Cansu Taşkın Kimdir ? Manken Cansu Taşkın Hakkında Bilgi

Cansu Taşkın Kimdir ? Manken Cansu Taşkın Hakkında Bilgi

Demirutu Çaylak Soruldu on 11 Mart 2020 Kategori : Biyografi.
Yorum Ekle
1 Adet Cevap Yer Almaktadır

Son günlerde adını sosyal medya üzerinden sık sık duyduğumuz isimlerden biri olan Cansu Taşkın, uzun yıllardan biri modellik yapmaktadır. 15 Kasım 1992’de İstanbul’da dünyaya gelen Cansu Taşkın’ın ailesi Bulgaristan göçmenidir. Kendisinin fiziki karakteristiklikleri göçmenliğinden kaynaklıdır. Doğumu İstanbul’da olduktan sonra 24 senedir İstanbul’da yaşayan Cansu Taşkın, liseye kadar öğrenim gördükten sonra liseden mezun olup üniversite eğitimini daha tamamlamamıştır. Lise mezunu olarak gözükmektedir. Üniversite hayatı yerine mankenlik hayatına atılan Cansu Taşkın, bugüne kadar bir çok modelllik ve mankenlik yarışmasına katılmış; kendisini en erken yaşlarından hatırlayacağımız 2008 Best Model yarışmasında daha 16 yaşındayken iddialı bir şekilde adaylığını koymuştur. Kendisinin yarışma sonlanmadan önce çok sayıda fanı olduğunu, yarışmada birinci olamasa bile mutlaka ilk 5’e girebileceğini iddia eden Cansu Taşkın, yarışma neticelenip başka bir aday birinci olduğunda ve kendisi ilk beşteki isimlerin arasına giremediğinde çok sinirlenmiş ve yarışma jürisine ciddi şekilde isyan etmiştir. O dönemler birinci olan aday Tuğba Melis Türk’ün yarışmaya sonradan katıldığını ve her nasıl olduysa yarışmayı birinci tamamladığını, bu durumda kesinlikle şaibe olduğunu söylediği iddialı açıklamalarda bulunmuştur. Yarışma bittikten sonra ciddi bir bunalım geçiren Cansu Taşkın, ilk önce ailesinin ve ardından arkadaşlarının desteğiyle toparlanmış ve modellik – mankenlik kariyerine devam etmeye başlamıştır.

Cansu Taşkın’ın fiziki özellikleri onu diğer mankenlerde bir tık ayırmaktadır. Çünkü popo kısmı gayet kıvrımlı ve kalkık, beli ise çok incedir. Bu ona fiziksel olarak farklı bir görüntü yaratmaktadır. Belinin ölçüsü 54 santim, kalçalarının ölçüsü ise 94 santimdir. Bu özellikleri sayesinde kendisinin manken camiasının en ince belli mankeni olduğunu idda etmektedir. Bu özelliğini de kişisel sosyal medya aracı olan Instagram’da yayınladığı birbirinden farklı fotoğraflarıyla da kanıtlar niteliktedir.

Cansu Taşkın’ın son günlerdeki yükselişi

Kendisinin son zamanlarda tekrardan bu kadar popüler hale gelmesi, ünlü futbolcu Christiano Ronaldo’nun Cansu Taşkın’a Instagram üzerinden attığı mesajlardır. Christiano Ronaldo’nun kendisine ilgi göstermesiyle magazin dünyasında büyük bir sükse yakalayan Cansu Taşkın konu hakkında: “Söylenenler gerçektir. Çok fazla takipçim olduğundan ve çok fazla mesaj aldığımdan dolayı ben Christiano Ronaldo’dan gelen mesajı 3 gün gecikmeli gördüm. Daha sonra konuşmaya başlayarak instagram haricinde numaralarımızı birbirimize vererek whatsapp üzerinden de konuşmaya başladık. Ben bu olayı magazin camiasına duyurma taraftarı değildim ancak nasıl olduysa bir şekilde duyuldu ve çok geçmeden instagram hesabım başkaları tarafından ele geçirilerek mesajlaşma görüntüleri yayınlandı. Şuan Christiano Ronaldo’yla hala irtibat halindeyiz. Yanına gittiğimle alakalı konularla ilgili de açıklama yapmak istemiyorum.” şeklinde konuşmalar gerçekleştirmiştir.

Welbeck Çaylak Yanıtın girişi : on 11 Mart 2020.
Yorum Ekle
  • Cevabınız

    Bu soruya cevap vererek sitenin tüm şart ve kurallarını kabul etmiş oluyorsunuz. İllegal ve uygunsuz tüm cevaplar sistemden silinecektir.