Seni Seviyorum Mesajları

0
Advertisement

Seni seviyorum mesajları. Aşkınıza onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatmak için her türlü mecrada kullanabileceğiniz en güzel seni seviyorum mesajlarının yer aldığı sayfamız.

Seni Seviyorum Mesajları

Günesin buz tuttugu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin icin yanan kalbimdir…

Yanagına düsen kar tanesi eriyip dudaklarına indiginde ve o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yüzünü rüzgâra dön, ordayım!

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye oldugu ögretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ögretilmedi.
Yasamımızın her anında birlikte olmamız dilegiyle sevgilim…

Advertisement

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta oldugun icin tutkunum sana! Hani en güzel asklar imkânsız gelir ya insana, imkânsız oldugun icin tutkunum sana.

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur…

Seni her düsündügümde kalbime bir yıldız ciziyorum. Benim simdi kac yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.

Ben sevdanın sokagında oturuyorum? Geceler hic bitmiyor, ben hic uyumuyorum.

Advertisement

Seviyorum seni, seviyorum seninle gecen güzel günleri, gözlerine bakıp hayata merhaba demeyi seviyorum bir tanem.

Seni bulmaktan cok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek degil sana hep yeniden baslamak isterim.

Sana bir gül sundum kokla ama soldurma. Sana ömrümü sundum ysa ama harcama. Sana kalbimi sundum sev ama parcalama.

İhtiyacım yok baska hayata Seni Sevdim sadece hayatımda, bir senin icin basladım yürümeye bu hayatta bir senin icin düserim kara topraga seni seviyorum bu can sana feda.

Advertisement

Yasamayı özlemisim gülüm sen bana bir güldün ya ben o an yeniden dogdum sanki gülüm sen benim solmayan gülümsün seni seviyorum gülüm.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyecegi kadar özelsin.

Ne zaman gelirsen gel, basıma tac olursun. Sen benim eski degil, eskimeyen dostumsun.

Sevgini tasımak degil hasretini cekmek zor gülmeyi unutmak degil aglamaya alısmak degil ölmekte degil özleyip de görmemek zor.

Advertisement

Yesil agacların sevgi kokan dalı gibisin, el degmemis suların en saf örnegisin, sen benim dilberim sen benim biricik bebegimsin seviyorum seni bebegim.

Sözlerimi asık olamayan anlamaz icimdeki derdi askın cilesini aglamayan kalp anlamaz, seni sevdim delice icimdeki ben senin icin aglıyor her gece kalbim adına hasret kaldı seviyorum seni askım yarım kaldı, adın kalbimde yazılı sensizlik aldı güzel anılarımı ama yine de seviyorum seni.

Yalan degil bu sözlerim sadece sana sevgi sözlerim senden baskası olmadı hayatımda asla, ilk ve tek askımsın benim seviyorum seni.

Gözlerinin deryasına kapıldım gidiyorum gözüm kapalı, sözlerine kapıldım duymuyorum dünyayı, gülüsüne vuruldum umurumda degil hayat sen varken yanımda sevgilim benim seviyorum seni.

Advertisement

Gözleriyle gözlerine göz koyanın, gözlerimle gözlerini oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.

Kacmaya calıstıgın gercek, bir gün karsına cıkacak. Ve iste o gün Kacacak yerin olmayacak. Ben senin varlıgını seviyorum, Yoklugunu seviyorum Sana ulasamadıgım dakikalarda.

Ask hatalara karsı daima kördür, daima mutluluklara meyillidir. Kanun tanımaz, kanatlıdır ve tutuklanamaz. Kafaların bütün zincirlerini kırar gecer.

Güzelsin, sirinsin, sahanesin. cektigim cileme tek bahanesin. Melek mi, seytan mı bilmem ki nesin…

Advertisement

Ben seni unutmak icin sevseydim sana olan tutkumu kalbime degil, günesin cıktıgı zaman kaybolan bugulu camlara yazardım…

Allah’ım canımı bir sonbahar günü al ki, o vefasız getirecek bir gül bile bulamasın…

Herkesi kusurları ile gören bir kimsenin senden de övgü ile bahsetmesini bekleme.

Aglamak cocuklara affetmek Allah’a mahsustur. Aldatırsan cocuk deilim aglamam Allah degilim affetmem.

Advertisement

Yüregime bir türlü o gitti diyemiyorum.

Sen beni sevmeyip baskasını sevsen de umarım oda sever baskasını!

Deli gibi tartıstıgınız anda ‘SENİ SEVİYORUM’ diyen biri olmalı hayatınızda umut verip yarı yolda bırakanlardan degil.

Sevdicegim. Seni dünümde, yarınımda her saatimde icimi ısıttıgında sevdim. Seni ben! Bugün sevip, yarın bırakacak kadar degil, bıraktıgından yok olacak kadar ‘seviyorum’!

Advertisement

Günün birinde hepimiz sonsuza dek susacagız. Onun icin sevdiklerinize simdiden Seni Seviyorum demekten cekinmeyin.

cok agır konusurum. Seni seviyorum derim, kaldıramazsın.

Seninle olmanın en kötü yanı ne biliyor musun? ‘Seni seviyorum’ sözcügü dilimin ucunu ısırırken her konusmamızda bos yere saatlerce havadan sudan söz etmek.

Canına can olmayı seviyorum. Seni seviyorum diyebilmek icin geldim bu dünyaya… Seni seviyorum biricigim.

Advertisement

‘Seni seviyorum.’ diye anonim bir söz var, birisi ortaya atmıs. Ne söyleyeni belli, nede sahip cıkan var.

Basladıgım isi yarım bırakmam ben, bugün de seviyorum seni.

Durup dururken seni seviyorum iste. Sevip duruyorum.

Eger geceler seni düsündügüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı…

Advertisement

Sen olmayınca cikolata bile mutlu etmiyor beni. Düsün iste ne kadar seviyorum seni.

Ne cevap verir diye söylemekten korktugunuz; ‘Seni seviyorum’ cümlesi, bir soru degil ki cevabı olsun.

Allah müsaade ettigi sürece, seni sevecegim ben.

İnsanlar hep birilerinin pesinden kosarlar, ama dönüp de kendi peslerinden kosanlara hic bakmazlar…

Advertisement

Seni görmek su, senle yasamak nefes olsun. 3 gün susuz yasayabilirim ama nefessiz asla!

Seni sevdigim kadar yasasaydım; ölümsüzlügün adını ask koyardım…

Beni karanlıktan aydınlıga, yalandan gercege, ölümden ölümsüzlüge götürdügün icin tesekkürler… Seni seviyorum!

Günahlarını ben alayım sevaplarım senin olsun acıları ben cekeyim sefayı sen cek dertleri bana yükle sen sadece bana gülümse askım seni cok seviyorum.

Advertisement

Vazgecemem senden asla, ne olursa olsun bu kalp bir sana atar bu gözler bir sana bakar, bu can senin icin yasar seni cok seviyorum bebegim sensizlik kurutur hayatımı.

Sevginin oldugu yerde mantık olmaz derler. Ne kadar dogru! Seni o kadar cok seviyorum ki aklım basımdan gitti. Birlikte daha nice sevgi dolu mutlu günlere sevgilim…

Sen gökyüzündeki o milyonlarca yıldızdan en parlak olansın. Aksam oldugunda bana ısık tutar, yol gösterir ve hep benim yanımda olursun… Sabah olunca gökyüzünde görünmesen de biliyorum hala oradasın ve seni görebilmem icin sabah olmasını bekliyorsun…

Bir yagmur damlası seni seviyorum anlamını tasısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdigimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yagmur yagardı…

Advertisement

Dünyada 2 renk gül olsun, biri kırmızı digeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun…

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, günesi sectim, bir günes icin bin yıldızdan vazgectim…

Bir telefon bekliyorum, sevgilim diye baslayan, seni seviyorum diye biten. Bir telefon bekliyorum, dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen…

Hayatta üc seyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye…

Advertisement

Gülmek icin mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüsünde saklıdır, sakın aglayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüsün icin yasayan biri vardır…

Dünyadaki en güzel seyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki…

Seni unutmak icin and ictim gözlerin geldi aklıma vazgectim.

Aylar gecip yıllar olsa da, yıllar gecip zaman dolsa da, askın arzuları beni bogsa da, bir gün seversin diye bekleyecegim…

Advertisement

Ben senin en cok gülüsünü sevdim, sevindiren, icimde umut cicekleri actıran, unutturur bana birden acıları, güclükleri. Dünyam aydınlanır sen güldügün zaman…

Yüregim hafif ıslaktır benim kuytu köselerde aglamaktan ve rengi hafif ucuktur kurusun diye kac kez günese asmaktan.

İcimdeki sevgiyi anlatsam sana ne günler alır nede aylar alır icimdeki sen kelimesini, sen ben bir an degil her an düsünüyorum seni cok seviyorum.

Bir cerceve astım odama ici bos önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa.

Advertisement

Gayem zat-ı alinizi taciz etmek degil, efkâr-ı umumiyede muhabbet kurmaktır. Cevabı müspetiniz kalb-i hazalimi tamir-i temin edeceginden, desti muhabbetinize talibim…

Bir gün bana soracaksın ben mi dünya mı diye. Ben dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksin ama bilmeyeceksin ki benim bütün dünyam sensin.

Günesi sevdigini söylüyorsun, günes cıktıgında perdeleri örtüyorsun. Rüzgârı sevdigini söylüyorsun, rüzgâr cıktıgında kapıları kapatıyorsun. Yagmuru sevdigini söylüyorsun yagmur yagınca semsiyeni acıyorsun. Korkuyorum cünkü beni sevdigini söylüyorsun.

Belki, Tanrı yanlıs insanlarla tanısmamızı istedi dogru insanı tanımadan önce

Advertisement

Biliyorsun her gökkusagının bittigi yerde bir hazine saklanırmıs. Gökkusagını takip ettim gecenlerde sende bitti. En degerli hazinemsin benim, canımsın.

Sen yıldızlar gibi parlak ol gelecegimde sen ay gibi yıldızlara eslik et her gününde, sen benim ayım yıldızım ol sen sadece benim dünyama günes gibi dog askım seviyorum seni.

Bir belaya cattık, nasıl bitirmeli, gitar kımıldadı mı zaman deliniyor, kimi sevsem sensin, hayret, kimi sevsem sensin, senden ibaret…

Ben senin en cok bana yansımanı sevdim. Bende yeniden var olmanı, benimle bütünlesmeni mertligini, yalansızlıgını, dupdurulugunu sevdim. Ben seni sevdim, ben seni sevdim, ben seni…

Advertisement

Seni bulmaktan önce aramak isterim, seni sevmekten önce anlamak isterim, seni bir yasam boyu bitirmek degil de, sana hep, hep yeniden baslamak isterim.

Sonbahara inat agac hala yesermekte, geceye inat gün hala agarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahsere kadar “seni sevecegim”…

Bir insanı sevmek onunla yaslanmayı kabul etmek demektir benim icin. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

Hasretin öldürdü beni! simdi geceler caresiz. simdi yagmur damlası gelip konar dudaklarıma sessiz. Söylemis miydim hasretin öldürdü beni hic sebepsiz.

Advertisement

Dünyada bircok insan var. Kimi mutlu kimi mutsuz, kimi aglayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluga layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor.

Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen beni de götür, gittigimiz yer kara toprak olsun.

Yasamak mı benimkisi söyle sevgili? Seni gördügümden beri cekiyorum ask derdini, sana söylemek istiyorum sevgimi cesaret edemiyorum utanıyorum belki ama 2 kelime kurdum icimde seni seviyorum.

An gelir insan gülerken aglarmıs. Gözyasları sel olup kalbine akarmıs? Seni cok seviyor ve özlüyorum. Bu güzel askımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getiriyorum?

Advertisement

Ne mutlu simdi yanında olanlara, sana dokunup sesini duyanlara, seni tanımadan yanından gecenlere… Hepsi sana yakın ama hic biri kokuna hasret degil…

Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptugum an yalnız senin icin kopayım ve yalnız senin avuclarında solayım diye bir tanem…

Seni ne kadar sevdigimi ögrenmek istersen yere düsen yagmur damlalarını tutmaya calıs, tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir…

Aglayısım terk edip gidisine degil. Ben, sensizken, senden diye sensizligini de sevmistim. Sen, seninle, seni de sensizligini de alıp gittin…

Advertisement

Seni asil insanların basit sevgileriyle degil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel askımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?

Ben senin en cok gözlerini sevdim. Kâh cocukca mavi, kâh inadına yesil. Aydınlıklar, esenlikler, mutluluklar. Hic biri gözlerin kadar anlamlı degil…

Biri var! cokların, coklugunu anlatmaya yetmedigi kadar cok sevdigim. Bütün sevme haklarımı kullandıgım. simdi cok özledigim, cok özel biri var!

Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine gecemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine de bir tane sen edemediler. Önceleri hasreti hic tatmadım, yârimden hic ayrı kalmadım, biter diye takvimlere baktım. Zor geldi ayrılık alısamadım.

Advertisement

Dertlerin kum tanesi kadar kücük, sevinclerin nisan yagmurları kadar bol olsun ve öylesine mutlu ol ki gözünden akan yaslar degerini bilmeyenlere sadakan olsun.

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim acar acmaz duyayım kokunu. Sevda essin basak saclarında, sesin yüzümü rüzgârla bulsun. Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

Bir rüzgar gibi hayat bazen durgun bazen olabildigince hızlı hayat benim icin sensin rüzgarı ise sevgin, bazen hızlı bazen durgun her seye ragmen sevgi dolusun seviyorum seni bebegim benim olur musun?

Gecenin sessizligini dinle icinde beni bulacaksın. Karanlıga bak yüzümü göreceksin. Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan öpüleceksin.

Advertisement

En güzel yarınlar senin olsun, sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eger gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlım canın sagolsun.

Ne günesi istiyorum karanlıgıma ne de yıldızları istiyorum gece yarılarında. cok degil bir tek seni istiyorum yalnızlıgıma!

Buruk hasret dolu geceleri öldürecegim bir gün bu ayrılık sarkılarını kursuna dizecegim ve seni benden ayırdıgı icin kaderimi mahkemeye verecegim.

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yagmurlar yagdırdım gözyaslarımla kücük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?

Advertisement

Askın bir zehir olsun icimde sarsın beni alsın kendine, senden baskası degmesin eli elime, senin icin ölürüm düsünmem bile! Seviyorum seni Gülpembe.

Yagmur, mutluluguma gölge düsürmek icin yagıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten aglıyorum.

Agzımın tadı yoksa hasta gibiysem, bogazımda dügümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.

Âsık bir insansan mantıgını unut, mantıklı bir insansan askı unut. Hem asık hem mantıklıysan kıskanırım seni ben.

Advertisement

Dumanımda o yoktu sigarayı bıraktım kadehimde o yoktu ickiyi bıraktım rüyalarımda o yoktu uyumayı bıraktım baktım ki onsuz olmuyor yasamayı bıraktım.

Ucan kuslara anlatsam seni anlamaz hic biri bendeki sevgiyi kaldırmaz dünya dili, seni cok seviyorum bebegim unutma bu sözlerimi.

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de ask vardır seni anlatır.

Eger seni nasıl ve ne kadar sevdigimi ögrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın cünkü sana olan sevgimi anlatmak icin kelimeler bulamıyorum. Ama bir seyi bil ki seni cok seviyorum?

Advertisement

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluga giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan gecersen gec seni sevdigimi okuyacaksın…

Önce düstügümde kalkmayı sonra aleve dokundugumda acıyı, sevmeyi örgendim. Her seyi ögrendim de yalnız seni unutmayı ögrenemedim.

Zannetme ki gözlerim sana baktıkca bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak…

Advertisement

Leave A Reply