse, kendini çok iyi hissettiği bir dönemdedir. Saçların birden gürleşmesi, bolluk demektir. Rüyada saçlarını taramak ya da fırçalamak, hayırlı ve kazançlı bir yola işarettir. Saçlarını kestirmekse, kadınlar için özel hayatta değişiklik, erkekler içinse gene yolculuk anlamına gelir. Fakat bir erkek saçlarını kazıttığını görürse, iş hayatında zor günler geçirir. Kirli saç, genel sıkıntılara delalettir. Ayrıca saçlarını sabunla ya da şampuanla yıkadığını görmek de, yolla ilgili bir sıkıntıdır. Eğer rüyada saçın durulandığı görülürse, sıkıntı kolaylıkla atlatılır.

Saçların döküldüğünü görmek, ani bir üzüntüyü; başta bir yerin açıldığını görmekse, para sıkıntısını anlatır. Rüyada saçlar kaşıntı nedeniyle dökülüyorsa, sürpriz bir paraya delalettir. Saçkıran olduğunu görmek, parayla ilgili olumsuzluklardır. Haram bir para da söz konusu olabilir. Ancak saçında kepek olduğunu gören, toplu bir para alır. Rüyasında kel iken birden saçının çıktığını görense, büyük bir sevinç yaşar. Kel birinin rüyasında saçının çıktığını görmesi de aynı şekilde yorumlanır. Saçların ağarması, büyük bir hayal kırıklığını yansıtır. Rüyada kaküllü olduğunu görmek, kısa yol; bukleli saçlar ise, kısmetli bir yoldur. Bekar bir bayanın saçlarını topuz yapması yada geriye toplaması hayırlı bir kısmet, fiyonk, toka vb. takması ise evliliktir.

Rüyada saç ağarması; Rüyada saçını ağarmış olarak görmek, gençler için temkin ve vekara, uzun ömre, saç ve sakalının büsbütün ağardığını görmek, fakirliğe, yalnız sakalında beyazların bulunduğunu görmesi, onun kuvvet ve ve-karına, eğer hamile karısı bulunuyorsa erkek bir çocuğa sahip olacağma; sakalında beyazlık görmek, veyahut sakalını kesmek, ihtiyar olan kimselerin vefat edebileceğine işarettir.

Rüyada saç kesmek; Rüyada saç kesmek veya kestirmek, tehlikeli bir haber olup dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada saç örmek; Saç örmek hoştur, ama tembellikle yorumlanır. Unutmayın hazıra dağ, taş dayanmaz.

Rüya TabirleriS Harfiyle Başlayan Rüya Tabirleri
ABCÇDEFG HIİJ KLMNOÖPRSŞTUÜV YZ


Bir Yorum Yazmak İster misiniz?