Rüyada Üflemek

0

Rüyada üflemek görmek tabiri, anlamı, yorumu. Rüyada üflemek ne anlama gelir, Üflemek ile ilgili rüya yorumları

Rüyada Üflemek

Rüyada görülen üfleme, karışıklık çıkarmaya işaret eder. Rüyada üflemek görülme şekline göre değişik yorumlanır. Bazen bir kimseye kin duymaya, hamile kalmaya; bazen de kışkırtmaya, sırların açığa çıkacağına çağrışım yapar. Kimi zaman beklenen haberin gelmesine, iftiraya uğramaya; kimi zaman da, istenmeyen bir işi yapmaya yorumlanır.

Bir kimse rüyada ateşe üflediğini ve alevlerin yükseldiğini görse, rüya sahibinin birine haksız yere iftira edeceğine işaret eder. Eğer yemek pişirmek için ocağa üflediğini görürse, rüyayı görenin ailesi arasında anlaşmazlık çıkacağına hükmedilir. Şayet bir lambayı üfleyip söndürdüğünü görür ise, aile içinden bir erkek çocuğun öleceğine işarettir.

Evli bir kadın rüyada ateşe üflediğini görse, rüya sahibinin bir kız çocuğu doğuracağına işaret eder. Eğer gözündeki çöpü çıkarmak için eşinin gözüne üflediğini görürse, bir oğlan çocuğu doğuracağına hükmedilir. Şayet kulağını üflediğini görür ise, o kimsenin hayrete düşecek sırlar duyacağına işaret sayılır.

Bir kimse rüyada bir boruya üflendiğini görse, çok önemli bir toplantıya davet edileceğine işaret eder. Eğer mahpus bir kimse bu tür bir rüya görürse, rüyayı görene beklediği haberin geleceğine hükmedilir. Şayet hasta olan bir kimse aynı rüyayı görürse, o kimsenin hastalığının artacağına işarettir.

Rüya TabirleriÜ Harfiyle Başlayan Rüya Tabirleri
ABCÇDEFG HIİJ KLMNOÖPRSŞTUÜV YZ


Bir Yorum Yazmak İster misiniz?