Sevgiliye Doğum Günü Mesajları (Resimli ve Romantik Mesajlar)

0

Sevgiliye doğum günü mesajları. Sevgilinizin doğum günü geldi çattı ise ona romantik ve güzel bir doğum günü mesajı göndermeye ne dersiniz?

1. Hayatıma girdiğinden beri, tüm renkler daha netleşti. Karanlık hayatımda ışık ve renkler getirdin. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları


2. Hepiniz hayatımda en iyisisiniz! Doğum günün kutlu olsun aşkım!

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları


3. Sevgili aşkım, doğum günün için en iyisini diliyorum ve seni mutlu etmek için her şeyi yapacağım söz veriyorum. Sarılmalar ve Öpücükler!

Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Mesajları


4.Bugün sana harika bir kız arkadaş olduğunu söylemek için mükemmel bir gün. İyi ki doğdun! Sana bu gün ve yıl boyunca başarılar diliyorum.

Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Mesajları


5.Bu günü seninle birlikte kutluyorum çünkü bu günde hayatımın aşkı, ruhum, en iyi arkadaşım bu dünyada doğdu. İyi ki doğdun!

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları


6.Aşık olmak sonsuza dek sürmeli. Tüm kötülükleri ve seni üzen şeyleri unut. Seni çok seven birinden en iyi dileklerimle. İyi ki doğdun!

Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Mesajları


7. Bu gece özel bir gece. Seni bütün isteklerin gerçekleştiği bir yere götürüyorum ve her şeyi unutulmaz kılmaya çalışacağım. Doğum günün kutlu olsun tatlım.

8. Seninle her gün bir büyük kutlama ve sadece güzel anlarla dolu. Seni seviyorum bebeğim. İyi ki doğdun!

9. Hayatıma getirdiğin tüm güzel anlar için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun aşkım, senin için en iyisini diliyorum. Seni seviyorum!

10. Son doğum gününü hatırlıyor musun? Hayatının en iyi doğum günü olduğunu söylediğini hatırlıyor musun? Bu gece değişecek… sadece bekle!

11. Bu günde güzel bir Prenses doğdu ve neyse ki bana aşık oldu ve beni dünyadaki en şanslı adam gibi hissettirdi. Bu yüzden Majesteleri için her şeyi yapacağım. Doğum günün kutlu olsun prensesim !!!

12. Sen bir adamın isteyebileceği her şeysin. Bu yüzden hayatıma getirdiğiniz tüm mutluluğu size geri döndürmeye çalışacağım. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

13. Bir sonraki yemeğimi özlediğim için doğum gününü hep özlüyorum… çünkü bu senin için olduğu gibi benim için özel bir gün. Mutlu Yıllar, Sevgili.

14. Çok özel olduğun için, hayatının bu özel günü, hayatın sunabileceği çok özel şeylerle dolu olabilir. Mutlu Yıllar tatlım.

15. Hayatımda birçok özel insanla tanıştım ama hepsini aştın: Bunu sana söylemek için böyle bir günden daha iyi bir gün yok. Doğum günün kutlu olsun.


Bir Yorum Yazmak İster misiniz?