Sahur Sözleri

0
Advertisement

On bir ayın sultanı mübarek ramazan ayında sahur sofralarını şenlendirmek ve gönülleri birleştirmek adına kullanabileceğiniz resimli sahur sözleri.

*** Bir kelebeğin ömrüne bakarsan hayatı görürsün, zamanınımız kısadır ve amellerimizi güçlendirmek aynı zamanda da manevi huzura bu dünyada kavuşmak gibisi yoktur. Nice Ramazanlara nice bereketli sahurlar dilerim.

*** Gündüzlerin geceler ile dost olduğu bu mübarek ramazan ayında sahur sofralarınızın huzur ve bereket olmasını dilerim. Hayırlı sahurlar.

*** Bir bardak suyun, bir lokma ekmeğin bir hazineye denk olduğunu bizlere gösteren sahur sofralarımızın eksik olmaması dileklerimizle. Sahur sofranızdan bereket hayatınızdan huzur eksik olmasın.

*** Dualarımıza bereket saçan mübarek Ramazan ayında tuttuğunuz oruçların Allah katında kabul sahurlarınızın da neşe dolu ve bereket içinde olmasını dilerim.

Advertisement

*** Allah(c.c)’a şükürlerin eksik olmadığı, iman dolu ruhumuzun her daim dimdik ayakta olduğu bir yaşam için hayırlı sahurlar dilerim.

*** Ramazan ayı bi rgelir bir bakmışsın ki rüya gibi geliiir geçer de müdahale edemezsin. Bu rüya gibi mübarek Ramazan ayında tüm dualarının kabul olmasını yüce Rabbimden niyaz eder hayırlı sahurlar dilerim.

Sahur Sözleri

Sahur Sözleri

Advertisement

Sahur Sözleri

Sahur Sözleri

Sahur Sözleri

Advertisement

Leave A Reply