Rüyada Savaş Çıktığını Görmek, Savaşa Gitmek, Kazanmak, Kaybetmek

0
Advertisement

Rüyada savaş görmek ne anlama gelir? Rüyada savaş çıktığını görmek, savaşa katılmak, savaşta yaralanmak, kaybetmek yada kazanmak ne demektir, yorumları.

Rüyada Savaş Görmek

Arka resim Kaynak: pixabay.com

Rüyada Savaş Görmek

Savaş rüyalardaki sık görülen motiflerdir. Son zamanlarda savaşa katıldıysanız veya savaşla ilgili haberler duyduysanız, o zaman bu rüyalar yorumlanmamalıdır, çünkü bunlar önceki veya yakın deneyimlerin bir yansımasıdır.

Rüyada savaş görmek huzursuzluğu simgeler. Aile üyeleriniz, meslektaşlarınız veya arkadaşlarınız arasında duygusal çatışmalar yaşıyor olabilirsiniz. Bu, sizinle hiçbir ilgisi olmamasına rağmen sizi etkiliyor, bu nedenle birisinin evinizden veya şirketinizden ayrılacağı korkusuyla normal şekilde çalışamıyorsunuz. Kendi içinizde iyi ile kötünün savaşına benzer çatışmalarla ıstırap çekmeniz mümkündür. Sürekli olarak istediğiniz şeyler ve insanların beklentileri arasında kalıyor olabilirsiniz. Aşk ve iş ilişkileri konusunda bir yol ayrımındaysanız, seçiminizi yapmakta zorlanacaksınız. Artık açamayacağınız bir kapıyı kapatmanız mümkündür. Neye karar verirseniz verin, dökülen süte ağlamak için geç olacaktır. Tek korkunuz diğer insanların beklentilerini hayal kırıklığına uğratmaksa, özellikle işinizi, okulunuzu veya partnerinizi değiştirmek zorunda kalırsanız, cesaret bulmanın ve istediğiniz gibi yaşamanın en iyisi olacağını anlayacaksınız.

savaş

Kaynak: pixabay.com

Rüyada savaş haberini duymak

Rüyada savaşla ilgili haberler duymak, ancak savaşa katılmamak genellikle kişiliğinizi tanımlar. Hayatta yapmak istediğin çok şey var ama nedense korkuyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar, hayata ilgi duymadığınız için sizi sürekli eleştiriyor olabilir. Bu sizi daha da mutsuz eder, ancak başarısızlık ve hayal kırıklığı korkunuz daha güçlü. Yaptıklarınızın sorumluluğunu almaktan, iyi ve kötü yanlarıyla yüzleşmekten korkuyorsunuz. Başarısızlığa bir tür trajedi olarak bakıyorsunuz, bu yüzden sizi mutlu edebilecek şeyleri denemeye cesaret edemiyorsunuz. Bu bakış açınızı değiştirmezseniz, istediğiniz başarıya ulaşmanız pek mümkün görünmüyor.

Rüyada savaştığınızı görmek

Rüyada birisiyle savaştaysanız, çatışmaları sevdiğinize delalettir. Siz kimse için sessiz kalmayan doğal bir kavgacısınız. Aklınızdaki her şeyi söyleyene kadar sakinleşemiyorsunuz. Başkalarının sizi susturduklarını düşünmelerine bile izin vermiyorsunuz çünkü her zaman kendinizi savunmanın ve başkalarına saldırmanın bir yolunu buluyorsunuz.

Rüyada savaşa çağrılmak

Bir rüyada savaşa çağrıldığınızı görürseniz, yetkililerle bir çatışmanız olduğu anlamına gelir. Konum olarak sizin üstünüz olan birileriyle, örneğin öğretmeniniz yada patronunuz ile fikir ayrılıklarına düşeceksiniz. Onları birkaç kez tehdit edeceksiniz, bu yüzden sizi kovmaları, hatta sizinle kavga etmeleri mümkün. Geri çekilmek için bir tür uyarı yaşayacaksınız.

Advertisement

Rüyada savaşmayı reddetmek

Rüyada savaşmayı reddediyorsanız, insanların her istediklerini yapmasına izin verdiğiniz anlamına gelir. Evinizde veya işinizde huzuru korumak için çok sıkıntı çekebilecek birisiniz. Diğer insanlar bunu kullanabilir, bu yüzden hadlerini aşabilirler. O yüzden herkese durması gereke yeri bildirmeniz sizi daha huzurlu yapacaktır.

Rüyada bir başkasının savaşmayı reddetmesi barışmaya işaret eder. Muhtemelen size yakın olan biriyle iletişiminizi yenileyeceksiniz. İlişkinizde sizi rahatsız eden her şeyi unutacak ve arkadaşlığınıza, ilişkinize veya iş birliğine en baştan başlamaya çalışacaksınız.

savaş

Kaynak: pixabay.com

Rüyada savaştan kaçmak

Rüyada savaştan kaçmak travmayı sembolize eder. Geçmişte sizi derinden korkutan bir deneyimden kurtulmuş olabilirsiniz. Bunu istemeseniz dahi çok fazla düşünüyorsunuz, bu yüzden her şey farklı olsaydı hayatının nasıl görüneceğini merak ediyorsunuz.

Rüyada savaş çıkarmak

Rüyada savaşa neden olmak, davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Muhtemelen anne babanıza karşı çıkmayı seviyorsunuz, bu yüzden onlarla savaşmak için sabırsızlanıyorsunuz. Ancak sizin yüzünüzden kavga etmeye başladıklarında ve sizi yetiştirmekle hata yaptıkları için birbirinizi suçlamaya başladıklarında kendinizi iyi hissetmeyeceksiniz.

Rüyada savaş kazanmak

Bu rüya başarısızlığı sembolize eder. Aslında hedefinize ulaşacaksınız ancak bu hedef için harcadıklarınız ve kaçırdıklarınız başarısızlık hissi yaratacak. Planladığınız şeyleri başarmanın sevincini yaşamak yerine, çok şey kaçırdığınızı ve yaşadığınız zorlukları düşüneceksiniz.

Rüyada savaş kaybetmek

Bu rüya rahatlamayı sembolize eder. Muhtemelen bazı insanların kaderinizde olmadığı için sizin için mücadele etmediklerini anlayacaksınız. Çabalarınızı takdir edebilecek ve buna olumlu yanıt verebilecek biriyle tanışacağınıza inanarak, doğru insanları hayatınıza sokmak için sabırla bekleyeceksiniz.

Advertisement

Rüyada savaşta yaralanmak

Bu rüya, bir insanı yarı yolda bırakmayacağınızı gösterir. Bir arkadaşınızın fikrini gerçekleştirmesine yardımcı olmanız mümkündür. O kişiyi tam olarak desteklemeseniz bile, fikrinizi kendinize saklamaya çalışacak ve onu herkes gibi terk etmeyecek veya yargılamayacaksınız.

Rüyada savaşta ölmek

Rüyada bir yakınınızı savaşta kaybetmek veya ölmek , geçmişte muhtemelen bilinçaltınızda derin bir iz bırakan travmalar yaşamış olduğunuz anlamına gelir. Rahatlamanıza ve stresle başa çıkmanıza yardımcı olacak aktiviteler yapmaya çalışacaksınız. Birilerinden yardım isterseniz muhtemelen size spora başlamanızı tavsiye edeceklerdir.


Leave A Reply