Rüyada Su İçmek, Susamak Ne Anlama Gelir? Temiz Su, Kirli Su İçmek

0
Advertisement

Rüyada susamak ve su içmek nasıl yorumlanır? Rüyada temiz su yada çamurlu su içmek ne demektir, musluktan su içmek, suya ulaşamamak anlamı nedir?

rüyada su içmek

Arka resim Kaynak: pixabay.com

Rüyada Su İçmek

Rüyanızda bardak bardak su içtiyseniz ve bir türlü susuzluğunuz dinmediyse ve sürekli içmeye devam ettiyseniz muhtemelen gerçekte çok susamışsınız demektir. Çoğu kişi böyle bir rüyayı görerek uyanır ve hemen yataktan kalkıp su içmeye gider. Bu durumda rüyayı yorumlamak anlamsızdır çünkü fiziksel ihtiyacınızın rüyanıza yansımasıdır. Diğer durumlar için rüya tabirleri şöyledir.

Rüyada saf su içmek

Rüyada berrak su içmek iyiye işarettir. Bu su, gerçek hayatta kar ve başarı elde etmenize yardımcı olacaktır. Hayatın her alanında çok şansınız olacak. Şu anda hiç kimsenin ve hiçbir şeyin size zarar veremeyeceği bir yaşam dönemindesiniz. Mutluluğunuzun ve zenginliğinizin tadını çıkarın ve sevdiklerinizle paylaşın.

Bu sembolün rüyada başka bir anlamı var. Berrak su içmeyi rüyanızda gördüyseniz, sağlığınıza çok dikkat ettiğiniz anlamına da gelir. Sağlıklı besleniyorsunuz ve düzenli egzersiz yapıyorsunuz. Sağlığınız öncelikler listenizde bir numaradır.

Rüyada Sakin bir gölden su içmek

Rüyada sakin bir gölden su içmek, nasıl başa çıkacağınızı bilmediğiniz bazı endişeler içinde eziyet çektiğinize delalettir. İyi olan, bu endişelerin önemsiz olması ve kötü olan, her gün size baskı yapmalarıdır. Küçük düşünceler ve sıradanlık, yaşam sevincinizi ortadan kaldırır. Saçmalıkları unutun ve arkadaşlarınızla eğlenin. Nedensiz yere ne kadar sinirlendiğini göreceksiniz.

su içmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada akan suyu içmek

Rüyada akan yada dalgalı bir gölden, nehirden veya denizden su içmeyi veya içmeye çalışmayı gördüyseniz, yakın gelecekte sorun ve engellerle dolu olumsuz dönemlerle karşılaşacaksınız demektir. Rüyadaki bu sembol, yaşamın bazı alanlarında kontrol kaybının yanı sıra tehlike ve bela anlamına gelir.

Advertisement

Tehlikelerin sizi beklediğinin ve problemlerinizin olduğunun çok iyi farkındasınız ama her şey yolundaymış gibi davranıp onları halının altına itiyorsunuz. Kendinizi tamamen mahvetmeden sorunlardan ne kadar saklanabileceğiniz bilinmiyor. Kendinize karşı dürüst olmanız ve sıkıntılarınızı yenilmez hale getirmemek için onlarla yüzleşmeniz sizin için en iyisi olacaktır.

Rüyada içtiğin suyun bir anda berraktan bulanık olduğunu görmek

Tamamen temiz ve şeffaf olan suyun aniden bulanıklaşmaya başladığını gördüyseniz, bu tahmin edebileceğiniz gibi kötüye işarettir. Bu rüya, hayatınızda beklemediğiniz bazı sıkıntıların peşinizden geldiğini anlamına gelir. Bazı kişisel veya iş projeleriyle ilgili yapacak çok işiniz olduğu için çok erken rahatladınız. Ancak unutmaya çalışacağınız çok ani ve beklenmedik engellerle karşılaşacaksınız.

Bir şeyi örtbas etmek için ahlaki açıdan iyi olmayan bir şey yapabilirsiniz. Böyle yapmanız, fikrini önemsediğiniz kişilerin önünde utanmanıza neden olabilir.

Rüyada tamamen bulanık su içmek

Çamurlu su içtiğinizi gördüyseniz, yaşam yolculuğunuzda tamamen kaybolmuşsunuz demektir. Gerçekleştirmek için yeterince çalışmadığınız büyük hedefleriniz vardı. Şimdi hangi yoldan gideceğinizi bilmiyorsunuz. Yolunuza geri dönmek istiyorsunuz, ama nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Kendinizi çok fazla stres ve baskı altında hissediyorsunuz.

Çözümün gökten düşmeyeceğini unutmayın, bu nedenle uçurumdan çıkmak için ne yapmanız gerektiğini düşünmelisiniz. 10 yıl sonra bugün sahip olduğunuz korku ve suçluluk duygusuyla uyanmamak için hemen hedefleriniz üzerinde çalışmaya başlayın.

su içmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada susamış birine temiz su vermek

Son derece iyi ve asil bir insansınız. Bırakın yakın bir insanı, her yabancıya yardım ediyorsunuz. Bu özelliğiniz sizi her zaman beladan kurtaracak, huzur ve bereket getirecek uğurlu yıldızınızdır. Şu anda bir hastanın kendi ayakları üzerinde durmasına yardım ediyorsunuz.

Advertisement

Rüyada susamış birine çamurlu ve kirli su içirmek

Önceki rüyadan farklı olarak, bu rüya tam tersi bir şey ifade ediyor. Sözde birine yardım eden ikiyüzlü birisiniz, ama aslında onları çok kıskanıyorsunuz. Değerli hayatınızı hangi saçma değerlere harcadığınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Davranışlarınızı değiştirmelisiniz.

Rüyada ılık su içmek

Rüyada ılık su içtiğinizde mahkemeye çıkacağınıza işarettir. Muhtemelen akrabalarınızla mülk hakkında tartışacaksınız. Herkes mirasın çoğunu kendisine ister ve kimse pes etmez. Çok tatsız bir durum sizi bekliyor. Mahkeme adil bir karar verecek, bu yüzden herkes kararı kabul etmek zorunda kalacaktır.

Rüyada tuzlu su içmek

Rüyadaki bu sembol, şu anda çok üzgün olduğunuza ve sık sık ağladığınıza işaret eder. Gözyaşları acınızı hafifletmeye yardımcı olur. Endişelenmeyin, senin için daha iyi günler gelecek. Daha doyurucu günler geldiğinde, sürekli ağladığınıza ve üzüldüğünüze inanamayacaksınız.

Rüyada musluktan su içmek

Bu rüyanın anlamı, musluğu kimin kontrol ettiğine bağlıdır. Musluğu siz kontrol ediyorsanız, hayatınızın efendisi sizsiniz demektir. Hayatını bağımsız yönetiyorsunuz. Musluğu başka biri kontrol ediyorsa, maddi veya manevi olarak hayatınızı başka biri yönetiyor demektir. Bu durumda, bu sorunla başa çıkmalı ve hayatınızı kendiniz yönetmeye başlamalısınız.

Rüyada su içmek istediğini fakat ulaşamadığınızı görmek

Rüyada su alamıyorsanız ve susadıysanız, duygularını saklıyorsunuz demektir. Duygularınızı gizlediğiniz sürece, evlilikte ve sosyal hayatta mutluluğu bulamazsınız. Bu dünya acı ve sevinç dünyasıdır. Biri olmadan, diğeri yoktur ve bunun tersi de geçerlidir. Tabii ki kime açılıp güvendiğinize dikkat etmeniz gerekiyor ama eninde sonunda birine açılmanız gerekiyor yoksa yapayalnız kalacaksınız.


Leave A Reply